کنسرت رضا بهرام ۲ و ۳ بهمن ۹۹

کنسرت رضا بهرام 2 و 3 بهمن 99

یکی از جذابیت های سفر با تور کیش ، برگزاری کنسرت در جزیره ی زیبا و مفرح کیش است. همه ساله کنسرت های متنوع و جذابی با حضور بهترین خوانندگان در سالن هایی مجهز با کیفیت صدا و نورپردازی که به نوعی بی نظیرند و مسافران زیادی را جذب می کنند.

کنسرت رضا بهرام در کیش

برای دیدن بهترین کنسرت های ایران کیش می تواند بهترین مقصد باشد، برای حضور در کنسرت توجه داشته باشید که در زمان مشخص شده در سالن حضور داشته باشید. ورود به لابی از ۱ ساعت قبل از شروع کنسرت آغاز می شود و بلافاصله بعد از شروع برنامه از ورود جلوگیری خواهد شد.

در این برهه زمانی با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کنسرت ها، بعد از اعلام رسمی بازگشایی تالارها و اماکن برگزاری و اجرای آثار هنری در حوزه‌های موسیقی، تئاتر و سینما ، کمتر گروهی از هنرمندان موسیقایی در شرایط فعلی حاضر به برگزاری کنسرت‌ها می باشند.

کنسرت رضا بهرام 2 و 3 بهمن 99

با این حال چند مجموعه موسیقایی تصمیم گرفته‌اند که در این روزهای کرونایی میزبان مخاطبان خود با برپایی چند اجرای زنده در جزیره کیش باشند.

بعد از اعلام برگزاری کنسرت مسعود صادقلو از خوانندگان پاپ کشورمان این بار با رضا بهرام وارد فاز تازه‌ای شده است. رضا بهرام یکی از خوانندگان محبوب کشورمان است که تاکنون کنسرت های متعددی در بیشتر شهرهای ایران از جمله جزیره کیش برگزار کرده که با استقبال مخاطبین مواجه شده است.

رضا بهرام خواننده محبوب مردمی همانند سال گذشته در سال ۹۹ نیز کنسرت های خود را در جزیره کیش شروع کرد. اعلام این خبر مسرت بخش سبب شد که گردشگران کیش برنامه ریزی برای مسافرت به کیش را همزمان با کنسرت این خواننده محبوب و مردمی قرار دهند.

تاریخ برگزاری کنسرت رضا بهرام در کیش

تاریخ برگزاری کنسرت رضا بهرام در کیش ۲ و ۳ بهمن ۹۹ در محل سالن آوای خلیج فارس است.

در حال حاضر بازار برگزاری کنسرت در جزیره گرم‌تر شده است و طبق برنامه‌ای که در سامانه فروش بلیت کنسرت رضا بهرام وجود دارد، جدیدترین کنسرت این خواننده محبوب را روز پنجشنبه دوم بهمن ماه سال جاری در فضای آبنمای موزیکال جزیره کیش اعلام کرده است، موقعیت جغرافیایی که در حال حاضر برای تهیه کنندگان و صاحبان مجموعه‌ها و شرکت های حوزه موسیقی به ویژه موسیقی پاپ از درجه امنیت اقتصادی بالاتری نسبت به تهران برخوردار است.

کنسرت رضا بهرام در ساعات‌ پایانی روز پنجشنبه دوم بهمن ماه با در نظر گرفتن فاصله گذاری اجتماعی که از درصد ظرفیت کلی سالن کم می کند، قیمت بلیت‌ها ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۷۰، ۲۵۰، ۳۰۰ و ۳۵۰ هزار تومان می باشد.

علاوه بر رضا بهرام تاکنون مسعود صادقلو، حسن ریوندی، حامد آهنگی و اکبر اقبالی در جزیره کیش در روزهای اخیر برنامه‌های زنده در جزیره کیش برگزار کرده اند.

همانطور که می دانید، هر بلیط مخصوص یک نفر است و عکاسی و فیلمبرداری ممنوع می باشد.خرید بلیط محدودیتی ندارد و بعد از خرید می توانید از بلیط تان استفاده کنید.

کنسرت رضا بهرام

معرفی رضا بهرام

رضا بهرام، خواننده پاپ محبوب کشورمان متولد یزد است و اصالتا یزدی است که در حال حاضر در تهران زندگی می کند.

علاقمندی به خوانندگی و موسیقی سبب شده است که فعالیت خود را در این زمینه شروع کند و سبک کاری این هنرمند، صدای خاص، مهارت و تبحرش در اجرا باعث شده که آثار این هنرمند دیده شود و طرفداران زیادی داشته باشد.

رضا بهرام توانسته است که آوازه ایرانی و موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ را تلفیقی کار کند و همین باعث محبوبیت و موفقیت این هنرمند بوده است.

این شرایط در حالی است که برخی گمانه زنی‌ها و شایعات غیررسمی نیز از برگزاری بخشی از جشنواره موسیقی فجر امسال در جزیره کیش خبر می‌دهند که هنوز هیچ مرجع رسمی چه در جزیره کیش و چه در ستاد جشنواره نسبت به این تصمیم و خبر اظهار نظر رسمی نکرده است.

کنسرت رضا بهرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.