پارک اوشن کیش مهیج ترین پارک آبی ایران

پارک آبی اوشن کیش

پارک اوشن کیش یک سرزمین جادویی است! یک نقاشی جادویی روی آب‌های زلال خلیج فارس. پارک آبی اوشن یک تم داستانی دارد و در هر گوشه‌اش یک قصه از این تم روایت می‌شود. ایده ساخت این پارک از داستان راز قلعه خورشید گرفته شده و از اولین تم پارک‌های آبی ایران است. پس در این پارک شما نه تنها پر از لذت و تفریح خواهید شد، بلکه به درون یک قصه اسطوره‌ای سفر می‌کنید! آن هم سفری از جنس سفرهای دیزنی‌لند.
این پارک با اینکه یکی از تازه تاسیس‌ترین مراکز تفریحی کیش است، آنقدر باشکوه بوده که توانسته خود را در صدر جاهای دیدنی کیش قرار دهد. اگر می‌خواهید درباره این تفریح آبی جزیره کیش بیشتر بدانید؛ با ما در کیش‌بوک همراه باشید تا با هم ببینیم امکانات پارک آبی اوشن کیش چیست؟

ورودی پارک اوشن

بازی‌های پارک اوشن کیش

تمام بازی‌های این پارک اوشن کیش با انواع تم‌های داستانی ایجاد شده  در این مجموعه انواع سنین و اقسام مختلف روحیات افراد درنظر گرفته شده است. هم بچه‌ها و بزرگسالان، هم آدم‌های برون‌گرا و پرشور و هم افراد درون‌گرا و آرام در طراحی بخش‌های مختلف درنظر گرفته شده‌اند.
تم اصلی پارک آبی کیش یا اوشن بر اساس یک داستان پیش می‎رود. داستان به این شکل است که گروهی از دزدان دریایی به جزیره‌ای حمله‌ور می‎شوند. این دزدان به رهبری کاپیتان سایان تلاش می‎کنند تا قرص خورشید و حکومت به دریا را به دست آورند. بنابراین بعد از حمله و تصرف قلعه خورشید سه برادر از این منطقه به نام‌های باشو، ماهان و پولاد به مبارزه علیه دزدان دریایی بر می‎خیزند، تا قلعه را پس بگیرند. این داستان بر روی تم کلی بازی‌ها در پارک آبی کیش پیاده‌سازی شده و حالت هیجان‌انگیزی پیدا کرده است.

خلاصه که در مورد وسایل بازی سه دسته راید آرام، تند و هولناک وجود دارد که با هم مرورشان می‌کنیم تا بتوانید پیش از رفتن به تور تفریحی کیش آنها را بسنجید.

رایدهای آرام

اگر نیاز به آرامش و لذت دارید و می‌خواهید قطرات آب به‌آرامی روی پوستتان بلغزد، رودخانۀ ۵۵۰ متری راشین‌ریور آماده پذیرایی از شماست. این رودخانۀ مصنوعی، شما را دور پارک می‌چرخاند. می‌توانید در آن قدم بزنید، سوار تیوب شوید و خودتان را روی سطح آب معلق کنید. از طرفی راشین‌ریور جاییست برای تازه کردن نفس کسانی که نفسشان از هیجان رایدهای تند و هولناک بند آمده است! در استخر دینگو نیز می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید! این استخر پلکانی علاوه بر آرامشی که با ساختار پله‌پله‌اش به شما می‌دهد، ویژگی‌های درمانی هم دارد.

پارک آبی اوشن

استخر رابو که عمقش بر اساس عمق استاندارد جکوزی تنظیم شده، یک آرامش‌بخش دیگر این مجموعه است. درنهایت هم استخر آبان را داریم که مخصوص شنای بزرگسالان است. کودکان همراه شما می‌توانند با سرسره‌های راید چالاب که مخصوص کودکان است، سرسره بازی کنند. دوش و سطل بزرگ آب هم در این راید وجود دارد که برای آب‌بازی کودکان طراحی شده است.
البته سرسره‌های مخصوص بچه‌ها در راید برکو نیز یک گزینه دیگر برای بچه‌های پرانرژی است! این راید هم یک جای امن و سرگرم‌کننده برای خردسالان شما فراهم کرده است. یک سایه‌بان هم روی آن قرار داده شده تا بچه‌ها با نور خورشید اذیت نشوند. البته استخر آبتین را در حوالی راید برکو داریم که برای نوجوانان طراحی شده تا فضای مخصوص سن آنها برای شنا، بازی و سرگرمی را ایجاد کند.

پارک آبی اوشن کیش
پارک آبی اوشن کیش

رایدهای تند

رایدهای تند برعکس رایدهای آرام، ارتفاع دارند و پر از سطوح شیب‌داری هستند که تجربه پرتاب شدن و لغزیدن با سرعت بالا به درون آب را به شما می‌دهند. برای مثال راید موجاب امکان تجربه موج‌سواری را به شما می‌دهد. در رالی راید روی تشکچه مخصوص قرار می‌گیرید و با سه نفر دیگر مسابقه می‌دهید و درنهایت از روی سرسره با سر به سمت آب حرکت می‌کنید؛ یک رالی تمام عیار!
پارک آبی اوشن از بازی‌های گروهی هم غافل نشده است. راید آناکوندا با مسیر مارپیچش یک هیولای ۱۷۰ متری پرپیچ و خم است که باید آن را سه نفره روی یک تیوب مشترک طی کنید. راید دینگل با یک تیوب دو نفره طی می‌شود. در این راید یک شیب تند را رد می‌کنید و بعد در قسمت آونگی مثل یک گوی لغزان روی سرسره جابه‌جا می‌شوید. این پایان کار نیست چون قرار است بعد از آن پرتاب‌شدن به درون استخر را تجربه کنید!
با راید گرداب از روی سرسره با شیب زیاد حرکت می‌کنید، به درون یک کاسه بزرگ که در آن یک گرداب مصنوعی ایجاد شده است می افتید و آنقدر در آن می چرخید تا آماده یک سقوط آزاد حسابی به درون آب شوید! با راید مارپیچ هم سوار بر تیوب به درون یک مار پر پیچ‌و‌‌خم و پرشیب با شتاب‌ها و حرکت‌های متغیر می‌روید و در نهایت به درون یک استخر پرتاب می‌شوید. درنهایت هم دریاچه سونامی منتظر شماست که موج‌های بلند و پرقدرتی ایجاد کند تا شما تجربه موج‌های قوی و بازی با آن را در امنیتی کامل داشته باشید.

پارک آبی اوشن

رایدهای هولناک

یک تجربه نفس‌گیر، سرسام‌آور و واقعا هولناک با این رایدها در انتظار شماست! اولین راید تند، راید پیچالوپ است. در پیچالوپ شما باید به مرتفع‌ترین برج تم پارک‌آبی اوشن یعنی برج خورشید بروید. آن بالا آسمان و دریای خلیج فارس به هم آمیخته می‌شوند و شما بعد از تماشای این منظره با سرعت نفس‌گیر ۱۲ متر بر ثانیه یک مسیر سراسر هیجان را با سقوط آزاد طی می‌کنید.
راید آدرنالین اما غول مرحلۀ آخر است، با این راید شما قرار است از بالای برج خورشید به درون استخر سقوط کنید. در این راید شما سقوط آزاد دارید اما آدرنالیتان پرواز می‌کند!

فروشگاه‌های اوشن پارک

دو فروشگاه در مجموعه پارک اوشن کیش فعال است. یکی در ورودی پارک واقع شده که علاوه بر حوله، دمپایی، کیف و کلاه و کرم ضد آفتاب، صنایع دستی جزیره کیش را هم ارائه می‌کند. تجربه خرید از این فروشگاه، خودش یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری جزیره کیش است!
شما با این فروشگاه هم وسایل لازم برای استفاده از پارک را در دسترس دارید و هم می‌توانید برای خودتان یادگاری و برای دوستان و عزیزانتان سوغاتی تهیه کنید. فروشگاه جزیره هم در محوطه خود پارک است که باز همه وسایل لازم برای استفاده از پارک را در اختیار شما قرار می‌دهد.

رستوران‌های اوشن پارک
رستوران‌های اوشن پارک

رستوران‌های اوشن پارک

اوشن پارک پر است از انواع رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های جذاب و خاطره‌انگیز که هر کدامشان طعم‌ها و غذاهایی دارند که جسم و روح شما را پر از خوشمزگی و لذت می‌کنند. می‌توان گفت همان‌طور که رستوران‌های کیش یکی از جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری کیش است، رستوران‌های تم پارک اوشن هم بخشی از دیدنی‌های کیش زیبا و اوشن پارک است. با کیش‌بوک همراه باشید تا به قسمت‌های خوشمزه پارک سر بزنیم:

چیکو: رستوران اصلی پارک آبی اوشن کیش، چیکو است. تیپ کار این رستوران به شکل سلف سرویس است و در آن انواع پیش‌غذا، سالاد، مرغ سوخاری، ساندویچ، پیتزا و انواع نوشیدنی سرو می‌شود.
زامبوزیمبو: این رستوران را دو برادر آشپز حرفه‌ای اداره می‌کنند! در این رستوران ساندویچ‌های سرد و گرم، بزرگ و کوچک با طعم‌های فوق‌العاده، همیشه منتظر شما هستند.
کافیسا: با کافیسا تجربه حضور در یک کافی‌شاپ خوش‌منظره با نوشیدنی های سرد و گرم و انواع کیک را خواهید داشت.
نوشاک: کیوسک نوشاک با آبمیوه‌های کاملا طبیعی، سالادهای میوه تازه و برش‌های متنوع میوه‌های جالیزی منتظر شماست.
فروتیلا: فروتیلا هم یکی دیگر از کیوسک‌های مدل جنوبی است که آبمیوه‌های خنک، سالاد میوه و میوه‌های تازه و تابستانی را سرو می‌کند.
جتسمینا: درنهایت هم غار پر رمز و راز و مسحورکننده جتسمینا جایی است برای نوشیدن انواع دلستر، نوشیدنی خنک و مغزهای نمکی و مقوی که به شما کمک می‌کند نفستان را برای استفاده از تمام قسمت‌های مجموعه تازه کنید.

خدمات منحصربه‌فرد پارک آبی اوشن کیش

پارک اوشن کیش یک مرکز تخصصی ماساژ به نام پلومریا اسپا دارد. در این مرکز ماساژورهای حرفه‌ای منتظر شما هستند تا حال بدنتان را جا بیاورند. در پلومریا اسپا انواع ماساژهای متنوع که بین ۲۰ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشند، ارائه می‌شود. ماساژهایی مانند:

  • سیام آروما: ماساژ کل بدن با روغن‌های لوکس
  • بک ماساژ: ماساژ پشت بدن برای رفع خستگی و کوفتگی
  • سالایا هد ماساژ: ماساژ مخصوص سر و گردن، شانه و کتف
  • هاوایی هات‌استون: ماساژ با بهره‌گیری از سنگ‌های مغناطیسی
  • سیام فیس: ماساژ صورت با روغن‌های گیاهی
  • چیتاوان فوت: ماساژ پا به منظور ایجاد تعادل در ارگان‌های داخلی
  • سوئدی اسپورت: ماساژ با استفاده از روغن‌های گیاهی و انواع تکنیک‌ها به منظور دفع سموم از عضلات

مطمئن باشید که پس از تجربه این ماساژها چیزهایی از بدنتان می‌فهمید که تا قبل از آن نمی‌دانستید! همچنین همانطور که دیدید برخی از این ماساژها خصلت درمانی هم دارند و شما علاوه بر لذتی که از تجربه ماساژ می‌برید، به سلامتی خودتان نیز کمک خواهید کرد. این مرکز را می‌توان یکی از برترین جاذبه‌های گردشگری کیش دانست که استفاده از آن تور تفریحی کیش شما را به کمال می‌رساند.

تم‌پارک آبی اوشن
تم‌پارک آبی اوشن

تم‌پارک آبی اوشن را فراموش نکنید!

تِم پارک آبی اوشن به‌عنوان اولین تم پارک آبی روباز ایران، در هر گوشه گوشه‌اش شما را با یک داستان آشنا می‌کند. باید بدانید که داستان‌پردازی این پارک آبی برعهده احمد جعفری یکی از طراحان ارشد دیزنی‌لند بوده است. این یعنی با اوشن پارک یک تجربه واقعا بی‌همتا خواهید داشت پس زودتر با خرید بلیت تم‌پارک آبی اوشن خودتان را برای یک سفر هیجان‌انگیز آماده کنید.
همچنین این پارک با آنکه روباز است هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها قابل استفاده است چون هیچ ساختمان بلندی به آن مشرف نیست و آسمان بالای سر آن هم در منطقه پرواز ممنوع قرار دارد. ما در کیش‌بوک سعی داشتیم که شما را با تمام قسمت‌های این پارک آشنا کنیم و در پایان هم آماده‌ایم تا هر سوالی که درباره این پارک دارید را در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.