طلسم مومیایی کیش جایی برای تنوع از نوع دیگر

طلسم مومیایی
۳/۵ - (۲ امتیاز)
جزیره کیش را به داشتن جاهای دیدنی و جاذبه‌های تفریحی فراوان می‌شناسند و به همین دلیل سالانه مسافران بسیاری به آن سفر می‌کنند. سفر به کیش، یکی از جذاب‌ترین نوع سفر است و هر شخص در هر سنی را به وجد می‌آورد. چه علاقه به تاریخ داشته باشید چه عاشق بازی‌های آبی و ریلکسی در سواحل نیلگون، کیش شما را راضی نگه می‌دارد. کافیست برای یک سفر چند روزه به کیش، برنامه بریزید و با رزرو هتل کیش و خرید بلیط هواپیما تهران به کیش، سفرتان را آغاز کنید.

ما در کیش بوک تمام جاهای دیدنی کیش، بهترین تفریحات آبی در برترین و هیجان انگیزترین کلوب‌های ورزشی جزیره، بهترین هتل‌ها ، بهترین رستوران‌ها، بازی‌ها و … را در قالب مجله برای شما جمع‌آوری کردیم تا قبل از سفر، تمام اطلاعات لازم را کسب کنید و سفری خاطره انگیز برای خود و عزیزانتان بسازید.

در این بخش، صحبت ما در رابطه با ترس و هیجان در یکی از جاهای دیدنی کیش است. طلسم مومیایی، مناسب برای افرادی است که دوست دارند شجاعت و نترس بودن خودشان را محک بزنند. پس برای دریافت اطلاعات کافی ما را همراهی کنید.

طلسم مومیایی کیش، تجربه‌ای پر از  لذت، هیجان و ترس در جزیره

یکی از جاذبه‌های گردشگری و تفریحی در کیش که نزدیک اسکله بزرگ تفریحی واقع شده است همین طلسم مومیایی کیش است و هیجانی به مراتب بیشتر از قلعه وحشت را به  مسافران جزیره القا می‌کند. در طلسم مومیایی انواع مجسمه‌ها و مومیایی‌های دست ساز که صدای مهیب از خودشان تولید می‌کنند وجود دارد تا افرادی که تصمیم دارند از این جاذبه بازدید کنند، بتوانند خودشان را در مقابل ترس و هیجان امتحان کرده و حسابی محک بزنند. طلسم مومیایی، چادری بزرگ نزدیک به اسکله بزرگ تفریحی کیش است که با داشتن مجسمه‌هایی دست و پا بریده در کنار نورپردازی و صداهای وحشتناک، علاقه مندان به ترس و هیجان را به سمت خود می‌کشاند.

از نظر خیلی از گردشگران کیش طلسم مومیایی شبیه به قلعه وحشت کیش است که باید بگوییم این دو مورد کاملا از هم متفاوت هستند. شاید طلسم مومیایی به نسبت قلعه وحشت کمتر طرفدار داشته باشد و آن چنان که باید میان گردشگران شناخته شده نباشد، اما به آن دسته از دوستانی که به دنبال تجربه هیجانی منحصر به فرد هستند، بازدید از این چادر جادویی پیشنهاد می‌شود.

اگر در تور کیش شرکت کردید و به دنبال تجربه حس هیجان و ترس همزمان هستید این چادر که با نام طلسم مومیایی در جزیره شناخته می‌شود، مقصد هیجان انگیز شماست.

طلسم مومیایی کیش

طلسم مومیایی در کیش، سفری میان مومیایی‌های جزیره

برای دیدن مومیایی‌ها نیازی نیست تا کشور مصر بروید. در همین جزیره مرجانی کیش که در آب‌های نلگون خلیج فارس قرار دارد می‌توانید یک بازدید سراسر ترس و هیجان را از مومیایی‌های موجود در طلسم مومیایی تجربه کنید و شبی خاطره انگیز بسازید. در این محوطه، لحظاتی مهیج، ترس و هیجان را قطعا برای اولین بار در ایران تجربه خواهید کرد. طلسم مومیایی ، یک مکان فوق العاده هیجان انگیز و مرموز برای آن دسته از دوستانی است که دوست دارند جرات خود را امتحان کنند!

چادری بزرگ پر از مجسمه‌های ترسناک که یکی پا ندارد، دیگری دست، و این مجسمه‌ها همراه با نورپردازی و صداهای وحشتناک، هر گردشگر و مسافری را برای تجربه ترس و هیجان به سمت خود جذب می‌کند. شاید بازدید از طلسم جادویی عجیب به نظر بیاید اما به طرفداران وحشت و ترس، به شدت پیشنهاد می‌شود. قطعا بازدید از این چار مملو از مجسمه، رنگ صورت شما را به رنگ گچ در می‌آورد. سرهای بریده  و خون پخش شده روی دیوار، شاید برای نوجوان‌ها که به دنبال ترس و هیجان هستند جذاب باشد و انرژی زیادی به آنها تزریق کند. با تجربه این بلای سراسر هیجان ، قطعا حس و حال متفاوتی را تجربه خواهید کرد.
اگر به دنبال آدرس طلسم مومیایی کیش، این چادر جادوی سراسر هیجان هستید باید بگوییم که برای دسترسی به آن باید به سمت اسکله بزرگ تفریحی حرکت کنید. زمان بازدید از طلسم مومیایی از ساعت ۱۶ تا ۳ بامداد است که پیشنهاد می‌کنیم برای بالا بردن حس هیجان و ترس در تاریکی شب از این چادر منحصر به فرد بازدید کنید و یک شب پر از ترس و خاطره برای خودتان رقم بزنید.

تجربه و  خاطرات یک مسافر

در سفر آخری که به جزیره کیش داشتم، با جمع بزرگی از دوستانم همراه بودم. من شخصا از قدم زدن در ساحل و دیدن غروب خورشید و همچنین غواصی در کیش بسیار لذت می‌برم و گروه خونی مناسبی با شرکت در این گونه مکان‌ها مانند قلعه وحشت یا طلسم مومیایی ندارم. اما پسر دوستم که نوجوانی بسیار با انرژی و پرشور است در تمام تفریحات کیش شرکت می‌کند و هیچکدام از آنها را نادیده می‌گیرد. به همین دلیل در این سفر نه یک بار بلکه چندین بار همراه با خانواده‌اش به دیدن قلعه وحشت و طلسم مومیایی کیش رفتند و هر بار با صورتی به رنگ گچ دیوار به هتل برگشتند.

پسر دوستم با رنگ پریده از خون پاشیده شده روی دیوار صحبت می‌کرد و نمی‌توانستم درک کنم که این موضوع چقدر می‌تواند برایش جذاب و سرگرم کنده باشد. تا این که بلایی سر من آوردند که به خوبی حس و حالشان را از دیدن طلسم مومیایی کیش درک کردم. بعد از یک غواصی دلنشین و دلچسب به سمت هتل برگشتم. اکثر مسافران و گردشگران کیش می‌دانند که غواصی در کیش چه تفریح انرژی‌بری است. در هتل که تقریبا بعد از غواصی خسته و له بودم دوش گرفتم و روی تخت ولو شدم.

پسر دوستم آمد و گفت که عمو حتما امشب بیا که با هم به طلسم مومیایی برویم. من هم خسته  بودم و گفتم که اصلا حرفش را هم نزند چون نمی روم. بدون اینکه به یکی از بهترین رستوران‌های کیش برای صرف شام مراجعه کنم سعی کردم شب را زودتر بخوابم. حدود ساعت ۱۲ شب بود که ناگهان یکی تکانم داد و گفت بلند شو. من هم که از خواب پریده بودم تا خودم را جمع و جور کنم دوستم از دم در اتاق تنها یک چراغ را روشن کرده بود و داد می‌زد کمک. سری به سمت در رفتم و دیدم دوستم روی شکم بر زمین افتاده و دورش را خون گرفته است.

تا بلندش کردم یک چیز سیاه پوش با کله اسکلت ، و از یک طرف دوستم که در خون غوطه ور به سمتم هجوم آورند. ناگفته نماند که همان موقع غش کردم و تنها چیزی که یادم می آید چند دقیقه بعد بود که دوستم همراه با پسرش در حال ماساژ دادن شانه و دست من بودند تا به هوش بیایم. با آن وضع گفتنم الان از اینکه من را ترساندید لذت بردید؟ و آنها با خنده گفتند که نمی دانستیم انقدر شجاع باشی. پس بگو چرا با ما به طلسم مومیایی کیش نمی‌آیی.
فردای آن شب اتاقم را عوض کردم و نه تنها به طلسم مومیایی نرفتم بلکه برای شرکت در هیچکدام از تفریحات کیش هم همراهیشان نکردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.