رستوران ادلی کیش

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :

تلفن هماهنگی: 09141029530

موقعیت : کیش، مرکز خرید مروارید، ایوان مروارید، پلاک 330

صبحانه : ندارد

امکانات

توضیحات:

رستوران ادلی کیش بر خلاف نامی که برای آن انتخاب شده است؛ انواع غذاهای ایرانی را به مسافران و گردشگران تورهای مسافرتی کیش ارائه می‌دهد. در ادامه بیشتر با این رستوران ایرانی آشنا خواهید شد.

یکی از عواملی که باعث می‌شود زمان‌تان در طول سفر به هدر برود؛ رفت و آمدهای مکرر به محل اقامت برای صرف غذاست. این در حالی است که با چند دقیقه صرف وقت قبل از سفر و شناسایی رستوران‌های خوب شهر کیش می‌توانید در زمان صرفه‌جویی کرده و از سفر خود بیشتر لذت ببرید

توضیحات تکمیلی

رستوران ادلی کجاست؟

این رستوران که در ایوان مروارید و در مجاورت مرکز خریدی با همین نام واقع شده است؛ منویی متنوع از غذاهای ایرانی و اصیل دارد. در این رستوران انواع کباب‌های سنتی و خورشت‌های خوشمزه ایرانی با بهترین کیفیت طبخ و به مشتریان عرضه می‌شود.

همانطور که حتما می‌دانید ایوان مروارید ایوانی نزدیک به مرکز خرید مروارید است که بیشتر مغازه‌های آن به شکل رستوران به بازدیدکنندگان خدمات ارائه می‌دهند.

بنابراین این راهرو پر از رستوران‌های مختلف است که برخی از آنها غذاهای ایرانی و برخی دیگر غذاهای فرنگی و فست فودی عرضه می‌کنند. در رستوران ادلی فقط غذاهای ایرانی در کنار غذاهای دریایی سرو می‌شود. تمیزی محیط، تنوع غذایی و برخورد خوب پرسنل از جمله ویژگی‌های مثبت این مجموعه هستند.

یکی از مهمترین نکاتی که باید در سفر خود به جزیره کیش به آن توجه داشته باشید؛ مدیریت زمان است. متاسفانه برخی از گردشگران به دلیل عدم آگاهی از برخی موارد نمی‌توانند به درستی زمان را مدیریت کرده و در اصلاح وقت کم می‌آورند.

اگر بتوانید به درستی رستوران‌های شهر را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید؛ در تمام روزهای سفرتان به این مهم دست پیدا خواهید کرد. حالا که این مطلب را مطالعه کرده‌اید می‌دانید که اگر در روز دوم سفر خود به جزیره هیجان‌انگیز کیش به مرکز خرید مروارید مراجعه کنید؛ می‌توانید از خدمات رستوران ادلی یا چندین رستوران دیگر که در ایوان مروارید واقع شده‌اند استفاده کنید.

به این ترتیب نیازی نیست که وسط خرید برای صرف ناهار یا شام سوار تاکسی شده و به رستوران هتل محل اقامت‌تان مراجعه کنید.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این رستوران به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

کیفیت :

قیمت :

پاکیزگی :

برخورد کارکنان :