فست فود چشم انداز کیش
کیش، بلوار فرودگاه، هامور
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :093658113909
  • موقعیت :کیش، بلوار فرودگاه، هامور
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی فست فود چشم انداز کیش

فست فود چشم انداز کیش در بلوار فرودگاه این جزیره واقع شده است. برای رسیدن به این منطقه باید توسط خودرو به مرکز جزیره بروید. معمولا افرادی که به این سمت از جزیره می‌روند قصد سوار با هواپیما را دارند.

شاید بخواهید قبل از پرواز یک غذای سبک بخورید تا به مقصد مورد نظر خود برسید. فست فود چشم انداز کیش انواع ساندویچ‌های خوشمزه را برای شما آماده می‌کند.

منوی ساندویچ‌‌های این فست فود را برای شما نشان داده‌ایم. علاوه بر ساندویچ می‌توانید یک پیتزای خوش پخت و لذیذ سفارش دهید و نوش جان کنید. ما یکی دیگر از بهترین فست فودهای کیش را به شما معرفی می‌کنیم.

در صورتی که میل به خوردن غذاهای فست فودی هم نداشته باشید باز هم قدرت انتخاب دارید. نوشیدنی‌های سرد یا گرم دلخواه خود را سفارش دهید و گلوی خود را تازه کنید. یک نوشیدنی ناب می‌تواند شما را برای پرواز آماده کند.

در نزدیکی شما حمام ترکی کیش هم قرار دارد. اگر این مکان را برای تفریح خود انتخاب کرده‌اید احتمالا بعد از حمام احساس گرسنگی می‌کنید. نزدیک‌ترین فست فود به شما این مکان است که بتوانید در کمترین زمان یک غذای خوشمزه سفارش دهید. یکی از ویژگی‌های این فست فود، قیمت مناسب غذاهای آن است.

بنابراین اگر می‌خواهید یک خرید به صرفه داشته باشید این مکان پیشنهاد خوبی است. اگر زمان پرواز شما با زمان تحویل اتاق فاصله زیادی داشته باشد، بد نیست قبل از پرواز یک غذای سبک بخورید تا هم زمان راحت‌تر بگذرد و هم احساس گرسنگی در طول مسیر نداشته باشید. 

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران