فست فود سوپراستار کیش
اسکله تفریحی، به سمت پارک ساحلی مرجان، جنب کیبل اسکی
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :000000000
  • موقعیت :اسکله تفریحی، به سمت پارک ساحلی مرجان، جنب کیبل اسکی
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی فست فود سوپراستار کیش

زنجیره‌ای شدن یک رستوران به شدت به کیفیت غذاهایی که به دست مشتری می‌رساند بستگی دارد. هر چقدر مشتری‌ها و تقاضا برای خرید غذاهای یک رستوران بیشتر باشد؛ نیاز به تاسیس شعبات برای آن رستوران خاص نیر بیشتر احساس می‌شود. رستوران‌های زنجیره‌ای زیادی در ایران مشغول به کار هستند که خوشبختانه اکثر آنها از کیفیت خوبی برخوردارند و مورد اقبال عمومی قرار گرفته‌اند. یکی از این رستوران‌ها فست فود سوپراستار است که چندین شعبه در سراسر ایران دارد. در ادامه به نقد و بررسی شعبه کیش فست فود سوپراستار خواهیم پرداخت.

در میان بهترین رستوران های کیش ، رستوران سوپراستار در واقع یک مجموعه زنجیره‌ای است که بیشتر شعبات آن در تهران مشغول به فعالیت هستند. اما مالکین این مجموعه به دلیل افزایش تعداد گردشگرانی که هر ساله به جزیره کیش سفر می‌کنند؛ پس از شروع فعالیت شعبات مختلف‌شان در تهران، تصمیم به احداث شعبه کیش گرفتند.

همانطور که از نام این رستوران مشخص است؛ منوی غذایی آن از انواع غذاهای فست فودی مانند مرغ سوخاری، انواع برگر، انواع پیتزا و انواع ساندویچ تشکیل شده است. در کنار این غذاهای اصلی شما می‌توانید از پیش غذاهایی مانند نان سیر، قارچ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده نیز استفاده کنید. یکی از مهمترین ویژگی‌هایی که طعم غذاهای یک رستوران فست فودی را نسبت به سایرین متمایز می‌کند؛ ادویه مورد استفاده برای مزه‌دار کردن غذاها و نوع روغنی است که برای سرخ کردن اقلامی مانند مرغ و سیب زمینی از آن استفاده می‌شود.

بسیاری از مشتریان دائمی فست فود سوپراستار معتقدند که غذاهای سرخ شده این رستوران طعم متفاوتی دارند و اصلا بوی روغن سوخته را نمی‌دهند. در کنار این عوامل استفاده از مواد اولیه تازه نیز می‌تواند در کیفیت غذاهای ارائه شده توسط این رستوران دخیل باشد.

فست فود سوپراستار جزیره در نزدیکی اسکله تفریحی به سمت پارک ساحلی مرجان و درست کنار کیبل اسکی واقع شده است. اگر از طرفداران غذاهای فست فودی هستید و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای‌تان اهمیت دارد؛ حتما سری به فست فود سوپراستار بزنید. این مجموعه به صورت تخصصی روی فست فود تمرکز دارد و به همین دلیل ممکن است طعم غذاهای آن را در یک رستوران معمولی پیدا نکنید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران