رستوران آشپزباشی کیش
کیش، نوبنیاد، میدان بهارستان، فاز خدماتی، خیابان برهان N1-12
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :076444470256
  • موقعیت :کیش، نوبنیاد، میدان بهارستان، فاز خدماتی، خیابان برهان N1-12
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • پارکینگ
  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل

معرفی رستوران آشپزباشی کیش

نام رستوران آشپزباشی شما را یاد چه چیزی می‌اندازد؟ یاد یک رستوران مجلل و شیک با منوی متنوع و پر زرق و برق؟ یاد سریال آشپزباشی؟ … اگر به دنبال اطلاعات رستوران آشپزباشی کیش هستید جالب است بدانید که هیچکدام از این موارد در مورد این رستوران صدق نمی‌کند. اگر کنجکاو هستید که از کیفیت خدمات و محل فعالیت رستوران های کیش مطلع شوید؛ با کیش بوک همراهی کنید.

جزیره کیش سالانه پذیرای هزاران گردشگر از سراسر ایران و جهان است. به همین دلیل هم کسب و کارهایی مانند رستوران‌داری و هتل‌داری در این شهر از رونق خوبی برخوردار بوده و گردش مالی زیادی دارند. اما از آنجا که گردشگران تور کیش از مناطق مختلفی به این شهر سفر می‌کنند و بازگشت به محل زندگی‌شان کار ساده‌ای نیست؛ باید بیشتر مراقب سلامت خود باشند و هر جایی غذا نخورند.

کیش پر از رستوران‌های مجلل و شیک است که علاوه بر غذاهای ایرانی، انواع غذاهای فرنگی نیز در آنها سرو می‌شود. اما به غیر از این رستوران، رستوران‌های سطح پایین‌تری نیز در مناطق مختلف شهر وجود دارد که برای کاهش هزینه‌های سفر به گردشگران خدمات مختلفی را ارائه می‌دهند. اما خود این رستوران‌ها نیز به دو بخش تقسیم می‌شوند.

رستوران‌هایی که با کاهش کیفیت، قیمت‌ها را پایین نگه می‌دارند و رستوران‌هایی که از سود خود کم کرده و منوی اقتصادی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند. به این ترتیب اگر به دنبال رستوران با صرفه می‌گردید به این نکته توجه داشته باشید.

رستوران آشپزباشی کجاست؟

رستوران آشپزباشی یکی از رستوران‌هایی است که نه دیزاین خاصی دارد و نه برای فریب مشتری در منوی خود از نام‌های غلط انداز استفاده کرده است.

در این رستوران محلی و ساده که در نوبنیاد، میدان بهارستان، فاز خدماتی و درست در خیابان برهان واقع شده است انواع غذاهای ایرانی سرو می‌شود و خبری از غذاهای فرنگی و فست فود نیست.

رستوران آشپزباشی کیش حدودا 16 نفر ظرفیت دارد و تا ساعت 11:30 شب آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود است. البته اگر دلتان نمی‌خواهد در فضای ساده این رستوران خود را غذا میل کنید هنگام سفارش غذا به صندوقدار تاکید کنید که غذا را برایتان بسته‌بندی کرده و به صورت بیرون‌بر به شما ارائه دهد.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران