شناور Azimut 55

قیمت:

6500000 تومان

1%

6,435,000 تومان

نوع تفریح : تفریحات آبی

روزهای سرویس دهی : 0

ساعات سرویس دهی : 0

تلفن هماهنگی : 00000000000

آدرس : کیش

امکانات

توضیحات:

گشت در آب‌های نیلگون خلیج فارس و تماشای زیبایی بی‌نظیر این نعمت خداوند قابل وصف نیست. تصور کنید که چند روز یا چند ساعت را روی آب و به دور از هیاهوی شهر در نهایت آرامش در کنار خانواده و دوستانتان باشید.دیگر چه میخواهید! گشت با شناور  Azimut 55یکی از تفریحاتی است که مورد استقبال بسیاری از توریست‌ها قرار گرفته است. گذراندن وقت در کشتی‌ها و قایق‌های تفریحی بسیار دلچسب و هیجان انگیز است.
زمانی که این کشتی، خصوصی باشد شما به همراه خانواده و دوستان می‌توانید برنامه گشت و تفریح را آن‌گونه که باب میل شماست برنامه ریزی کنید. ناخدای کشتی هر مسیری را که دلخواه شما است انتخاب می‌کند.

قیمت 6500000 تومان

توضیحات تکمیلی

معرفی کشتی تفریحی خصوصی کیش

شناور Azimut 55 برای زوج‌های جوان که به تازگی ازدواج کرده‌اند و برای سفر ماه عسل جزیره کیش را انتخاب کرده‌اند یک پیشنهاد جذاب است تا شروع زندگی خود را تکرارنشدنی جشن بگیرند. افرادی که به مناسبت تولد یا سالگرد ازدواج به کیش سفرمی‌کنند، می‌توانند با اجاره این کشتی تفریحی یک مهمانی و یا سورپرایز ویژه را روی آب‌های خلیج فارس داشته باشند و لحظاتی بی‌نظیر را برای خود و مهمان‌ها بسازند. انواع تزئینات مخصوص تولد و جشن نیز در این کشتی انجام می‌شود.

این کشتی تفریحی را می‌توانید به صورت ساعتی، روزانه، هفتگی و حتی ماهانه اجاره کنید.در هنگام اجاره این کشتی به برنامه حضورتان در جزیره دقت کنید زیرا پس از رزرو و پرداخت امکان برگشت وجه وجود ندارد.

ظرفیت کشتی حداکثر 14 نفر است و شمت می‌توانید از حداکثر ظرفیت استفاده کنید و مهمان دعوت کنید. توجه کنید که در تمام مدت زمان گشت تفریحی رعایت قوانین جمهوری اسلامی و قوانین دریانوردی الزامیست. کشتی تفریحی خصوصی کیش دارای امکانات لوکس و مجللی است و رفاه مسافران در آن به‌طور کامل در نظر گرفته‌ شده است. عینک آفتابی،کلاه لبه دار و لباس مناسب و راحت تجهیزاتی هستند که باید همراه داشته باشید.

مشخصات کشتی تفریحی خصوصی کیش

  • طول شناور 17 متر
  • ماکسیمم ظرفیت 14 نفر
  • شامل سه خواب
  • یک اتاق مستر
  • دارای سیستم ایر کاندیشن
  • مبله
  • فلای بریج

تفریحات مرتبط


نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این تفریح به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش هزینه به لذت :

تفریح و خوشگذرانی :

تنوع و کیفیت امکانات :

وضعیت بهداشتی :