گشت دور جزیره کیش

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-19
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :گشت دور کیش
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : 0

معرفی گشت دور جزیره کیش

گشت دور جزیره کیش یکی از بهترین تفریحاتی است که در سفر به کیش می توان آن را تجربه کرد. با خرید بلیط گشت دور کیش به راحتی از مناطق مختلف گردشگری کیش دیدن کنید. در ادامه با برخی از مهمترین و زیباترین مناطق دیدنی کیش که در لیست گشت دور جزیره وجود دارد، آشنا می شوید.

بلیط گشت دور جزیره کیش برای این که به راحتی بتوانید از تمام مناطق گردشگری جزیره دیدن کنید، بهتر است که برای خرید بلیط گشت دور جزیره کیش اقدام کنید. با خرید این بلیط از گشت 4 ساعته با مینی بوس یا هایس یا ون vip برخوردار می شوید. همچنین استفاده از بیمه، تور لیدر و عکاس نیز وجود دارد. بازدید از پارک ساحلی مرجان، کاخ کیش الیت، میدان ماشه، شهر حریره و بازار دیپلمات از دیگر برنامه های گشت دور جزیره کیش است. بهتر است برای جلوگیری از پر شدن ظرفیت، زودتر نسبت به تهیه بلیط گشت اقدام کنید.

 

 

گشت دور جزیره کیش شامل چه تفریحاتی می‌شود؟

روستای باغو کیش یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کیش، روستای زیبای باغو است. این روستا باقی مانده از دوران قدیم است که ساکنان آن در بخش های جنوب غربی، شمال شرقی و شرق جزیره زندگی می کرده‌اند. امروزه این روستا در جنوب غربی جزیره کیش قرار گرفته که هنوز بافت سنتی آن حفظ شده است که فقط چند نفری در آن زندگی می کنند. فضای ورودی روستا، سیاه چادرهایی وجود دارند که معرف آداب و رسوم این منطقه برای گردشگران می باشد.

شهر زیرزمیی کاریز یکی دیگر از جاذبه های دیدنی کیش شهر زیرزمینی کاریز است که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این شهر تاریخی با بیش از ۱۰ هزار مترمربع مساحت بسیار زیبا و تماشایی است. شهر زیرزمینی کاریز در عمق ۱۶ متری سطح زمین واقع شده است که سقف 8متری آن پوشیده از صدف، سنگواره و مرجان های دریایی می باشد. این شهر جذاب در حددو 270 – 570 میلیون سال قدمت دارد.

آب انبار کیش آب انبار کیش یکی دیگر از مکان هایی است که در گشت دور جزیره می توانید از آن دیدن کنید. آب انبارها مکان هایی بودند که در قدیم برای ذخیره آب استفاده می شده است. این انبار در سال ۱۳۷۱ برای ذخیره آب آشامیدنی ساخته شده است که امروزه به منطقه ای برای گشت در جزیره تبدیل شده است.

معماری این آب انبار شبیه آب انبارهای شهر یزد دارای 5 بادگیر و دو گنبد است. وجود بادگیرها برای خنک نگه داشتن آب بوده است. درخت سبز کیش کهنسال‌ترین درخت جزیره مکان دیگری برای گشت دور کیش می باشد که معروف به لور یا درخت انجیر مشهور به انجیر معبد است. درخت سبز کیش ۵۰۰ تا ۶۰۰ سال عمر دارد که شاخه های آن به طرز زیبایی آویزان هستند که بعد از مدتی به تنه درخت تبدیل می شوند. مردم بر روی شاخه های درخت سبز کیش، نخ های رنگی زیادی گره زده شده است که به قصد برآورده شدن حوائج به شاخه ها بسته شده اند.

این درخت کهنسال متعلق به دوران ایلخانی و تیموری می باشد که ازکشورهای هند و چین وارد جزیره شده و در مناطق مختلف کاشته می شده است. به جزیره آورده شده اند. خانه بومیان کیش خانه بومیان کیش یکی دیگر از بخش هایی است که در برنامه گشت دور کیش قرار دارد.

در این خانه فرهنگ قدیم مردم کیش به گردشگران نمایش داده می شود. برای تماشای این خانه بای بلیط ورودی تهیه شود. کلبه هور کیش در گشت به دور جزیره می توان سری به غرب جزیره کیش زد تا روی صخره های جزیره در کنار کلبه هور کیش به صدای امواج خروشان گوش سپرد. این مکان نیازی به پرداخت ورودی ندارد.

کشتی یونانی کیش قطعا یکی از معروفترین جاذبه های گردشگری کیش، کشتی یونانی است که در کنار پارک ساحلی به گل نشسته است! تماشای غروب آفتاب از عرشه کشتی بسایر دلا نگیز است.

بنابراین سعی کنید قبل از غروب خود را به کشتی یونانی برسانید.علاوه بر اینها سر زدن به دو بازار بزرگ جزیره نیز در برنامه گشت دور کیش قرار دارد.

نکات مهم درباره خرید بلیط گشت دور جزیره کیش :

  • تهیه بلیط برای افراد4 سال به بالا الزامی است.
  • برای مشاهده تصاویر گشت دورجزیره کیش، می توانید ازآلبوم استفاده کنید.
  • در هنگام خرید بلیط سعی کنید از سایت هایی بلیط بخرید که دارای تخفیف ویژه هستند.
  • اگر بلیط خود را به صورت اینترنتی تهیه می کنید، نیازی به نسخه فیزیکی بلیط ندارید.

 

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
0
تومان
همین حالا رزرو کن
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی