استوانه جادویی کیش

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-3
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :تفریحات دیگر
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰

معرفی استوانه جادویی کیش

بازی استوانه جادویی از تفریحات جزیره کیش است که مناسب تمام سنین می باشد. استوانه جادویی درواقع حبابي است که درون آب استخر قرار می گیرد، زمانی که درون استوانه جادویی قرار می گیرید، باید بتوانید تعادل خود را حفظ کنید.

قیمت تفریح 30 هزار تومان

معرفی استوانه جادویی

وقتی صحبت از شهرهای ساحلی و جزایر است ذهن همه ما به سمت تفریحات آبی کشیده می‌شود. حس آرامشی که آب به انسان منتقل می‌کند، برای همه اثبات شده است. کمتر کسی است که بتواند در مقابل لذت و هیجان تفریحات آبی مقاومت کند. درواقع می‌توانیم بگوییم یکی از دلایل مهم سفر به شهرهای ساحلی و جزایر تفریحات آبی است. خوشبختانه مدتی است که تفریحات آبی در کشور ما به خوبی در دسترس همگان قرار دارد.

اگر می‌خواهید حس هیجان را با چاشنی تحرک و تلاش تجربه کنید و درپایان بازی نشاط وصف ناپذیری داشته باشید، استوانه جادویی را به شما پیشنهاد میکنیم. روزهای خوش کودکی را به یاد بیاورید، وقتی روی چمن ها غلط می‌زدید لبریز از نشاط و شوق بودید. باردیگر آن را تجربه کنید اما این بار جذاب‌تر، روی آب و در میان یک استوانه جادویی! استوانه ای که برای لحظاتی هرچند کوتاه دوباره شما را کودک می‌کند.

بازی استوانه جادویی از تفریحات جدید جزیره زیبای کیش است. توپ حبابی استوانه‌ای شکلی است که ما بين دو جداره، هوا قرار دارد و شخص وارد آن شده و روی سطح آب شروع به حرکت و بازی می‌کند. این استوانه در داخل استخر آب قرار دارد و شخص باید تعادل خود را حفظ کند.

این استوانه‌های بادی در دو سایز بزرگ و متوسط برای بازی کودکان و بزرگسالان وجود دارند. ابعاد بزرگتر تعادل بهتری دارند و هر استوانه برای یک نفر است. آقایان و بانوان در تمام سنین می‌توانند از این بازی استفاده کنند. به دلیل کم بودن ارتفاع آب هیچ خطری متوجه کودکان نیست و به راحتی می‌توانند با این وسیله جذاب بازی کنند و لحظات خوش و مفرحی را داشته باشند.

شرایط استفاده:

  • زمان تفریح: شیف عصر از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۰:۳۰
  • هر بلیط مخصوص یک نفر می باشد.
  • بدون محدودیت در خرید تعداد بلیط
  • قابل استفاده برای بانوان و آقایان

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
0
تومان
همین حالا رزرو کن
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی