اجاره رنو در کیش

28911-2

اجاره رنو داستر در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

گردش در خیابان‌های زیبا و آرام جزیره کیش قطعا با یک ماشین راحت و جادار لذت دیگری دارد. به خصوص اگر به صورت خانوادگی یا چندنفره با دوستان به سفر رفته باشید. اجاره خودرو در کیش از هر لحاظ که فکرش را کنید نسبت به دردسرهای تردد با تاکسی یا پیاده، به‌صرفه و عقلانی است. بر خلاف چیزی که تصور می‌شود هزینه اجاره ماشین در کیش از هزینه رفت و آمد با تاکسی به صرفه‌تر در می‌آید. معمولا مسافران این مقصد تفریحی محبوب، دوست دارند چند روزی را که در جزیره می‌گذرانند تمام مناطق تفریحی و بومی و تجاری را ببینند و در آنها یک دل سیر گشت و گذار کنند. در اینجا قصد داریم یکی از ماشین‌هایی را به شما معرفی کنیم که می‌تواند گزینه خیلی خوبی برای این منظور باشد. اجاره رنو در کیش به خاطر قابلیت‌های این خودرو طرفداران بیشماری دارد. در ادامه بیشتر با این خودرو آشنا می‌شویم.

چرا اجاره رنو در کیش؟

رنو داستر که به نام داچیا داستر هم شناخته می‌شود، در سال 2009 توسط شرکت داچیا رومانی و رنو فرانسه طراحی و چیزی نگذشت که به بازار عرضه شد. این خودرو دو مدل تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل در ایران دارد و هر دو مدل دارای گیربکس اتوماتیک هستند. یکی از ویژگی‌های بارز رنو داستر ظاهر ساده و باوقار آن است. طراحی این ماشین عاری از جزئیات و ریزه‌کاری‌هاست. بدنه طرحی یکدست دارد و شیشه‌ها صاف هستند. شاید این ماشین به نظر بعضی از افراد کمی خشک و خشن به نظر برسد، اما باید گفت رنو داستر یکی از بهترین گزینه‌ها برای آفرود و گردشگری و رانندگی در جاده‌های سخت است. از طرفی فضای داخلی این ماشین بسیار راحت و جادار است و سفری راحت و بی دغدغه را برای مسافران به همراه دارد. با رنت رنو در کیش می‌توانید از رانندگی با یک ماشین ساده و در عین حال کارآمد لذت فراوانی ببرید.

قوانین اجاره رنو در کیش

همانطور که گفتیم اجاره خودرو در کیش به خاطر آسودگی خیال و راحتی و لذتی که دارد، راهی بسیار مطلوب و خوشایند است. اجاره ماشین پروسه ساده‌ای است و فاقد دردسرهای گوناگون است. پس از آشنایی با قوانین اجاره خودرو در کیش، می‌توانید برای این کار اقدام کنید.

شرایط اجاره رنو در کیش

برای اجاره رنو هم مثل هر ماشین دیگری یک سری مراحل و قوانین وجود دارد. شما می‌توانید با شرکت اجاره‌دهنده تماس بگیرید و با بستن قرارداد ماشین را تحویل بگیرید. تحویل گرفتن ماشین می‌تواند با راننده یا بدون راننده و به صورت شخصی باشد. در وهله اول برای اجاره ماشین به یک سری مدارک احتیاج دارید:

  • کارت شناسایی
  • گواهینامه رانندگی
  • چک یا سفته به میزان مبلغ خودرو
  • ودیعه نقدی
در طول مدت اجاره باید به یک سری قوانین اشراف داشته باشید تا فرآیند اجاره و تحویل ماشین به خوبی و خوشی انجام پذیرد و با مشکلی مواجه نشود. این قوانین شامل موارد زیر هستند:
  • هزینه سوخت ماشین و هزینه هر خسارتی به ماشین در زمان اجاره به عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه خرابی ناشی از فرسودگی بر عهده اجاره‌دهنده است.
  • هزینه خلافی در مدت اجاره به عهده اجاره‌کننده است.

قیمت اجاره رنو در کیش

قیمت اجاره رنو در کیش به صورت روزانه محاسبه شده و هر روز معادل بیست و چهار ساعت در نظر گرفته می‌شود.