اجاره نیسان در کیش

50311-4

اجاره نیسان ایکستریل در کیش

شروع قیمت از 2,500,000 تومان روزانه
465nyssan-kick

اجاره نیسان کیکس در کیش

شروع قیمت از 2,900,000 تومان روزانه
897nisan-altima

اجاره نیسان التیما در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
613nisan-sentra

اجاره نیسان سنترا در کیش

شروع قیمت از 1,600,000 تومان روزانه
48400-1

اجاره نیسان جوک در کیش

شروع قیمت از 1,500,000 تومان روزانه
90tida

اجاره تیدا در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه
767GTR

اجاره نیسان جی تی آر

شروع قیمت از نامشخص روزانه

انتخاب از میان خودروهای لوکس و شیک و زیبایی که در کیش برای اجاره موجوداند، واقعا سخت است. هرکدام از این ماشین‌ها ویژگی‌های خاص و آپشن‌های خود را دارند و تجربه رانندگی با آنها می‌تواند دلخواه هرکسی باشد. شاید راهش این باشد که در هر سفر به کیش، یک خودروی جدید را اجاره و امتحان کنیم! به هر حال یکی از مزیت‌های جزیره کیش به عنوان یک مقصد تفریحی پرطرفدار، همین امکان اجاره خودروهای خاص است. امکانی که خودش به تنهایی، خیلی از افراد را به سمت این جزیره کشانده است. اما از میان این خودروهای بی‌نظیر می‌خواهیم نگاهی داشته باشیم به اجاره نیسان در کیش و ویژگی‌های این ماشین جذاب.

چرا اجاره نیسان در کیش؟

خودروهای نیسان تولید یک شرکت خودروسازی چند ملیتی در شهر یوکوهامای ژاپن هستند. نیسان یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین برندهای خودرو در جهان است. این خودرو مدل‌های مختلفی را به بازار ارائه داده که از معروف‌ترین آنها می‌شود به نیسان ایکستریل، نیسان کیکس، نیسان جوک، تیدا، اینفنیتی، نیسان جی تی آر، نیسان التیما، نیسان قشقایی و نیسان سنترا اشاره کرد. این ماشین با طراحی چشمگیر، ظاهر قدرتمند، سیستم هوشمند و کابینی با ظرفیت بالا توانسته نظر بسیاری را به خصوص برای طبیعت‌گردی و سفر به خود جلب کند. بنابراین این ماشین می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای گشت و گذار در مدت اقامت در کیش باشد. نیسان‌های شاسی بلند جزو محبوب‌ترین‌ها در ایران هستند.

قوانین اجاره نیسان در کیش

اگر شما هم ایده رنت نیسان در کیش را در سر می‌پرورانید، بهتر است قبل از اقدام با یک سری از قوانین اجاره ماشین در جزیره کیش آشنا شوید. در اینجا شما را با شرایط و قوانین اجاره نیسان در کیش آشنا می‌کنیم.

شرایط اجاره نیسان در کیش

شما می‌توانید با شرکت اجاره خودرو تماس گرفته و برای اجاره ماشین در مدت زمان معین قرارداد ببندید. برای اینکار نیاز به یک سری مدارک و همچنین آگاهی از یک سری بایدها و نبایدها دارید. مدارک مورد نیاز طبیعتا شامل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک و سفته به مبلغ قیمت ماشین و ودیعه نقدی می‌شوند. اما در مورد قوانین اجاره ماشین در مدت معین باید این نکات را بدانید:

  • برای رنت ماشین، هر روز برابر با بیست و چهار ساعت محاسبه می‌شود.
  • خودرو باید به صورت کاملا سالم و با باک پر به شما تحویل داده و همانطور هم پس گرفته شود.
  • هزینه سوخت مصرفی در این مدت به عهده اجاره کننده است. سه پمپ بنزین در جزیره کیش مستقر هستند.
  • هزینه هرگونه تصادف و خسارت به ماشین، بر عهده مشتری است.
  • مسئولیت خرابی و پنچری و مشکلات ناشی از کهنگی یا بی‌توجهی به سلامت ماشین، بر عهده شرکت اجاره دهنده است.
  • ودیعه پس از تحویل ماشین به اجاره کننده بازگردانده می‌شود.

قیمت اجاره نیسان در کیش

همانطور که گفتیم برند نیسان مدل‌های متعدد و زیبایی دارد که شاید انتخاب از میان آنها برایتان سخت شود. هر کدام از این ماشین‌ها جلوه و ویژگی‌های بی‌نظیر خود را دارند. سعی کنید با مشورت با کارشناسان و همچنین همسفران خود، و با توجه به نیازها و مدت زمان سفرتان بهترین گزینه را برای اجاره انتخاب کنید.