اجاره جنرال موتورز در کیش

با توجه به شرایط مورد نظر خودرویی یافت نشد

مشاهده همه خودروها

خیلی‌ها اعتقاد دارند سفر به کیش با هیچ سفر تفریحی دیگری قابل مقایسه نیست. شاید یکی از دلایل این ادعا، امکانات رفاهی و تفریحی است که این جزیره مرجانی زیبا در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار داده. جزیره کیش، مثل میزبانی است که با بهترین‌هایش از میهمانان خود پذیرایی می‌کند، طوری که خاطره آن ملاقات برای همیشه در ذهن مهمان ماندگار شود. یکی از بهترین امکاناتی که برای مسافران کیش وجود دارد، امکان اجاره خودرو است. در منطقه آزاد کیش امکان اجاره انواع خودرو در بهترین برندها و مدل‌های جهان وجود دارد. چیزی که خیلی از اهالی سفر و همچنین عاشقان اتوموبیل را به سمت خود کشانده است. یکی از این برندهای معروف، برند جنرال موتورز است. خودروهای تولید جنرال موتورز با کیفیت و ظاهر و آپشن‌های قابل توجهی که دارند از محبوبیت ویژه‌ای برای اجاره برخوردارند.

چرا اجاره جنرال موتورز در کیش؟

خودروهای جنرال موتورز که به اختصار با نام جی.ام هم شناخته می‌شوند، تولید یک شرکت آمریکایی چند ملیتی هستند. جنرال موتورز سومین شرکت بزرگ تولیدکننده خودرو در جهان است. این شرکت در کشورهای متعددی در جهان کارخانه‌های تولید خودرو دارد که مدل‌های شورلت، بیوک، جی ام سی و کادیلاک را به بازار عرضه می‌کنند. همچنین هامر، هولدن، ساترن، پونتیاک، ساب، اولدزموبیل و دوو از مدل‌های سابق این شرکت هستند. بی تردید رانندگی با هر یک از این خودروهای لوکس و رویایی، برای افراد زیادی هیجان‌انگیز و جذاب است. در واقع گذراندن روزهای اقامت در کیش، در حالیکه با خودرویی از جنرال موتورز به دیدن مناطق گوناگون بروی، کیفیت سفر را برای شما دوچندان می‌کند

قوانین اجاره جنرال موتورز در کیش

پیش از انتخاب خودروی مورد علاقه و اقدام برای کرایه خودرو بهتر است با قوانین و مراحل این کار آشنایی داشته باشید. در اینجا به بررسی شرایط رنت جنرال موتورز در کیش خواهیم پرداخت.

شرایط اجاره جنرال موتورز در کیش

اجاره ماشین در کیش قوانین مشخص و ساده‌ای دارد و به سهولت انجام می‌شود. شما می‌توانید بعد از انتخاب، از طریق تماس با شرکت اجاره خودرو و تعیین تاریخ و مدت زمان برای تحویل گرفتن ماشین اقدام کنید. طبیعتا برای این کار نیاز به مدارک دارید. از قبیل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک یا سفته به قیمت ماشین و ودیعه نقدی. اما قوانینی را هم باید در مدت زمان اجاره رعایت کنید و مد نظر داشته باشید. مثلا:

  • هزینه جریمه و خلافی در مدت اجاره بر عهده اجاره‌کننده است.
  • در صورتی که ماشین را بدون راننده اجاره کرده‌اید، خسارت ناشی از تصادف یا صدمه احتمالی به ماشین در مدت اجاره را اجاره‌کننده باید پرداخت کند.
  • در مورد خرابی‌های احتمالی مثل پنچری یا خرابی قطعات، شرکت اجاره‌دهنده باید پاسخگو باشد و هزینه را تقبل کند.
  • رانندگی در جاده‌های خارج از منطقه اصلی ممنوع است. شرکت در صورت مشاهده می‌تواند قرارداد را لغو کند.

قیمت اجاره جنرال موتورز در کیش

قیمت اجاره خودرو مسئله‌ای است که خیلی از مسافران کیش درباره‌اش می‌پرسند. طبیعتا قیمت اجاره بسته به برند و مدل ماشین‌ها متفاوت است. ماشین‌های لوکس‌تر تعرفه بالاتری دارند و همچنین مواردی مثل اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده روی میزان قیمت تاثیرگذار است. شما می‌توانید با بررسی تمامی مشخصات و جزئیات ماشین انتخابی خود، اقدام به کرایه خودرو کنید.