اجاره تویوتا اف جی کروز در کیش

برند: تویوتا

مدل: اجاره تویوتا اف جی کروز در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


قیمت پایه

نام ارائه دهنده

امتیاز ارائه دهنده

رزرو

default

اف جی کروزر زرد

قیمت:

2,500,000 تومان

ارائه دهنده:

کیش بوک - میلاد رضاخواه

در زمان اجاره ماشین در کیش تنوع بالایی از خودرو های لاکچری و در عین حال با کیفیت عالی را مشاهده می کنید، که بعضا می تواند انتخاب خودرو را برای تان سخت تر کند. در ادامه این مطلب به معرفی تویوتا اف جی کروز پرداخته ایم.

شرکت تویوتا با طراحی و ساخت مدل اف جی خواست تا با الگو برداری از مدل هامر، محصولی متفاوت را به بازار جهانی ارائه دهد. تویوتا اف جی کروز در سال 2008 وارد کشورمان شد، اما لازم به ذکر است که مدل های شرکتی آن از سال 2011 و 2013 در تیپ «اکستریم» وارد بازار ایران شد.

تویوتا اف جی کروز یک ماشین شاسی بلند با ظاهری متفاوت از سایر خودروهاست که طراحی آن جوان پسند است و می توان گفت گزینه ی مناسبی برای آفرودسواری است.

عرضه این خودرو در سال 2014 با وضع قوانین منع واردات خودروهای لوکس (بالای 2500 سی‌سی)، متوقف شد و در حال حاضر نمونه های دست دوم این خودرو ژاپنی بازار گرمی دارد.

این خودرو یکی از پرفروش ترین خودروهای شاسی بلند است که قدرت بالای موتور اف جی کروزر در کنار سیستم انتقال قدرت کارآمد این خودرو، باعث شده اغلب خریداران به آپشن‌های محدود آن توجه نکنند و تویوتا FJ CRUISER به یکی از محبوب‌ترین و صد البته گران‌ترین خودروهای علاقه مندان به آفرود تبدیل شود.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :