اجاره ون بنز ویتو در کیش

برند: بنز

مدل: اجاره ون در کیش بنز ویتو

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

اجاره ون در کیش | سفری هیجان انگیز  و دلچسب همراه با خانواده

برای اجاره ماشین در کیش ، برخی افراد سراغ اجاره ون را می گیرند. برای صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل و گشت و گذار در جزیره ، مسافران زیادی اقدام به اجاره ون می کنند. با توجه به اینکه ظرفیت ون بین 5 تا 14 نفر می باشد، به جای پرداخت هزینه تاکسی در طی روز ، برای مسافرانی که به صورت گروهی سفر می کنند ون انتخابی به صرفه است.

برای مسافرت های خانوادگی و گروهی، ون به نسبت سایر خودروها ظرفیت بیشتری دارد و می توان به صورت روزانه و یا هفتگی ون را اجاره کرد. گفتنی است با توجه به اینکه رانندگی با ون نیازمند گواهینامه مخصوص می باشد، می توانید این خودرو را با راننده اجاره کنید که وظیفه اسکان و خوراک راننده بعهده اجاره کننده است که می توانید این هزینه را به صورت نقدی پرداخت کنید. در جزیره دو مدل ون وجود دارد، ون سقف کوتاه با ظرفیت ۲+۸ نفر و سقف بلند (تشریفاتی) با ظرفیت ۱۴ نفر.

اگر همراه با خانواده و یا اقوام خود ، قصد سفر به کیش را دارید اصلا نگران رفت و آمد خود نباشید ؛ ما به منظور صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد شما در زمان بازدید از جاهای دیدنی کیش و تفریحات آبی جزیره ، پیشنهاد می کنیم به اجاره ون در کیش فکر کنید و سفری مقرون به صرفه تر داشته باشید.

ون انتخاب ارزان تر برای گشت و گذار در کیش

اجاره ون در کیش مناسب گردشگران و مسافرانی است که به صورت گروهی پا به جزیره می گذراند و تصمیم دارند گروهی از جای جای این زیبایی ایران دیدن کنند.  ون ها که با دو نوع سقف کوتاه و سقف بلند در جزیره اجاره داده می شوند می توانند تا 14 مسافرا را همزمان جا به جا کنند . به همین دلیل اجاره ون می تواند از هزینه های بی رویه کرایه تاکسی ، که به صورت روزانه پرداخت می شود جلوگیری کند.

ون هایس از بهترین ون های موجود در کیش است و با داشتن جای کافی که در عین حال راحت و قدرتمند است ، آرامش خیال شما و همراهانتان را تامین می کند. همچنین این خودرو قدرتی مناسب ، کم اصطحکاک همراه با مصرف سوخت پایین است و تا 14  سرنشین را به راحتی پوشش می دهد .  روکش های کرومی دستگیره داخلی درب ها، تنظیم کننده عمودی صندلی راننده، برف پاک کن تناوبی، گل پخش کن، کولر با دریچه عقب، فرمان هیدرولیک تلسکوپی و بشکن، شیشه برقی با محافظ، گرم کن شیشه عقب تایمردار، تنظیم کننده ارتفاع نور چراغ به صورت دستی، گیربکس 5 دنده خودکار ، همگی از آپشن های ون هایس هستند و این ون ها در شرکت های رنت کار به صورت روزانه اجاره داده می شوند .

همانگونه که پیش تر عنوان کردیم ون ها ظرفیت بیشتری به نسبت دیگر ماشین های اجاره ای در کیش دارند و اجاره آنها به مسافرت های خانوادگی و یا گروهی با تعداد بالا  پیشنهاد می شود. لازم به ذکر است اجاره ون در کیش نیاز به گواهینامه مخصوص دارد پس اگر گواهینامه ون ندارید می توانید این خودرو را همراه با راننده اجاره کنید . اجاره ون با راننده با پرداخت هزینه بیشتر امکان پذیر است اما باید بدانید وظیفه اسکان و وعده های غذایی راننده نیز به عهده اجاره کننده است و شخص اجاره کننده باید هزینه خوراک و اسکان راننده را به صورت نقدی پرداخت کند.

دو مدل ون در جزیره کیش اجاره داده می شود یک مدل ون سقف کوتاه تا ظرفیت 8 نفر و دیگر ون سقف بلند تشریفاتی تا ظرفیت 14 نفر. ون هایس از خودروهای اجاره ای در کیش است که با داشتن فضای کافی قیمت مناسبی هم دارد. پس نگران کمبود جا برای همراهان خود و یا وسایلتان نباشید و با اجاره ون در کیش ، یک سفر عالی و بدون دردسر تجربه کنید.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :