اجاره تویوتا فورچونر در کیش

برند: تویوتا

مدل: اجاره تویوتا فورچونر در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

اجاره خودرو ارزان در کیش یکی از فرصت های استثنایی برای مسافران کیش است تا بتوانند خودرویی که دوست دارند با قیمتی مناسب اجاره کنند، ماشین های شاسی بلند جزو خودروهای محبوب هستند که در این میان تویوتا فورچونر می تواند خودروی مناسبی برای اجاره باشد.

تویوتا فورچونر ، خودرویی جذاب است که توانسته از زمان تولیدش به موفقیت چشمگیری برسد و مورد توجه همگان قرار گیرد. این خودرو بخاطر چهره‌ی خشن و بدنه درشت توجه همگان را به خود جلب می کند. شرکت تویوتا برای ارائه‌ی بهتر این محصول و اینکه بتواند از عهده‌ی رقابت در این حوزه برآید، مدل‌های اصلاح شده از خودروی فورچونر را ارائه کرد.

یک خودروی اسپرت که تویوتا آن را با توجه به پلتفرم پیکاپ محبوب و پر تقاضای این شرکت، یعنی هایلوکس طراحی و ساخته‌ شده است. تویوتا فورچونر به نسب سایر خودروهای آفرود و شاسی بلندهای تویوتا دارای قدرت و توانایی بیشتری برای عبور از مسیرهای دشوارتر است و دارای عملکرد بهتری می باشد.

این خودرو یکی از خودروهای آفرود واقعی و جان سخت است که دارای سیستم چهار چرخ متحرک موقت است که این حالت قابل تنظیم به ۴WD High و ۴WD Low نیز خواهد بود. این خودرو دارای سیستم تعلیق دوجناقی در جلو و همچنین تعلیق Multi-link در عقب می باشد که طبق گفته‌ تویوتا باعث بهبود رانندگی، فرمان‌پذیری راحت تر و لذت‌بخش‌تر شدن بیشتر رانندگی برای خودرو های شاسی بلند می گردد.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :