اجاره پورشه در کیش

برند: پورشه

مدل: اجاره پورشه در کیش

ارائه دهندگان این خودرو


ارائه دهنده ای برای این خودرو وجود ندارد

اجاره پورشه در کیش | لذت ماشین سواری با لوکس ترین  خودروهای دنیا

پورشه یکی از ماشین هایی است که در اجاره خودرو کیش طرفداران زیادی دارد. شرکت خودروسازی پورشه یکی از شرکت های هلدینگ خودروسازی آلمان است که در سال 1931 تاسیس شد.

بیشتر فعالیت های این شرکت شامل تولید خودروهای باکیفیت اسپورت و لوکس است، تعدادی از محصولات به کشور ما نیز وارد شده‌اند و در سطح خودروهای گران‌قیمت خارجی، مورد استقبال زیادی نیز قرار گرفته‌اند. از نظر ظاهری این خودرو کیفیت ساخت خوبی دارد و ابعاد کوچک آن را مناسب رانندگی روزمره ساخته است.

پورشه توانایی های بی نظیری دارد و در شتاب صفر تا 96 کیلومتر رکورد 2.9 ثانیه ای را ثبت کرده است. به طورر کلی می توان گفت که این ماشین مهندسی برترش را به رخ می کشد زیرا هرزگردی چرخ هایش بسیار کم بوده که در واقع 4 دیفرانسیل بودن پورشه در این امر بسیار دخیل است.

ماشین سواری با پورشه رویایی نیست که نتواند به واقعیت تبدیل شود و در دور دست ها بماند ؛ در جزیره زیبای کیش شرکت های رنت کار بسیاری هستند که انواع و اقسام ماشین های لوکس و گران را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند. به نوعی که اجاره پورشه در کیش هم رایج بوده و با توجه به قیمت های متفاوت به نسبت دیگر خودروها امکان پذیر است.

پورشه از ماشین های مدرن و لوکسی است که بسیار طرفدار دارد و عاشقان ماشین ، برای سواری گرفتن از این خودروی لوکس حاضر هستند برای یک روز هم که شده هزینه کنند. به همین دلیل پورشه در اجاره خودرو کیش عاشقان بسیاری داشته و برای رنت آن در فصل های شلوغ سال نیاز به رزرو هم دارد .

پورشه خودرویی لوکس برای اجاره در کیش

پورشه یکی از خودروهای لوکس و گران قیمت آلمانی در جزیره کیش است و ساخت آن توسط شرکت هلدینگ خودروسازی آلمان با تمرکز بر ساخت خودروهای اسپورت بوده و در مدل های مختلف باکستر، ماکان و پانامرا به جهان ارائه شده است. پانامرا از مدل های محبوب این خودرو گران محسوب می شود؛  پورشه پانامرا در سال 2010 وارد ایران شده و طرفدارانش را جذب کرده است.

موتور پر قدرت ۴/۸ لیتری آن قدرتی معادل ۴۹۳ اسب بخار ایجاد می کند . شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۴/۲ ثانیه بوده و حد اکثر سرعت آن ۳۰۷ کیلومتر بر ساعت است. طراحی داخلی این اتومیبل هم حس پرواز را به سرنشینان القا می کند.

پس اگر هوس کردید چند روزی با این ماشین گران قیمت به ماشین سواری در کیش مشغول شوید پیشنهاد می کنیم در سفر به کیش ، این خودرو هیجان انگیز را از یک شرکت رنت کار اجاره کنید و لذت ببرید.

همانگونه که عنوان کردیم اجاره پورشه در کیش با توجه به مدل خودرو ، قیمت های متفاوتی داشته و روزانه انجام می شود. باکستر نیوفیس خودروی رودستر موتور وسط جزو خاص ترین خودروی آلمان است که در جزیره کیش نیز تردد می کند.

پورشه ماکان هم با حجم موتور ۲ لیتری اجازه ورود به ایران را بعد از قانون ممنوعیت ورود خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی به دست آورد ؛ لازم به ذکر است که مدل های دیگر این ماشین آلمانی ، از حجمی به مراتب بالاتر از این مقدار برخوردارند .

با تمام تعاریفی که کردیم بابت اجاره پورشه در کیش درنگ نکنید و با رزرو هتل و شرکت در تور کیش ، یکی از این خودروهای رویایی را برای یک یا دو روز رزرو کنید.

پورشه توانایی بی نظیری دارد و شتاب آن از صفر تا 96 کیلومتر ، رکورد 2.9 ثانیه ای را ثبت کرده است. البته با اجاره پورشه امکان ویراژ دادن را ندارید و موظف هستید به قوانین راهنمایی رانندگی کیش احترام بگذارید و با سرعت مجاز رانندگی کنید.

با کمترین هزینه ممکن به کیش سفر کنید

دریافت بیشترین تخفیف های تور کیش و تفریحات با ارسال فرم فوق

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این خودرو به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

طراحی داخل خودرو :

راحتی رانندگی :

فضا داخل و راحتی سرنشین :

سلامت موتوری و ظاهری خودرو :