کافی شاپ کابوکی ونوس کیش
addressخیابان سنایی، بازار ونوس، جنب بانک انصار
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :09347685328
  • locationموقعیت :خیابان سنایی، بازار ونوس، جنب بانک انصار
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityرزرو تلفنی
  • facilityپارکینگ

معرفی کافی شاپ کابوکی ونوس کیش

کافی شاپ کابوکی ونوس کیش

اگر در سفر به جزیره زیبای کیش به بازار قدیمی ونوس رفتید برای نوشیدن یک فنجان قهوه یا یک نوشیدنی خنک و دلچسب به یکی از بهترین کافه های کیش یعنی کافی شاپ کابوکی ونوس کیش بروید و در آنجا خاطرات خوشی را در کنار عزیزانتان رقم بزنید.

بازار ونوس از بازارهای قدیمی جزیره کیش است که در دو طبقه در سال 1375 احداث شده است. این بازار در نزدیکی بازار مریم و در خیابان سنایی قرار دارد.

در این بازار بیشتر پوشاک زنانه به ویژه لباس مجلسی، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، اسباب‌بازی، لوازم خانگی و… به فروش می‌رسد. در بازار ونوس علاوه بر رستوران و کافی شاپ مکانی نیز برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است تا والدین بتوانند با خیال راحت به خرید و گشت‌وگذار در بازار بپردازند.

بسیاری از گردشگران پس از بازدید از بازار ونوس و خرید از این مجموعه برای رفع خستگی به کافی شاپ کابوکی ونوس می‌روند و در فضای دلنشین آن به صرف نوشیدنی و غذا می‌پردازند.

در این کافی شاپ انواع نوشیدنی‌های گرم، سرد و خوراک‌های متداول در کافه‌ها برای مهمانان سرو می‌شود. کارکنان این کافه با خوشرویی از مهمانان پذیرایی می‌کنند تا خاطرات خوشی از سفر کیش برای آنها ثبت شود. کافی شاپ کابوکی ونوس در بازار ونوس جنب بانک انصار قرار دارد.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران