کافی شاپ طلوع کیش
addressکیش، اسکله تفریحی قدیم
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :09365590343
  • locationموقعیت :کیش، اسکله تفریحی قدیم
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityپارکینگ
  • facilityرزرو تلفنی

معرفی کافی شاپ طلوع کیش

کافی شاپ طلوع کیش

کافی شاپ طلوع کیش را در اسکله قدیم جزیره می‌توانید پیدا کنید. اگر مسیرتان به این اسکله بخورد و بخواهید از تفریح خود در این فضا خاطره بسازید می‌توانید سری هم به این کافی شاپ بزنید.

برای رسیدن به یکی از بهترین کافه های کیش باید به قسمت شرقی جزیره بروید. در انتهای بلوار دریا شاهد مسیر اسکله خواهید شد. اسکله قدیم کیش حدود 440 متر طول و 20 متر عرض است. مسیر این اسکله به شکل چوب ساخته شده است. این مسیر چوبی زیبای خاصی در کنار دریا دارد.

این فضا یکی از زیباترین مکان‌های دیدنی کیش است. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم یکی از برنامه‌های تفریحی سفرتان به کیش را، دیدن این اسکله انتخاب کنید.

قدم زدن در این اسکله زیر نور خورشید حتما شما را برای نوشیدن یک لیوان آبمیوه خنک وسوسه می‌‍کند. این که مسیر 440 متری اسکله را به عقب برگردید و به فکر گرفتن تاکسی برای برگشت به هتل باشید زمان زیادی از شما می‌گیرد. کافی شاپ طلوع کیش به همین منظور در این فضا تاسیس شده تا آسایش شما فراهم شود.

آرامش دریا لذت بخش است. برای دریافت این انرژی از طبیعت دریای جنوب به شما کمک می‌کند. در این اسکله می‌توانید در نزدیکی دریا قدم بزنید و با خود خلوت کنید.

اما اگر احساس گرسنگی یا تشنگی کردید بدانید کافه طلوع در نزدیکی شماست. منوی این کافه شامل انواع ساندویچ و برگر، نوشیدنی‌های سرد و گرم و سیب زمینی ‌های خوشمزه است. با انتخاب هر یک از آیتم‌های منو به این کافه، تا آماده شدن سفارش خود می‌توانید به منظره دریا نگاهی بیندازید و یک لحظه از دیدن این زیبایی غافل نشوید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران