معرفی کافی شاپ دیپلمات کیش

کافی شاپ دیپلمات کیش

اکثر کافه‌های شهر کیش در موقعیت جغرافیایی خاصی واقع شده‌اند که بیشتر گردشگران در آنجا حضور دارند. اما این موضوع در مورد کافی شاپ دیپلمات صدق نمی‌کند. این کافه در محلی واقع شده است که بیشتر کیشوندان از خدمات آن استفاده می‌کنند. در ادامه این مطلب کیش بوک می‌خواهیم این کافه را به مسافران جزیره نیز معرفی کنیم تا آنها هم بتوانند از خدمات باکیفیت و فضای بسیار زیبای کافی شاپ دیپلمات استفاده کنند.

کافی شاپ دیپلمات در دل برج مسکونی به همین نام قرار دارد که در خیابان رودکی و درست روبه‌روی هتل تماشا واقع شده است. این کافه با فضای زیبای خود آماده خدمت‌رسانی به کیشوندان و مسافرین عزیز می‌باشد. فضای باز کافه دیپلمات بسیار خاص و مناسب قرارهای عاشقانه است. درست وسط فضای باز این کافه حوضچه و آبنمای شکیلی وجود دارد که زیبایی محیط را دو چندان کرده است. میز و صندلی‌های کافه نیز دور تا دور این حوضچه چیده شده‌اند.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این مجموعه خدماتی، موسیقی زنده‌ای است که هر شب توسط یک گروه حرفه‌ای اجرا می‌شود. پس اگر قرار عاشقانه‌ای دارید یا برای برگزاری جشن‌ها و مهمانی‌های خود به دنبال کافه‌ای شیک و با موسیقی زنده هستید؛ حتما از فضا و امکانات کافی شاپ دیپلمات نیز دیدن کنید.

منوی این کافه پر از نوشیدنی‌های گرم و سرد و میان وعده‌های سبکی مانند کیک و انواع بستنی است. در ضمن در کافی شاپ دیپلمات قلیان نیز سرو می‌شود. البته چون محیط کافه باز است؛ دود در فضا نمی‌پیچید و مشتریانی که قلیانی نیستند نیز می‌توانند با خیال راحت از اوقات فراغت خود در این کافه استفاده کنند.

به همه مسافران عزیز و کیشوندانی که با این مجموعه آشنا نبودند و اهل کافه گردی هستند توصیه می‌کنیم که حتما سری به این مجموعه بزنند و از خدمات باکیفیت آن مانند موسیقی زنده استفاده کنند.

0 0 vote
Article Rating

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
  • امکانات کافی شاپ
  • رزرو تلفنی
اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments