کافی شاپ انار نارون کیش
addressبازار پردیس 2، طبقه اول، غرفه 123
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :09347699975
  • locationموقعیت :بازار پردیس 2، طبقه اول، غرفه 123
  • food صبحانه : دارد

امکانات کافه

  • facilityرزرو تلفنی

معرفی کافی شاپ انار نارون کیش

کافی شاپ انار نارون کیش

کافی شاپ انار نارون کیش یکی از بهترین کافه های کیش است. شاید بپرسید چرا لقب بهترین به آن می‌دهیم. فکرش را بکنید بخواهید یک روز را برای خرید در کیش اختصاص دهید.

نوبت به بازار پردیس 2 برسد و بعد از گشت و گذار در این مرکز خرید احساس خستگی وجودتان را پر کند. بهترین گزینه در این لحظه که بتواند روح و جسم شما را تازه کند نوشیدن یک لیوان آبمیوه طبیعی است. ما در این صفحه منوی آبمیوه و بستنی این کافه را برای شما قرار دادیم تا یک دید کلی نسبت به آیتم‌های آن به دست آورید.

برای پیدا کردن این کافه در بازار پردیس 2، به طبقه اول بروید و غرفه 123 را پیدا کنید. با نزدیک شدن به این غرفه بوی ناب عطر قهوه را حس خواهید کرده. اصلا مگه کافه بدون قهوه کافه می‌شود؟ این نوشیدنی در گرما و سرما، در خستگی و سرحالی به دلمان می‌چسبد.

شاید بخواهید خرید خود را با انرژی بهتر و بیشتری انجام دهید. به همین دلیل تصمیم می‌گیرید در ابتدا به این کافه مراجعه کنید و یک نوشیدنی باب میل خودتان را نوش جون کنید، سپس به سراغ پاساژ گردی بروید. این هم راهی است تا خرید خود را با انرژی انجام دهید.

در صورتی که انتقادی از کافی شاپ انار نارون کیش داشته باشید می‌توانید با شماره مدیریت تماس گرفته و صحبت خود را با ایشان در میان بگذارید. برای این کار با شماره 09171669775 جناب آقای کریمدادی تماس بگیرید.

زمانی که مدیریت یک کافه یا رستوران به صورت خودجوش از انتقاد و نظرات شما استقبال می‌کند درواقع مشتری مداری برای او حرف اول را می‌زند.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران