بهترین فست فودهای کیش

بهترین فست فودهای کیش

شکم گردی و صرف غذاهای گوناگون، یکی از لذت‌های بی‌نظیر سفر است. لذتی که بسیاری از افراد به آن علاقه داشته و در طول هر سفر چندین بار آن را تجربه می‌کنند. صرف غذا در بهترین رستوران های کیش با منوی غذاهای متنوع و متفاوت، تجربه جذابی است که پیشنهاد می‌کنیم در سفر به جزیره کیش نیز آن را تجربه کنید. همچنین بسیاری از ما علاقه داریم؛ حداقل چند وعده از وعده‌های غذایی خود را در طول سفر به فست فود اختصاص دهیم. در این نوشته وب‌سایت کیش بوک، می‌خواهیم از بین بهترین رستوران های کیش شما را با بهترین فست فودهای کیش آشنا کنیم.

بهترین فست فودهای کیش

فست فود هیوا کیش
فست فود هیوا کیش

فست فود هیوا را همه می‌شناسند. پس اگر در سفر به کیش می‌خواهید غذایی مطمئن بخورید؛ به فست فود هیوا در بازارچه خدماتی حافظ بروید.

فست فود دوین (پردیس) کیش

فست فود دوین یا پردیس هم یکی از فست فودی های خوب جزیره است که در مجتمع تجاری پردیس 1، غرفه 198 واقع شده است.

فست فود هادیز کیش
فست فود هادیز کیش

فست فود هادیز در نزدیکی پارک شهر کیش و بازار مروارید قرار دارد. قیمت مناسب و منوی متنوع ویژگی اصلی هادیز است.

فست فود هایدا کیش
فست فود هایدا کیش

فست فود هایدا دارای شعبه‌های متعدی در شهرهای مختلف است. شعبه کیش این فست فود به‌صورت بیرون‌بر و با ارسال رایگان در خدمت شماست.

فست فود سینار کیش
فست فود سینار کیش

فست فود سینار در ترمینال پروازهای داخلی فرودگاه کیش قرار دارد. زمان انتظار در فرودگاه بهترین زمان برای سر زدن به این مکان است.

فست فود تایم کیش
فست فود تایم کیش

این گزینه از نمونه‌های قدیمی جزیره کیش است. برای رفتن به فست فود تایم باید به بازار پارس خلیج غرفه 1067 مراجعه کنید.

فست فود آیدا کیش
فست فود آیدا کیش

فست فود آیدا در تعداد زیادی از شهرهای ایران فعال است. آیدای کیش در بازار پانیز قرار داشته و سطح قیمتی مناسبی دارد.

فست فود نیکان کیش

فست فود نیکان یکی دیگر از فست فودهای کیش است؛ که به قیمت مناسب و ارزان شهره شده است. بنابراین اگر می‌خواهید برای صرف غذا هزینه زیادی نکنید؛ به این فست فود مراجعه کنید.

فست فود ایرانوویچ کیش
فست فود ایرانوویچ کیش

ایرانوویچ یک فست فود شیک و خوشمزه است؛ که دارای 150 میز و منوی متنوع برای مشتریان خود است. می‌توانید برای رفتن به آن به روبروی بازار پردیس 1 مراجعه کنید.

فست فود سی تو کیش

سی تو یک فست فود متوسط با قیمت متوسط و ظرفیت 30 میز است؛ که در مرکز شهر کیش می‌تواند برای نهار و شام میزبان شما باشد.

فست فود ایرانوویچ 2 کیش
فست فود ایرانوویچ 2 کیش

شعبه دوم فست فود ایرانویچ نیز کیفیتی مشابه به شعبه اول داشته و برای صرف فوری غذا مناسب است. این فست فود در ایوان مروارید، واقع شده است.

فست فود گلدیس کیش
فست فود گلدیس کیش

پیتزا گلدیس یک فست فود شیک و جمع و جور است؛ که منوی خوشمزه و متنوعی را به شما ارائه می‌کند. پیتزا گلدیس جنب مجتمع خدماتی گلدیس قرار دارد.

فست فود پامادور کیش
فست فود پامادور کیش

فست فود پامادور جزو معدود فست فودهای کیش است که با منوی سرد و گرم و امکان غذای بیرون‌بر به ارائه خدمات به مشتریان و مسافران می‌پردازد.

فست فود عسل کیش
فست فود پامادور کیش

فست فود عسل کیش یکی دیگر از فست فودهای کوچک جزیره است؛ که برای شام و نهاری سریع می‌توانید آن را در خیابان سنایی، روبروی مرکز تجاری کیش بیابید.

فست فود نخل ساحلی کیش
فست فود نخل ساحلی کیش

فست فود نخل ساحلی، در فضایی بسیار دلنشین و در سواحل زیبای کیش قرار گرفته است. فضای دلچسب و منوی متنوع این رستوران را فراموش نکنید.

فست فود گلدیسان کیش
فست فود گلدیسان کیش

اگر به منطقه سفین کیش می‌روید؛ فست فود گلدیسان محل خوبی برای صرف غذا خواهد بود. این فست فود با ظرفیت 25 نفر و منوی مفصل خود میزبان شما خواهد بود.

فست فود خانه برگر کیش
خانه برگر کیش

خانه برگر با ظرفیت 60 نفر از جمله قدیمی‌ترین فست فودهای جزیره کیش است. منوی کامل، فضای دلنشین و محل مناسب پارک از جمله ویژگی‌های خانه برگر کیش است.

فست فود پایانه کیش
خانه برگر کیش

فست فود پایانه کیش در محل پایانه کشتی‌رانی و بندرگاه کیش قرار گرفته است؛ و به صورت دائمی و با قیمت‌های نسبتا ارزان به ارائه خدمات می‌پردازد.

فست فود بندرگاه کیش
فست فود بندرگاه کیش

بندرگاه کیش یک فست فود متوسط دیگر در مرکز جزیره کیش است. جایی که در حین بازارگردی‌های خود می‌توانید برای خوردن یک وعده با قیمت مناسب به آن مراجعه کنید.

فست فود شوک کیش
فست فود شوک کیش

فست فود شوک در جزیره یکش یک فست فود کوچک و جمع و جور است؛ که با منو و قیمت مناسب می‌توانید از آن استفاده کنید. این فست فود در مرکز خرید گلستان واقع شده است.

فست فود فلفل کیش

اگر می‌خواهید فست فودهای تند جنوب، از جمله سمبوسه و فلافل را در جزیره کیش تجربه کنید؛ فست فود فلفل در پارک ساحلی مرجان و در کنار ساحل در خدمت شماست.

فست فود شهر آفتاب کیش
فست فود شهر آفتاب کیش

یک فست فود کوچک و جمع و جور دیگر که به دلیل قیمت مناسبش می‌تواند گزینه خوبی برای صرف یک نهار فوری در طول روز و گشت و گذار باشد.

فست فود شب‌های ساحل کیش
فست فود شب‌های ساحل کیش

فست فود شب‌های ساحل کیش یکی از فضاهای دنج و دلنشین کیش است؛ که در اسکله تفریحی قدیمی کیش قرار گرفته است. این فست فود منوی کافه نیز دارد.

فست فود چشم انداز کیش

اگر از بلوار فرودگاه کیش عبور کردید و گرسنه بودید؛ فست فود چشم انداز کیش با قیمت مناسب و منویی خوشمزه، می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

فست فود دومینو کیش

فست فود دومینوی کیش یک فست فود بیرون بر است؛ که در پشت بازار پارس خلیج واقع شده است. البته فضای فست فود با 15 میز ظرفیت مناسبی برای سرو حضوری غذا نیز دارد.

فست فود سلامت کیش

سوپ، سالاد و انواع ساندویچ سرد از جمله مهم‌ترین غذاهای منوی فست فود سلامت کیش است. این فست فود در فود کورت مرکز خرید دامون واقع شده است.

فست فود بهار نارنج کیش

اگر برای بازارگردی و خرید به مرکز خرید پردیس 2 می‌روید؛ می‌توانید برای وعده نهار یا شام به فست فود بهار نارنج در طبقه همکف آن مراجعه کنید.

فست فود عروس لبنان کیش
فست فود عروس لبنان کیش

فست فود عروس لبنان کیش یکی از ست فودهای قدیمی و کوچک کیش است. این فست فود در فاز خدماتی اف قرار گرفته و بیشتر مشتریان آن ساکنان جزیره هستند.

فست فود کی.اف.سی کیش

اگرچه فست فود کی.اف.سی کیش شعبه واقعی آن در این جزیره نیست؛ اما می‌توانید برای خودرن یک فست فود خوشمزه و با کیفیت روی آن حساب کنید.

فست فود صبای اصفهان کیش
فست فود صبای اصفهان کیش

در واقع رستوران صبای اصفهان یک رستوران ایرانی و بزرگ در جزیره کیش است؛ که در کنار منوی غذاهای ایرانی، بخشی را نیز به فست فودها اختصاص داده است.

فست فود پارسیان کیش

رستوران پارسیان نیز بیشتر به غذاهای کلاسیک می‌پردازد؛ اما از آنجا که منوی فست فود هم دارد؛ می‌تواند محل مناسبی برای خانواده‌های با انتخاب‌های متنوع باشد.

فست فود پرواز کیش
فست فود پرواز کیش

فست فود پرواز کیش هم یک رستوران کوچک با منویی ساده است. مزیت اصلی این فست فود قیمت مناسب آن است؛ که برای یک وعده سبک و فوری مناسب است.

فست فود سینار کیش
فست فود سینار کیش

فست فود سینار کیش در فرودگاه جزیره واقع شده است؛ و مسافران زیادی از محیط آن استفاده می‌کنند. این فست فود منوی کافه و فضای مناسب نشستن نیز دارد.

فست فود بادکنک کیش
فست فود بادکنک کیش

 فست فود بادکنک کیش، رستورانی کوچک است که در محله سفین، خیابان نیایش واقع شده است. به همین دلیل هم بیشتر توسط ساکنان کیش مورد استقبال قرار می‌گیرد.

فست فود چی داگ کیش
فست فود چی داگ کیش

چی داگ یکی دیگر از فست فودهای جزیره کیش است که در مرکز خرید واقع شده است. در صورتی که به مرکز خرید صدف می‌روید؛ این فست فود پیشنهاد خوبی خواهد بود.

فست فود دامون کیش
فود کورت دامون کیش

فست فود دامون کیش در واقع یک فود کورت مجهز، شیک و متنوع است؛ که در مرکز خرید دامون واقع شده و انواع انتخاب‌های غذایی را در اختیار شما می‌گذارد.

فست فود آبادان کیش
فست فود آبادان کیش

فست فود آبادان کیش در محله سفین، فاز سی، بازارچه شقایق قرار گرفته است. این فست فود مجموعه غذاهای سنتی جنوب از جمله فلافل و سمبوسه را نیز ارائه می‌دهد.

فست فود سوپر استار کیش
فست فود سوپر استار کیش

اگر می‌خواهید تجربه یک فست فود خوب و با کیفیت را داشته باشید؛ شعبه رستوران زنجیره‌ای سوپر استار در کیش با منوی متنوعش، انتخاب مناسبی است.

فست فود بومرنگ کیش
فست فود بومرنگ کیش

یک فست فود شیک و مدرن که بهترین و کامل‌ترین منوی فست فود را به شما ارائه می‌دهد. کیفیت بالا، قیمت مناسب و موقعیت عالی، این رستوران را محبوب کرده است.

اگر این مطلب رو دوست داشتید به دوستانتان معرفی کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

نظرات و نقد بررسی

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 1276

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید