تور کیش از تبریز


locationمبدا : تبریز
تور کیش از تبریز

تور کیش از تبریز کهن و زیبا سفری است از جنس سفرهای مارکوپولو با همان هیجان و شوق عظیم برای کشف دنیایی نو. تبریز یکی از بیشترین فاصله ها را تا کیش دارد اما رزرو تور کیش از تبریز با کیش بوک، کار را برای شما ساده کرده است و شما را در فاصله 2.5 ساعت از نگین خلیج فارس قرار داده است. ما در این مطلب، هر چه که لازم است درباره سفرتان بدانید را به شما خواهیم گفت؛ از انواع بلیط هواپیما گرفته تا قیمت انواع تور تبریز به کیش؛ از 4 شب و 5 روز گرفته تا تورهای لحظه آخری. با ما همراه شوید و در نهایت با خیال راحت، شیرین ترین تصمیمتان را بگیرید.

تخفیف ویژه تور کیش
با وارد کردن اطلاعات خود از تخفیفات ویژه تور کیش با اطلاع شوید!

قیمت تور کیش از تبریز

شاید فکر کنید چون تبریز از کیش فاصله زیادی دارد پس هزینه تور باید  خیلی بالاتر نسبت به تور کیش از تهران یا شیراز داشته باشد اما لزوما اینطور نیست. کیش بوک در مورد این تور هم ابتکار داشته و با مدیریت خلاقانه سعی در کاهش هزینه و افزایش کیفیت داشته است تا مسافران این راه طولانی بیشترین لذت را از جاذبه های گردشگری کیش ببرند. قیمت تور کیش از تبریز به بلیط، نوع هتل و سایر خدمات بستگی دارد اما مهم تر این است که شما از کدام مرجع تور خود را رزرو می کنید یا برای مثال چه مدت اقامت را برای سفرتان انتخاب می کنید. به طور کلی هم مدت اقامت به سه دسته تقسیم می شود: تور 2 شب و 3 روز ، تور 3 شب و 4 روز ، تور 4 شب و 5 روز . قیمت این تورها برای تورهایی با هتل های 2 ستاره حدودا از 1.5 میلیون تومان و برای هتل های 4 ستاره از 2 الی 2.5 میلیون تومان شروع می شود. البته که برای هتل های 5 ستاره قیمت ها بالاتر است و بسته به نوع هتل تا 6 الی 7 میلیون تومان هم می تواند متغیر باشد. 

description

انواع بلیط های پروازی تور کیش از تبریز

نوع بلیط در این سفر هوایی اغلب سیستمی است. پرواز چارتر در این مسیر کمتر است چون هم تعداد پروازها کم است و هم مسیر سفر بسیار طولانی است. هم نوع اکونومی و هم بیزینس در بین بلیط ها یافتنی است. به دلیل این که گردشگران تور کیش، مدت زمان زیادی در مسیر هستند در این مسیر از هواپیماهایی مثل ایرباس A306 استفاده می شود که توانایی پروازهای طولانی را دارند. قیمت بلیط متغیر است و در مورد نوع اکونومی، بین 450 تا 520 هزار تومان است. در مورد بیزینس قیمت از 600 تا نزدیک به 800 هزار تومان متغیر است. این پرواز در هر هفته 3 الی 4 روز در دسترس است. تعداد پروازها اما محدود است و باید برای تهیه بلیط برنامه ریزی داشته باشید. البته تعداد پروازها در فصل های پر رفت و آمد طبعا بیشتر می شود. در روزهای عادی و کم سفر شاید فقط یک پرواز باشد که هم در نوع اکونومی و هم بیزینس در دسترس است.

اسکله دامون

تور هوایی کیش از تبریز

فاصله هوایی تبریز تا کیش حدود 1469 کیلومتر است که حدودا در طول 2 ساعت و 30 دقیقه طی می شود. خدمات تور هوایی اما فقط شامل بلیط رفت و برگشت نخواهد بود بلکه استقبال فرودگاهی و همینطور اقامت هتل به همراه صبحانه هم همراه آن است. بسته به نوع تورها وعده های ناهار و شام هم اضافه می شود و در مواردی علاوه بر تخفیف روی بلیط های رفت و برگشت، تخفیف هایی هم در مورد خدمات گردشگری ارائه می شود؛ تخفیف هایی مثل تخفیف مراکز دیدنی، گشت جزیره، رستوران ها و یا مثلا پارک دلفین ها. در این تورها، شما می توانید نوع هتل خود را هم انتخاب و چه هتل های 2 ستاره و چه 5 ستاره را رزرو کنید، بهترین آن را در تور تبریز به کیش خود قرار داده است. مدت زمان اقامت این تورها هم به شکل زیر است: 4 شب و 5 روز، 3 شب و 4 روز، 2 شب و 3 روز.

trainkish

تور کیش از تبریز با قطار

سفر با قطار از تبریز به کیش، تجربه یک زندگی 1 روزه روی ریل قطار است. انتخاب این نوع سفر برای عاشقان سفر با قطار است. دیدن مناظر متحرک این مسیر زیبا مثل یک فیلم صامت از جلوی چشم عبور می کند. هیچ قطاری مستقیما از تبریز به کیش یا بندرعباس در نزدیکی کیش نمی رود. پس شما اول باید با قطار از تبریز به تهران و سپس از تهران به بندرعباس حرکت کنید. قطار تبریز به تهران از این شهرها عبور می کند: عجب شیر، بناب، مراغه، هشترود، زنجان، سلطانیه، خرمدره، تاکستان، قزوین، آبیک و کرج. این مسیر بسیار زیباست و به شما تجربه عبور از طبیعتی پر از دشت، باغ و کوه می دهد، انگار که از درون نقاشی های اروپایی عبور می کنید. مسیر قطار تهران به تبریز 735 کیلومتر است و بهترین و سریع ترین قطارها این مسیر را در طی 10 الی 12 ساعت طی می کنند. مسیر دوم یعنی تهران به بندرعباس حدود 1300 کیلومتر است و طی کردن آن بین 18 تا 20 ساعت طول می کشد. شهرهایی که در این مسیر باید از آنها عبور کنید اینها هستند: محمدیه، کاشان، بادرود، زواره، نائین، اردکان، میبد، یزد، بافق، احمدآباد، سیرجان، تزرج و فین. این مسیر هم از دل کویرهای ایران می گذرد و دنیایی متفاوت را به شما نشان می دهد. در نهایت هم وقتی به بندرعباس رسیدید باید با طی کردن مسیری 3 ساعته خودتان را به چارک برسانید. بعد شناورهای مسافربری را سوار می شوید و در نهایت هم در طول 2 ساعت به کیش می رسید. می بینید که این سفر، عملا یک زندگی 1.5 روزه است. در مورد قیمت بلیط های قطار هم باید گفت که قطار تبریز تا تهران از 70 تا 90 هزار تومان و قطار تهران به بندرعباس هم از 110 تا 215 هزار تومان متغیر است.

تور ارزان کیش از تبریز

به دست آوردن یک تور ارزان از تبریز به کیش از دو راه ممکن است: برنامه ریزی خودتان و یک مرجع تخصصی ارائه و رزرو تور کیش. مدیریت هزینه ها توسط شما، سفر در فصل خلوتی و استفاده از تخفیف های ویژه برای تفریحات کیش و همینطور خرید هدفمند می تواند باعث کاهش هزینه برای شما شود. از طرفی رزرو تور از تبریز از مرجع های تخصصی مثل کیش بوک و همینطور ثبت اطلاعات تماس خود برای اطلاع از ارزان ترین تورها در بخش تخفیف ویژه تور کیش، یکی دیگر از راه های یک تور ارزان است. در این بین نوع تور، نوع هتل و تعداد روزهای اقامتتان در ارزانی یا گرانی اثرگذارند. پس با برآورد هزینه ها و یک برنامه ریزی دقیق برمبنای علایق خود، بهترین تصمیم را بری رزرو تورتان داشته باشید.

aboutkish

تور لحظه آخری کیش از تبریز

برای به دست آوردن تور لحظه آخری کیش از تبریز باید به یک مرجع که در سریع ترین زمان با کیفیت ترین تور را ارائه می دهد، دسترسی داشته باشید. فقط کافی است اطلاعات تماس خود را در قسمت تخفیف ویژه تور کیش وارد کنید تا از تور لحظه آخری از تبریز مطلع شوید. در ضمن تفاوت این تور با سایر تورها صرفا در قیمت و تعداد روزهای باقی مانده است و کیفیتی کاملا خوب و مشابه با سایر تورها در اختیار شما قرار می دهد.

رزرو آنلاین تور کیش از تبریز

شاید فاصله تبریز تا کیش حدود 1500 کیلومتر باشد اما فاصله شما از شهر فرهنگ و تاریخ تا جهانی نو در نگین خلیج فارس، فقط چند کلیک ساده یا ضربه انگشت روی صفحه موبایلتان است. چطور؟ با مراجعه به سایت کیش بوک و رزرو آنلاین تور از تبریز . کیش بوک را همراه همیشگی خودتان بدانید چون مثل یک دوست همیشه به یاد شماست.