تور کیش از شیراز


locationمبدا : شیراز
tour

شیرازی ها همیشه از هوای شعر، فرهنگ و تاریخ شیراز به سمت هوای نگین خلیج فارس سفر می کنند. این سفر که به نوعی تبدیل به سفر سنتی مردم شیراز شده، باعث شده است تورهای کیش در انواع مختلفی از تور 4 شب و 5 روز گرفته تا انواع تور با انواع هتل، ارائه شود. موقعیت تقریبا نزدیک شیراز به کیش نسبت به سایر شهرها، هم سفر را کوتاه و هم تقاضا را زیاد کرده است. 

تخفیف ویژه تور کیش
با وارد کردن اطلاعات خود از تخفیفات ویژه تور کیش با اطلاع شوید!

قیمت تور کیش از شیراز

هتل های پنج ستاره. قیمت تورهایی که هتل های 2 ستاره و 3 ستاره را ارائه می دهند با هم ببینیم:

  • هتل 2 ستاره ققنوس شروع قیمت از 1140000 تومان
  • هتل 2 ستاره شباویز شروع قیمت از 1220000 تومان
  • هتل 3 ستاره آفتاب شرق شروع از 1315000 تومان

می بینید که قیمت ها نزدیک همدیگر هستند پس شما اینجا باید علاوه بر نوع تور، نوع هتل را هم بر اساس سلیقه خودتان انتخاب کنید، البته که ما این هتل ها را هم به شما معرفی کرده است. حالا قیمت تور شیراز به کیش با هتل های 4 و 5 ستاره را ببینیم:

  • هتل 4 ستاره ارم شروع قیمت از 1480000 تومان
  • هتل 5 ستاره پانوراما شروع از 3580000 تومان
  • هتل 5 ستاره ترنج شروع از 7180000 تومان

وقتی به طیف قیمت های این هتل ها هم نگاه می کنید متوجه می شوید که همه نوع سلیقه را پوشش داده است تا دغدغه شما فقط انتخاب یکی از این گزینه ها و بعد بستن چمدان سفر باشد. در ضمن قیمت ها حدودی است و با توجه به فصل تغییر می کند. نکته آخر این که هر کدام از این تورها در سه شکل ارائه می شود: تور 2 شب و 3 روز ، تور 3 شب و 4 روز ، تور 4 شب و 5 روز .

description

انواع بلیط های پروازی تور کیش از شیراز

خوشبختانه تعداد پروازها از شیراز به کیش بسیار مناسب است و انواع بلیط هم برای این سفر پیدا می شود. بلیط های شیراز به کیش هم به صورت اکونومی و هم سیستمی در دسترس هستند. اغلب پروازها، کلاس پروازی اکونومی دارند و کمتر به صورت بیزینس ارائه می شوند. شرکت های هواپیمایی مختلفی مانند معراج، ایران ایر، کیش ایر، فلای پرشیا و آتا خدمات پرواز را ارائه می دهند. هواپیماها هم مواردی از قبیل ATR72، MD، Airbus 320 هستند. قیمت بلیط ها از حدود 250 تا 500 متغیر است. طبیعی است که بنا به زمان سفر این قیمت ها تغییر می کند و به وقت خلوتی تخفیف های خوبی به پروازها اختصاص داده می شود. در نهایت این که شما وقتی اقدام به رزرو تور از کیش بوک می کنید، خیال خود را از قیمت بلیط، کیفیت هواپیما و خدمات پرواز راحت خواهید کرد.


هتل پالاس

تور هوایی کیش از شیراز

فاصله هوایی شیراز تا کیش 369 کیلومتر است. سفر هوایی شیراز به کیش کوتاه است و شما در 1 ساعت از شهر حافظ و سعدی به پایتخت تفریحات ایران فرود می آیید. خدمات تور شیراز به کیش شامل اقامت هتل، استقبال فرودگاهی و بلیت رفت و برگشت می شود. در مورد وعده های غذایی باید گفت که اغلب تورها وعده صبحانه را می دهند اما ارائه وعده ناهار و شام به نوع تور بستگی دارد. اگر دیدید که توری این وعده ها را ارائه می دهد، کیفیت و مکان ارائه این وعده ها را مورد بررسی قرار دهید. ممکن است شرایط به نحوی باشد که حتی به لحاظ هزینه ها و تجربه های خوشمزه ای که به شما ارائه داده می شود هم یک قدم جلو بیفتید و دغدغه تهیه غذا را هم نداشته باشید. خدمات گردشگری در اغلب موارد نیازمند صرف هزینه جداگانه است اما کیش بوک همواره سعی داشته است با توجه به نوع تور، تخفیف مراکز دیدنی، گشت جزیره و رستوران ها را به گردشگران ارائه دهد. نوع هتل ها هم متفاوت است از هتل 5 ستاره گرفته تا هتل 3 ستاره در دسترس شما خواهید بود اما شما هر کدام که به هدف سفرتان می خورد را باید انتخاب کنید تا هزینه هایتان را به بهترین شکل مدیریت کنید. مدت زمان اقامت هم متفاوت است و از 3 روز تا 5 روز را دربرمی گیرد.

اتوبان خلیج فارس

تور کیش از شیراز با قطار

برای سفر به کیش با قطار از هر شهر ایران شما باید خودتان را به ایستگاه بندرعباس برسانید اما از شیراز به بندرعباس هیچ قطاری حرکت نمی کند و خط ریلی بین این دو شهر سال هاست که در دست احداث است. اگر این خط راه اندازی شود مسلما یکی از جذاب ترین انواع تور از شیراز به کیش در دسترس قرار می گیرد. اما باید گفت که سفر زمینی از شیراز به کیش چه با ماشین شخصی و چه با اتوبوس تا بندرعباس، یکی از جذاب ترین سفرهاست چون از از شیراز تا بندرچارک به عنوان مقصد گردشگران کیش، حدودا 6 الی نهایتا 7 ساعت طول می کشد.

تور ارزان کیش از شیراز

این که یک تور ارزان از آب دربیاید یا نه بستگی دارد به ارائه دهنده تور و همینطور برنامه ریزی و بودجه بندی شما بر اساس اهداف سفرتان. برای به دست آوردن یک تور ارزان باید گوش به زنگ باشید و سرچ کنید. به جای این کار وقت گیر کافی است اطلاعات تماستان را از طریق تخفیف در اختیار کیش بوک قرار دهید تا از تور ارزان کیش از شیراز اطلاعات کسب کنید. علاوه بر این اگر هدف شما از سفر به شیراز، اقامت در هتل های پنج ستاره نزدیک به ساحل با امکانات ویژه است باید دور ارزانی را خط بکشید. اگر هدفتان این است که بیشتر وقتتان را در ساحل یا مکان های تفریحی بگذرانید می توانید توری را انتخاب کنید که هتل 3 یا 2 ستاره داشته باشد چون عملا هتل برای شما کارکرد چندانی نخواهد داشت. نکته بعدی مدت زمان اقامت است، طبعا با بیشتر شدن اقامت، هزینه شما نیز افزایش خواهد یافت.

رزرو آنلاین تور کیش از شیراز

برای رزرو تور کیش از شیراز کافی است به پیشنهادات ما مراجعه کنید. انتخاب بهترین تورها، با قیمت مناسب، کیفیت بالا و خدمات درجه یک، تخصص ماست. اگر می‌خواهد تجربه‌ای متفاوت را از سفر خود به‌دست آورید؛ از کیش بوک کمک بگیرید. مشاوران کیش بوک آماده ارائه انواع اطلاعات و پاسخگویی به سوالات شما در زمینه تور از شیراز هستند.