تور کیش از مشهد


locationمبدا : مشهد
تور کیش از مشهد

تور کیش از مشهد با کیش بوک، فاصله زیاد این شهر پرگردشگر و زیارتی را با کیش، کوتاه کرده است. به دلیل امکانات مناسب پروازی از مشهد به کیش و در دسترس بودن روزانه هواپیماها برای طی کردن این مسیر، برخی از گردشگران و زائران مشهد مقدس، بعد از سفر به این شهر تصمیم می گیرند ادامه سفر خود را با تورهای کیش همراه شوند. برای سفر به کیش از مشهد می توانید سفری 4 شب و 5 روزه را در انواع هتل ها با ویژگی های منحصر به فرد تجربه کنید. در این مطلب هم قصد داریم اطلاعات لازم برای سفر زمینی و هوایی از مشهد به جزیره تفریحات و زیبایی را بگوییم. با ما همراه باشید .

تخفیف ویژه تور کیش
با وارد کردن اطلاعات خود از تخفیفات ویژه تور کیش با اطلاع شوید!

قیمت تور کیش از مشهد

به دلیل فاصله زیاد مشهد از کیش و همینطور امکانات خوب مشهد از قبیل پروازهای در دسترس و روزانه، تور از مشهد یکی از محبوب ترین شیوه های سفر به کیش از این شهر زیارتی است. خیلی از افراد هم هستند که بعد از زیارت در مشهد، قصد سفر به کیش دارند. قیمت ها از مشهد به دلیل استقبال و تنوعشان بسیار مناسب است. کیش بوک هم بهترین نوع تور را از بین تورهای مشهد به کیش، گلچین کرده است:

airport

قیمت هتل ها در کیش

  • هتل 2 ستاره ققنوس، شروع قیمت از حدود یک میلیون
  • هتل 3 ستاره آرامش، شروع از 1 میلیون و 600 هزار تومان
  • هتل 3 ستاره آفتاب شرق، شروع از 1 میلیون و 550 هزار تومان
  • هتل 4 ستاره لیلیوم شروع قیمت از 2 میلیون و 100 هزار تومان
  • هتل پنج ستاره ایران، شروع قیمت حدودا از 3 میلیون

مسجد امام حسن

طبعا در برخی از فصل های سال، این قیمت ها تغییر می کند. می توانید آخرین تغییرات را هم در قسمت تور کیش مشاهده کنید .

انواع بلیط های پروازی تور کیش از مشهد

شما می توانید هم بلیط چارتر و هم بلیط سیستمی را در سفر از مشهد به کیش پیدا کنید. به لحاظ کلاس پروازی هم پرواز اکونومی و هم بیزینس در دسترس شما خواهد بود. از هواپیماهایی مثل بوئینگ MD82، ایرباس A310، ایرباس A306 و بوئینگ M83 برای این سفر استفاده می شود. قیمت بلیط اکونومی هواپیمای مشهد به کیش از حدود 340 هزارتومان تا حدود 700 هزار تومان متغیر است. قیمت بلیط بیزینس مشهد به کیش هم حدود 800 هزار تومان است. ایرلاین های مختلفی هم مثل آتا، سپهران، کیش ایر، ایرتور، کاسپین، وارش، معراج و زاگرس عهده دار این پروازها هستند. نکته آخر این که فقط کافی است قیمت بلیط ها را نسبت به قیمت تور در نظر بگیرید، متوجه خواهید شد که رزرو تور هوایی کیش از مشهد با کیش بوک هم هزینه بلیط را برای شما کاهش خواهد داد و هم شما دیگر دغدغه نوع هواپیما و کیفیت پرواز را نخواهید داشت.


درخت سبز

تور هوایی کیش از مشهد

فاصله مشهد تا کیش با هواپیما حدود یک ساعت و 50 دقیقه زمان می برد، فاصله هوایی مشهد تا کیش 1203 کیلومتر است. خدمات تور هوایی کیش از مشهد شامل بلیط رفت و برگشت، استقبال فرودگاهی و اقامت در هتل است. در مورد بحث خورد و خوراک باید گفت، اغلب تورها وعده صبحانه را ارئه می دهند اما هستند تورهایی که نهار و شام را هم به لیست خدمات خود اضافه می کنند. همینطور برخی از تورها هم ژتون هایی در اختیار گردشگران تور کیش قرار می دهند تا آنها بتوانند از رستوران هایی گزینش شده، غذای خود را تهیه کنند. علاوه بر این ها تعیین نوع هتل های تور هوایی کیش از مشهد هم بر اساس سلیقه و اهداف خودتان است.

trainkish

تور کیش از مشهد با قطار

برای این نوع سفر، مقصد اولیه شما بندرعباس خواهد بود. بعد از آن باید از طریق مسیر زمینی خودتان را به بندر چارک برسانید و در نهایت هم با شناورها به سمت کیش حرکت کنید. شهرها و ایستگاه هایی که از آنها عبور خواهید کرد به ترتیب زیرند: فریمان، تربت حیدریه، بجستان، طبس، سه چاهون، مبارکه، بافق، احمد آباد، خاتون آباد، سیرجان، گل گهر، تزرج و بندرعباس. سفر با قطار از مشهد به بندرعباس 21 ساعت طول می کشد. بعد از آن از بندرعباس تا بندرچارک حدودا 3 ساعت در مسیر خواهید بود و در نهایت سفر با شناور از چارک تا کیش حدودا 1.5 ساعت است. می توان گفت که کل مسیر بدون معطلی های آن حدودا یک شبانه روز طول می کشد. قیمت بلیط حدود 200 تا 250 هزار تومان است. پس می بینید این سفر طولانی است و اگر واقعا هدفتان از سفر تجربه مسیر است، می ارزد که به این شکل سفر کنید اما اگر هدفتان مثلا کاهش هزینه است، بعید است تغییر چندانی نسبت به تور هوایی از مشهد به کیش در مورد هزینه ها حاصل شود. به علاوه باید زمان معطلی ها و خستگی سفر و همینطور مسیر طولانی برگشت را هم در نظر داشته باشید.

تور ارزان کیش از مشهد

ارزانی یا گرانی تور به چند عامل اصلی بستگی دارد: مدت زمان اقامت، نوع هتل محل اقامت و زمان رزرو تور . به طور کلی مدت زمان اقامت در سه دسته ارائه می شود: 4 شب و 5 روز، 3 شب و 4 روز، 2 شب و 3 روز. هر چه مدت اقامت بیشتر شود، قیمت افزایش خواهد یافت. از طرفی در حالت استاندارد هر چه تعداد ستاره های هتل بیشتر شود با افزایش قیمت رو به رو خواهیم شد. در نهایت این که زمان رزرو هم خیلی تاثیر گذار است؛ اگر شما در فصل خلوت سفر کنید هم قیمت تور و هم انواع خدمات در کیش کمتر از زمان شلوغی است و از طرفی تا دلتان بخواهد از قیمت بلیط سفر گرفته تا بلیط انواع تفریحات در کیش، تخفیف می خورد. شما راه دیگری هم برای ارزان کردن تور کیش در اخیتار دارید که بستگی دارد به خودتان؛ برنامه ریزی دقیق سفر، بودجه بندی برای بخش های مختلف سفر و مدیریت هزینه ها بر اساس اهداف سفر.

aboutkish

تور لحظه آخری کیش از مشهد

برای شکار کردن تورهای لحظه آخری باید یک راهنما و مرجع خوب داشته باشید، کیش بوک اینجاست تا انواع تور لحظه آخری از مشهد را به مقصد کیش به شما ارائه دهد. کافی است به قسمت تخفیف ویژه تور کیش در سایت ما بروید و با ثبت اطلاعات تماستان از تورهای مسافرتی کیش با خبر شوید. با این کار دیگر لازم نیست دنبال این تورها بگردید. در ضمن تورهای لحظه آخری کیش فقط به لحاظ قیمت و شرایط رزرو یعنی رزرو در آخرین روزهای اعزام تور، متفاوت است وگرنه هیچ تفاوتی با سایر تورها ندارد و امکانات، هتل، مدت اقامت و سایر خدمات برای شما یکسان خواهد بود. قیمت این تورها پایین تر از تورهای معمولی است و با به دست آوردن این تورها، هزینه شما کاهش زیادی پیدا خواهد کرد. نکته مهم اما یک چیز است؛ باید در مورد تور لحظه آخری، تصمیم لحظه ای بگیرید چون ممکن است که شخص دیگری به سرعت ظرفیت باقی مانده تور را رزرو کند.

رزرو آنلاین تور کیش از مشهد

برای رزرو آنلاین تور کیش از مشهد، کافی است کیش بوک را باز کنید و در قسمت تور کیش، لیست تورهای کیش را ببینید و بعد بر اساس علاقه و اهداف سفرتان، اقدام به انتخاب و رزرو تور کنید.