تور کیش از اهواز


locationمبدا : اهواز
تور کیش از اهواز

از کرانه کارون تا نگین خلیج فارس را زیبایی های ایران، لبریز کرده است. تجربه این زیبایی، خونگرمی و تپش زندگی است. با استفاده از بهترین امکانات و پروازها خوزستانی ها را از سراسر خوزستان به جزیره می رساند. ما در این مقاله سعی داریم از قیمت تور کیش از اهواز، انواع بلیط های پروازی و تور هوایی و هر آنچه برای این تور لازم دارید، حرف خواهیم بزنیم. شما چه بخواهید 4 شب و 5 روز اقامت داشته باشید و چه هر کدام دیگر ، کیش بوک بهترین آن را با شما در میان گذاشته است.

تخفیف ویژه تور کیش
با وارد کردن اطلاعات خود از تخفیفات ویژه تور کیش با اطلاع شوید!

قیمت تور کیش از اهواز

قیمت این تور بستگی دارد به سه عامل اصلی: نوع هتل، مدت اقامت و قیمت بلیط. البته نوع خدماتی که ارائه می شود هم تعیین کننده است. برای تور از اهواز هتل های 2، 3، 4 و 5 ستاره پیدا می شود. برای هتل 2 ستاره قیمت از 1 میلیون تومان شروع می شود و برای هتل های 3 ستاره شروع قیمت از 1200000 تومان است. هتل های 4 ستاره شروع قیمت از 1450000 تومان است. هتل های 5 ستاره شروع قیمت از حدود 2 میلیون است. البته که این قیمت ها حدودی است و عامل دیگری در تغییر این هزینه ها دخیل است؛ زمان مسافرت به کیش. در فصول خلوت، برای مثال بعد از تعطیلات عید، بعد از شروع مدارس و یک ماه قبل از تعطیلات نوروز به دلیل خلوتی کیش، شما می توانید تخفیف های ویژه ای به دست بیاورید. قیمت بلیط هواپیما در این ایام یا با کاهش رو به رو می شود یا تخفیف های ویژه ای به آن تعلق می گیرد.

airport

انواع بلیط های پروازی تور کیش از اهواز

بلیط های این پرواز تقریبا در شش روز از یک هفته قابل دسترسی است. در اغلب روزها فقط یک پرواز در دسترس هست که هم بلیط چارتری ارائه می دهد و هم سیستمی. اغلب بلیط ها از نوع اکونومی هستند و به ندرت بیزینس بین آنها پیدا می شود. قیمت بلیط ها حداقل 300 هزار تومان است و تا 550 الی 600 هزار تومان هم گران می شود. همه این ها نشان می دهد که باید در مورد تهیه بلیط یا رزرو تور کیش از اهواز از قبل تصمیمتان را بگیرید چون تعداد پروازها محدود است. در ضمن اغلب پروازها با هواپیماهایی مثل MD82 و M83 بوئینگ انجام می شود. ایرلاین هایی مثل کیش ایر، زاگرس و وارش هم متصدی این پروازها هستند. در نهایت این که وقتی رزرو تورتان را به ما می سپارید، خیالتان از تهیه بلیط، قیمت آن و کیفیت پرواز راحت خواهد بود چون ما برای شما که بهترینید، بهترین ها را انتخاب می کنیم.

description

تور هوایی کیش از اهواز

مسافت هوایی اهواز به کیش 741 کیلومتر است. طی کردن این فاصله با هواپیما 1.5 ساعت زمان می برد. خوبی تور هوایی کیش از اهواز مسیر سرراست آن است چون مثل سفر زمینی نیازمند آن نیست که چند بار مسیر یا وسیله نقلیه خود را عوض کنید. به هر حال خبر دارید که در مسیر زمینی شما نیازمند این هستید که ماشینتان را با شناورهای حمل خودرو، انتقال دهید. از طرفی هزینه تور هوایی نسبت به سرعت آن بسیار مناسب است و انرژی شما برای تفریحاتتان ذخیره می شود. تور هوایی کیش به اهواز با کیش بوک، بهترین هتل ها از هر نوع را در اختیار شما قرار می دهد و مدت زمان اقامتتان هم به سه شکل زیر است: تور کیش از اهواز 4 شب و 5 روز، تور کیش از اهواز 3 شب و 4 روز، تور کیش از اهواز 2 شب و 3 روز. خدمات تور هوایی علاوه بر بلیط و محل اقامت شامل ارائه وعده صبحانه هم می شود هرچند در مورد بعضی از تورها وعده ناهار و شام هم در لیست خدمات هست. در بعضی از تورها هم بن های تخفیف ارائه می شود، چه در مورد رستوران ها و چه در مورد تفریحات کیش.

trainkish

تور کیش از اهواز با قطار

از هر کجای ایران که بخواهید با قطار به سمت کیش بروید، مقصد اولیه شما بندرعباس است. بعد از آن هم باید از مسیر زمینی به سمت چارک بروید تا بعد منتظر شناورهای مسافربری بشوید که گردشگران را به کیش می رسانند. متاسفانه از اهواز به بندرعباس هیچ قطاری در دسترس نیست.

تور ارزان کیش از اهواز

این که تور برای شما ارزان تمام شود بستگی دارد به مدیریت بودجه توسط خودتان. راه اصلی این کار برنامه ریزی برای تفریحات، مکان ها و رستوران هایی است که می خواهید به سراغ آنها بروید. انتخاب این موارد بر اساس بودجه خودتان و همینطور شناسایی تفریحات کم هزینه و حتی بی هزینه در کیش، باعث ارزان شدن سفر خواهد شد. البته فصلی که به کیش سفر می کنید هم بسیار مهم است، بعد از تعطیلات نوروز و یک ماه قبل از آن یا بعد از شروع مدارس، کیش خلوت تر می شود. این یعنی هم بلیط ها ارزان می شود و هم قیمت تورها و تخفیف ها در خود جزیره افزایش می یابد. البته اصلی ترین معیار برای ارزان شدن یک سفر، مرجعی است که تور را از آن تهیه می کنید. ما در کیش بوک با مدیریت درست منابع در دسترس سعی کرده ایم با حفظ کیفیت، بهترین ها را برای شما انتخاب کنیم. از طرفی با تخفیف ویژه تور کیش هم تورهایی را در اختیار شما قرار می دهیم که بیشترین میزان تخفیف را خواهند داشت. کافی است اطلاعاتتان را ثبت کنید تا همیشه شما را از این تورها با خبر کنیم.

aboutkish

تور لحظه آخری کیش از اهواز

این نوع تورها فقط قیمت و نوع رزروشان با سایر تورها متفاوت است وگرنه به لحاظ کیفیت خدمات، نوع بلیط هواپیما، محل اقامت و تعداد روز و شب اقامت همان وضعیت تورهای معمولی وجود دارد. برای صید تور لحظه آخری از اهواز یا باید مرتب سرچ کنید یا باید با سپردن کار به یک مرجع جامع کار را برای خودتان ساده تر کنید.

رزرو آنلاین تور کیش از اهواز

برای رزرو آنلاین تور از اهواز کافی است به کیش بوک بروید و از بین انواع مختلف تور، هر کدام را که با اهداف سفرتان مطابقت دارد، انتخاب کنید. البته که می توانید با ما تماس بگیرید و از ما بخواهید که خودمان تور را برای شما رزرو کنیم. هر سوالی هم داشته باشید، در سریع ترین زمان ممکن و جزء به جزء پاسخ خواهیم داد تا با اطمینان کامل سفر کنید. در طول سفر هم می توانید با ما در تماس مستقیم باشید و هم می توانید از انواع و اقسام راهنماهای کیش بوک در مورد تفریحات کیش و انواع مراکز خرید یا بهترین رستوران ها، اطلاع پیدا کنید.