مرکز خرید گلستان کیش

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :

تلفن هماهنگی: 07644440264

موقعیت : مجتمع مسکونی صدف، فاز 2، رو به روی مسجد امام حسن (ع)

امکانات

توضیحات:

مرکز خرید گلستان کیش

یکی دیگر از مراکز خرید کیش را می‌خواهیم به شما معرفی کنیم. مرکز خرید گلستان کیش واقع در شهرک صدف، فاز 2 خرید وسایلی را برای اهالی این شهرک آسان کرده است. تعدادی غرفه در این فضا وجود دارند که می‌توانید برای خرید به آن مراجعه کنید.

غرفه‌های موجود در این مرکز خرید شامل لباس زنانه و مردانه، وسایل الکتریکی و وسایل خانه، آرایشگاه، املاک، سوپر مارکت، تعاونی میوه،نانوایی، قصابی، شیرینی فروشی و … هستند.

برای آگاهی از راهنمای خرید در کیش ما مطالبی را در سایت کیش بوک قرار داده‌ایم که با مطالعه آن می‌توانید دغدغه خرید را برای سفرتان به این جزیره حل کنید.

مساحت کلی این پاساژ حدود 2586 متر مربع است که فضایی برای ساخت یک مرکز خرید 2 طبقه را ایجاد کرده است. مرکز خرید گلستان کیش یکی از قدیمی‌ترین مراکز خرید در کیش است. به طوری که با نگاه کردن به نمای ساختمان متوجه قدیمی بودن آن خواهید شد.

در صورتی که پاساژ گردی شما طولانی شود و به غذای هتل نرسید، و حتی خستگی جسمانی به شما اجازه درست کردن غذا را ندهد می‌توانید غذای مورد علاقه خود را از رستوران‌های این مرکز خرید سفارش دهید و نوش جان کنید.

همچنین در صورتی که میل به غذا نداشته باشید و دلتان تنها فقط یک نوشیدنی بخواهد، می‌توانید از کافی شاپ واقع در مرکز خرید سفارش داشته باشید تا خستگی شما گرفته شود. نوشیدنی‌های خنک در هرفصل باعث رسیدن انرژی دوباره‌ای به ما می‌شود.

وجود این مرکز خرید یک امتیاز برای کیشوندانی است که در این حوالی سکونت دارند. فکرش را بکنید برای خرید مواد غذایی دغدغه‌ای ندارند و با کمترین فاصله به سوپرمارکت واقع در این مکان رجوع می‌کنند.

نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این مرکز خرید به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا :

تنوع محصولات و فروشگاه ها :

کیفیت خدمات :

کیفیت کافه و رستوران :