سوئیت در کیش

جزیره کیش به دلیل آب و هوای مطلوب و منظره زیبایی که دارا است؛ جزو پر رفت و آمدترین مناطق ایران برای سفر به شمار می‌رود. خشکی کوچکی که دور تا دور آن را آب فرا گرفته و سرزمینی زیبا را ارائه کرده است؛ و همواره مسافران زیادی را به خود جذب می‌کند. سفر به این جزیره در هر زمان از سال امکان‌پذیر است؛ هرچند در بعضی از فصول هوا به شدت گرم می‌شود. البته ماه اردیبهشت همراه با نسیم های دل‌انگیز و خنک بهترین زمان برای تجربه سفر به جزیره زیبای کیش است. با این اوصاف می توان گفت از زمان‌های گذشته تا به امروز اجاره سوئیت در کیش در هر فصل و زمانی دارای تعرفه مختص به خود است. اجاره سوئیت در کیش یکی از راهکارهای کاهش هزینه‌های سفر و آزادی بیشتر در محیط سوئیت است. این انتخاب به‌خصوص برای خانواده‌ها و افرادی که به صورت گروهی به کیش می‌روند؛ می‌تواند بسیار مناسب باشد

شرایط اجاره سوئیت در کیش

یکی از مشغله‌های ذهنی افرادی که برای سفر به کیش برنامه‌ریزی کرده‌اند؛ چگونگی اجاره سوئیت در کیش با قیمت مناسب و دسترسی مناسب است. فرض کنید برای اولین بار می‌خواهید به مکانی که شناخت کافی از آن ندارید سفر کنید؛ و نیاز به راهنمایی‌های لازم در این مورد دارید؛ تا خیالتان از بابت همه چیز راحت باشد. سعی ما بر آن است تا اطلاعات خوبی در رابطه با اجاره سوئیت در کیش در اختیارتان قرار دهیم؛ و بتوانیم در تجربه هرچه شیرین‌تر شما از سفرتان موثر واقع شویم. البته توضیحاتی نیز در باب اجاره ویلا در کیش ارائه می‌شود؛ تا با اطلاعات کافی امکان تصمیم‌گیری بهتر برای مسافران کیش فراهم باشد.
در منطقه کیش 2 شهرک برای سکونت وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های مختص خود را دارا هستند. یکی از این شهرک‌ها با نام اصلی شهرک سفین و نام عمومی شهرک نوبنیاد قابلیت دسترسی آسان به شهر را ندارد؛ و از بازار و مناطق گردشگری دور است. بنابراین مکان مناسبی برای مسافران نیست و تقاضای سکونت در این منطقه نیز کم است. در اصل تعداد عمده سوئیت های قابل اجاره در شهرک دیگر که شهرک صدف نام دارد موجود است؛ و اجاره سوئیت در کیش عموما در این محدوده انجام می‌گیرد. علت تقاضای زیاد برای ساخت سوئیت و اجاره آن در شهرک صدف قرار گرفتن در مرکز جزیره کیش و دسترسی بالای آن به بازار و دریا می‌باشد. هر شهرک به‌طور جداگانه دارای چند فاز است؛ و شهرک صدف 7 فاز مجزا دارد.
هر کدام از این فازها از نظر دسترسی، کیفیت ساخت و رسیدگی بیشتر با یک‌دیگر تفاوت دارند. بهترین فاز از نظر نزدیکی به مراکز تفریحی و بازار، به‌ویژه بازار مروارید که دقیقا در جوار این فاز قرار گرفته فاز 2 واقع در خیابان هیرمند است. دسترسی سوئیت های واقع در شهرک صدف به اندازه زمانی 15 تا 20 دقیقه تا دریا و برخی بازارهای معروف است. به علاوه دسترسی بسیار آسان به اسکله تفریحی از این طریق میسر خواهد شد. اجاره سوئیت در کیش به چند صورت امکان‌پذیر است. سوئیت ها معمولا به شکل بدون خواب، تک خواب، 2 خواب با تعداد 4 تخت و 2 خواب با 6 تخت است؛ که هر کدام از این سوئیت ها نیز در کیفیت‌های مختلف با توجه به بودجه مالی و تعداد افراد موجود هستند.

امکانات اجاره سوئیت در کیش

سوئیت های تک خواب با امکانات سرویس بهداشتی و حمام و تمامی امکانات یک سوئیت کامل از قبیل آشپزخانه و مبل‌هایی که به شکل تخت خواب باز می‌شوند؛ مناسب زوج‌های 2 نفره هستند. سوئیت های تک خواب نیز تمامی این موارد را دارا هستند؛ به اضافه یک اتاق خواب که مناسب تعداد 3 نفر است؛ و البته متراژ نیز بزرگ‌تر می‌شود. سوئیت های دیگری که تعداد 2 خواب با 4 تخت یا 6 تخت هستند؛ به همین نسبت متراژ بیشتری را به خود اختصاص داده و برای تعداد نفرات بیشتری در نظر گرفته شده‌اند. در سوئیت هایی که 2 اتاق و 6 تخت دارند؛ در اصل یک مبل تخت شو در پذیرایی قرار داده می‌شود. کیفیت ساخت این سوئیت ها خوب بوده و تقریبا نوساز محسوب می‌شوند.

در مورد قیمت اجاره سوئیت در کیش اطلاعاتی در دست نیست. به این علت که قیمت ها در فصول مختلف دچار تغییر شده و کاملا به تعداد تقاضا بستگی دارد. به علاوه قیمت سوئیت ها به نسبت امکانات متفاوت است. همچنین مدت زمانی که می‌توان در یک سوئیت اقامت داشت بستگی به شرکتی که سوئیت را اجاره می‌دهد دارد؛ و هر شرکتی قانون و مقررات خاصی در این مورد دارد. در اصل برای اجاره سوئیت در کیش سقف زمانی وجود دارد؛ و فرد مجاز نیست بعد از اتمام این زمان در سوئیت مستقر باشد در نهایت در مورد اجاره ویلا باید گفت با توجه به این که این ویلاها در شهرک نوبنیاد و محله عرب‌ها قرار گرفته‌اند. البته معمولا اجاره ویلا به دلیل هزینه‌های بالا پیشنهاد نمی‌شود. در رابطه با هزینه اجاره نیز باید گفت اجاره ویلا در کیش مبلغ به صرفه ای نیست؛ و با استقبال رو به رو نمی شود. اجاره سوئیت در کیش هم به‌صرفه‌تر بوده و نیز دسترسی مناسب آن باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود. در صورتی که مایل به اجاره سوئیت در کیش هستید انتخاب خود را با اطمینان انجام دهید؛ زیرا در صورت کنسلی مبلغی را متضرر خواهید شد. سفری خوش و اقامتی دلچسب را برایتان آرزومندیم