رستوران قدقد کیش
بلوار ساحل، بعد از بازار زیتون
امتیاز :
(0)

امتیاز های رستوران

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات رستوران

  • تلفن هماهنگی :09347684847
  • موقعیت :بلوار ساحل، بعد از بازار زیتون
  • صبحانه : ندارد

امکانات رستوران

  • رزرو تلفنی
  • تحویل رایگان در محل
  • پارکینگ

معرفی رستوران قدقد کیش

رستوران قدقد کیش انتخاب خوبی برای طرفداران غذاهای سنتی است. این رستوران بر طبق ذائقه ایرانی غذاهایی باب میل ما را طبخ می‌کند تا با روی خندان پای به بیرون از آن بگذاریم.

این موضوع رمز موفقیت یک سرآشپز است که اصالت غذاهای هر کشور را حفظ کند. به هر حال ما به هر نقطه از این کره خاکی که سفر کنیم باز هم دلمان هوس غذاهای ایرانی می‌کند. در این جزیره هم ممکن است به دنبال رستوران های سنتی کیش بگردیم و طعم ناب غذاهای ایرانی را در جنوب کشور بچشیم.

رستوران قدقد کیش

برای رسیدن به رستوران قدقد کیش باید به سمت بلوار ساحل بروید و پس از بازار زیتون به آن برسید. احتمالا یک روز در سفرتان را برای خرید اختصاص می‌دهید. گشت و گذار در بازار زیتون شما را دست خالی به بیرون هدایت نمی‌کند.

تنوع غرفه‌ها به قدری است که بر اساس نیاز خود خرید کنید و یا برای عزیزانتان سوغاتی بخرید. خرید کردن انرژی زیادی از ما می‌گیرد. پس از خرید احساس خستگی و گرسنگی به شما اجازه نمی‌دهد که حتی به هتل و محل اقامت خود بروید.

پیشنهاد می‌کنیم در این لحظه به دریافت انرژی خود فکری بکنید. غذاهای ایرانی انرژی جسمی و روحی ما را تقویت می‌کند. نزدیک‌ترین رستوران از شما استقبال گرمی می‌کند تا یک خاطره خوشمزه برای شما بسازد.

بعد از نوش جان کردن یک نهار خوشمزه در این رستوران هنوز زمان برای گشت و گذار دارید. اگر دلتان یک تفریح هیجان می‌خواهد یک پیشنهاد بی‌نظیر در نزدیکی شماست. کیبل اسکی کیش بزرگترین کیبل اسکی در دنیا یک فرصت تکرار نشدنی برای شماست. وقتی در همین حوالی از جزیره هستید از این فرصت به نحو احسن استفاده کنید.

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این رستوران

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران