جایروکوپتر در کیش

قیمت:

480000 تومان

1%

475,200 تومان

نوع تفریح : متفرقه

روزهای سرویس دهی : 0

ساعات سرویس دهی : 10 صبح تا 17 عصر

تلفن هماهنگی : 00000000000

آدرس : کیش

امکانات

توضیحات:

جایروکوپتر یا هلی کوپتر کیش یکی از تفریحات خاص و منحصر بفرد جزیره است که در هیچ جای دیگر نمی توانید آن را تجربه کنید. جایروکوپتر یک هلی کوپتر دو نفره است که دور تا دور جزیره به حرکت در می آید و در کنار خلبانی خبره این فرصت را فراهم می کند حس پرواز را تجربه کنید. ارتفاع جایروکوپتر از زمین زیاد نیست و جالب است بدانید آنطور که حس پرواز را با جایروکوپتر حس می کنید.

قیمت تفریح 480 هزار تومان

توضیحات تکمیلی

معرفی جایروکوپتر

جایروکوپتر یک پرنده آهنی است که در ارتفاعی از جزیره پرواز می کند؛ به طوریکه می توانید ساختمان ها و سازه ها را ببینید و حس پرواز را تجربه کنید. این تفریح را بانوان و آقایان و همچنین افراد بالای 10 سال می توانند تجربه کنند.
توجه داشته باشید که برای این تفریح وزنتان باید کمتر از 110 کیلو گرم باشد. افرادی که دارای ناراحتی قلبی هستند نمی توانند از این تفریح استفاده کنند، زیرا هیجان باعث افزایش فشارخون می شود. جایروکوپتر ترکیبی از هلیکوپتر و هواپیماست که قدمت آن به 100 سال پیش بر می گردد و برای اولین بار توسط یک مهندس اسپانیایی ساخته شد و هم اکنون در موزه مادرید قرار دارد.

برای مسافران جزیره که به دنبال تفریحی خاص و پرهیجان هستند، جایروکوپتر گزینه ی مناسبی است. همانطور که می دانید تفریحات کیش متنوع و جذابند اما در این میان پرواز می تواند حس و حال وصف ناشدنی را به شما هدیه کند. تفریحی که در هیچ یک از شهرهای توریستی کشورمان مشابه ان را تجربه نخواهید کرد.
جایروکوپتر حدودا شما را 90 تا 100 متر بالاتر می برد و می توانید تمام جزیره را از بالا ببینید و منظره ای به یادماندنی را در ذهنتان ثبت کنید. لذت تماشای جزیره از آسمان، پرواز در دریا و خشکی، خاطره ای بی نظیر از سفرتان به کیش خواهد بود.

شرایط تفریح

  • بخاطر محدودیت در ساعت پرواز، از روز قبل نسبت به خرید بلیط اقدام کنید.
  • ساعت پرواز ار 10 صبح تا 17 عصر می باشد.
  • مدت زمان پرواز از تیک آف تا فرود 10 دقیقه می باشد.
  • در صورت نامساعد بودن شرایط جوی و کنسلی مبلغ مسترد می گردد.
  • حداقل سن استفاده 10 سال
  • حداکثر وزن 105 کیلوگرم
  • قابل استفاده برای بانوان و آقایان

تفریحات مرتبط


نظرات کاربران

نظرات و تجربه خود را در مورد این تفریح به اشتراک بگذارید

ثبت نظر

میتوانید برای ثبت نظر به فرم زیر مراجعه نمایید

ارزش هزینه به لذت :

تفریح و خوشگذرانی :

تنوع و کیفیت امکانات :

وضعیت بهداشتی :