کشتی تفریحی آرتمیس کیش

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-16
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :کشتی تفریحی کیش
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : ساعات 9 تا 11 شب و 11 تا 1 بامداد

معرفی کشتی تفریحی آرتمیس کیش

یکی از جذاب ترین تفریحات کیش، گشت و گذار با کشتی های دریایی است. در میان کشتی های تفریحی در کیش ، کشتی تفریحی آرتمیس کیش یکی از بزرگترین کشتی هاست که دارای 2 طبقه به همراه عرشه ای وسیع است.

این کشتی هرشب در دو سانس در ساعات 9 تا 11 شب و 11 تا 1 بامداد از بندرگاه جزیره حرکت می کند و پس از دو ساعت گشت دور جزیره می چرخد و در زمان گشت با کشتی، جنگ شادی به همراه موزیک زنده و پذیرایی شام لحظات به یادماندنی را برای شما به همراه عزیزانتان فراهم می کند.

 

 

معرفی کشتی آرتمیس کیش

کشتی آرتمیس همچون ستاره ای است روی آب های خلیج فارس، کشتی ای که در تاریکی شب با نور پردازی خاص و ویژه اش می درخشد. فضای داخلی این کشتی با الهام از ستون های تخت جمشید، فضایی باستانی را در عرشه پدید آورده است.
این کشتی زیبا با طول 30 متری و عرض 10 متری در دو طبقه ساخته شده است و بر روی عرشه خود یک کافه فوق العاده زیبا دارد. همچنین این کشتی بزرگ ترین رستوران دریایی با ظرفیتی حدود 130 نفر را در درون خود جای داده است.
برای اینکه سوار کشتی آرتمیس شوید لازم است که به بندرگاه کیش رفته و از نیم ساعت قبل از سانسی که بلیط رزرو کرده اید در آنجا حضور داشته باشید، گفتنی است برای کودکان بالای چهارسال لازم است بلیط تهیه کنید.
در کشتی آرتمیس اجرای موسیقی زنده، استندآپ کمدی و دی جی شو هم در این کشتی از کیفیت بسیار قابل قبولی برخوردار است. هنرمند محبوب جزیره کیش، علیرضا حقانی نیز هر شب در این کشتی مجلل برنامه دارد. اجرای شاد توسط اسماعیل دیدار زاده، سهیل شجاعی، امیر قیاسی و مجتبی امیر علیان همراه با گروه موزیک کامل.
توجه داشته باشید که ورود دوربین حرفه ای و نیمه حرفه ای عکاسی و فیلم برداری به آرتمیس مجاز نیست. کشتی آرتمیس هر روز 4 سانس دو ساعته دارد که باید برای استفاده از آنها حتما بلیط تهیه کنید. البته در مواقعی سانس ها به دو مورد کاهش می یابد؛ 21 الی 23 – 23:30 الی 1:30 بامداد

خدمات و امکانات کشتی آرتمیس

ساعت سانس های کشتی تفریحی آرتمیس :

  • سانس اول: 21 تا 23
  • سانس دوم: 23:30 تا 01:30 بامداد

محل سوار شدن به کشتی: بندرگاه کیش است و لازم است که 30 دقیقه قبل از حرکت در محل بندرگاه حاضر شوید.

  • مدت زمان تفریح 2 ساعت گشت دریایی به همراه پذیرایی رایگان در تمام سانس ها (چلو جوجه+دورچین+نوشیدنی) هر بلیط مخصوص یک نفر است و مبلغ پرداختی نهایی است و در کشتی مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد؛ این بلیط شامل خدمات عکاسی و کافی شاپ نمی شود.
  • تهیه بلیط برای افراد بالای 4 سال ضروری است.
  • در صورت کنسلی بدلیل نامناسب بودن شرایط جوی،کل مبلغ مسترد می شود.
  • کشتی آرتمیس کافی شاپ و خدمات عکاسی دارد.
  • بعد از شیوع کرونا این تفریح با رعایت پروتکل های بهداشتی برقرار است و به همراه داشتن ماسک برای هر میهمان الزامیست.

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
603,900
تومان
همین حالا رزرو کن
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی