کایاک پارویی یک نفره

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-15
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :کشتی تفریحی
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : 0

معرفی کایاک پارویی یک نفره

تفریحات جزیره زیبای کیش به قدری زیاد و متنوع هستند که شاید در یک سفر کوتاه نتوانید همه آنها را تجربه کنید. اما کایاک سواری یک پیشنهاد جذاب است،که هرگز نباید آن را از دست بدهید.

سالیان زیادی است که قایق سواری از نظر تفریحی و ورزشی در کشور ما مورد استقبال قرار گرفته است. قایق های کایاک برگرفته از قایق کانو است و قایق‌ران به صورت نشسته در کایاک قرار می‌گیرد و برای راندن و حرکت دادن کایاک به سمت جلو از پاروی دو کفه استفاده می‌کند.

این مدل برای قایق‌رانی در اقیانوس‌ها، آب‌های آرام و رودخانه‌ها بسیار مناسب است. با کایاک سواری می‌توانید یک تفریح هیجان‌انگیز و آرامش‌بخش داشته باشید.

قیمت 120 هزارتومان

 

انواع کایاک پارویی یک نفره

کایاک‌ها یک وسیله سبک و مناسب برای تفریحات آبی هستند و در انواع حرفه‌ای و تفریحی وجود دارند. طول و پهنای کایاک در سرعت و تعادل آنها روی آب تاثیرگذار است.کایاک‌هایی که طول بیشتری دارند سرعت آنها بیشتر است و کایاک ها با پهنای بیشتر، ماندگاری بیشتری روی آب دارند.
مدل‌های حرفه‌ای در المپیک و مسابقات جهانی استفاده می‌شوند و دارای مدل‌های گوناگونی هستند. مدل‌های تفریحی در تفریحگاه‌های ساحلی کیش برای همگان در دسترس است. بانوان و آقایان با چند دقیقه آموزش کوتاه می‌توانند یک قایق‌سواری لذت‌بخش را با کایک پارویی یک نفره تجربه کنند. صخره‌های مرجانی جزیره کیش، آب‌های نیلگون خایج فارس، ماهیان و آبزیان بی‌نظیر این منطقه لذت کایاک سواری را دوچندان کرده است.

کایاک‌ها در سه نوع پارویی، پدالی و پدالی-پارویی برای استفاده در تفریحات آبی وجود دارند.

مدل پارویی تک نفره برای افرادی که به دنبال سکوت و آرامش هستند بسیار مناسب است تا روی آب به آرامی پارو بزنند و از آرامش آب‌های جزیره زیبای کیش لذت ببرند. حوضچه‌های اختصاصی برای کایاک سواری نیز وجود دارد که می‌توانید داخل این حوضچه‌ها و به دور از امواج بزرگ وکوچک ساعت‌ها پارو بزنید و از این ورزش تفریحی لذت ببرید. کایاک های دونفره نیز وجود دارند که یک انتخاب جذاب برای خانواده ها است و شما میتوانید به همراه یکی از اعضای خانواده لحظات خوشی را داشته باشید.

شرایط کایاک یک نفره

  • مدت زمان کایاک 60 دقیقه
  • پاروی مخصوص رایگان
  • آموزش استفاده رایگان ناجی اختصاصی

نقشه و مسیریابی کایاک پارویی یک نفره

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
118,800
تومان
افزودن به سبد خرید
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی