جنگ شبانه پرشین شو کیش

addressآمفی تئاتر هتل کیش
codeکد آگهی : KBE-7
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :جنگ شبانه
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : 23:00 الی1:30 بامداد

معرفی جنگ شبانه پرشین شو کیش

جزیره کیش به عنوان یکی از قطب های اصلی گردشگری کشور علاوه بر جاذبه های طبیعی، تفریحات و سرگرمی های متنوعی دارد. بسیاری از گردشگران خصوصا نوجوانان و جوانان تنها به همین دلیل مجذوب سفر به این جزیره هستند.

یکی از برنامه های مفرح جزیره کیش جنگ های شادی آن است. برنامه های خانوادگی که با مسابقه، سرگرمی، موزیک و ... همراه است. جنگ شبانه پرشین شو برنامه ای دو الی سه ساعته است که در سالن آمفی تئاتر هتل بین المللی کیش برگزار می شود.

معرفی جنگ شبانه پرشین شو

این جنگ شامل برنامه های مختلفی از جمله استند آپ کمدی، تقلید صدا، نمایش کمدی، موزیک زنده، لیزر شو، نمایش آکروبات، شعبده بازی و ... است. جنگ پرشین شو محیطی خانوادگی و شاد دارد، بنابراین با خیال راحت تمام اعضای خانواده می توانند در این جنگ شرکت کنند.
در حال حاضر با توجه به همه گیری ویروس کرونا تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می شود. داشتن ماسک از الزامات حضور در این جنگ است و همین طور صندلی ها به صورت یک در میان قابل رزرو هستند.

برنامه های جنگ توسط هنرمندان حرفه ای و شناخته شده ای انجام می شود. دی جی کیوان، امیر عطا موسوی، تیمور طالبی به عنوان مجری و شومن، علیرضا شهرستانی، مصطفی رامشی و علی برجی به عنوان خواننده برنامه از هنرمندان شناخته شده این جنگ هستند. این جنگ به تهیه کنندگی احسان داورزنی برگزار می شود.
برای حضور در برنامه جنگ شبانه پرشین شو باید از قبل به صورت اینترنتی بلیط رزرو کنید. از آنجایی که استقبال از این جنگ زیاد است بهتر است خرید بلیط را به روزهای آخر موکول نکنید. بلیط جنگ شبانه پرشین شو کیش در سایت های مختلف برنامه های کیش ارائه می شود.

قیمت بلیط جنگ در تمام این سایت ها یکسان است و معمولا تخفیف های مناسبی نیز دارد. قبل از خرید بلیط حتما قوانین سایت را به دقت بخوانید، چون بعضی از سایت ها کنسلی ندارند. در واقع اگر به هر دلیلی در زمان مقرر حضور نداشته باشید هزینه تان سوخت می شود اما بعضی دیگر گارانتی بازگشت پول دارند.
هنگام شرکت در جنگ حتما بلیط خود را به همراه داشته باشید چون این بلیط تنها مجوز ورود شما است. بهتر است کمی زودتر مثلا نیم ساعت زودتر در سالن حضور داشته باشید تا هم خودتان دچار سردرگمی نشوید و هم نظم سالن را به هم نزنید.

جنگ شبانه پرشین شو در روزهای معمولی در دو سانس برگزار می شود؛ اما اعیاد و روزهای خاص که حجم گردشگران بیشتری راهی این جزیره می شود، سانس ها افزایش می یابد. به طور کلی میزان گردشگر در کیش با برگزاری جنگ های شبانه ارتباط دو طرفه ای دارد. در واقع یکی از دلایل اصلی محبوبیت این جزیره برنامه های مفرح آن است. برنامه هایی که مشابه آن در سراسر کشور کمتر دیده شده است.
به علاوه از آنجایی که جنگ شب ها برگزار می شود، با بیشترین استقبال همراه است؛ چرا که در این ساعات هم مراکز خرید بسته شده اند و هم آن وقت شب کسی به دیدن جاذبه های طبیعی جزیره نمی رود. بنابراین بهترین فرصت برای شرکت در جنگ است.

شرایط جنگ شبانه پرشین شو

  • مدت برنامه: 2 ساعت
  • جنگ پرشین شو معمولا در روز یک سانس دارد.
  • ساعت اجرا : 23:00 الی1:30 بامداد
  • سانس ویژه 20:00 الی 22:00
  • محل اجرای برنامه: آمفی تئاتر هتل کیش
  • هنرمندان جنگ شبانه پرشین شو کیش : علیرضا شهرستانی، مصطفی رامشی، علی برجی، دی جی کیوان، امیر عطا، تیمور طالبی
  • پرشین شو کیش شامل برنامه های زیر است: استندآپ کمدی، دی جی، تئاتر کمدی، پرفورمنس لیزرشو

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
319,768
تومان
همین حالا رزرو کن
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی