کنسرت ماکان بند در کیش

addressجزیره کیش - بلوار دریا - نرسیده به اسکله تفریحی مجموعه بولینگ مریم
codeکد آگهی : KBCO-4
( 5 ) stars

مشخصات کنسرت
  • category نوع تفریح : کنسرت
  • activedateروز اجرا : 1400/4/30
  • acivetime زمان اجرا : 23:00
  • acivetime برگزارکننده : 2
  • category امکان کنسلی : ندارد
  • activedateامکان هدیه دادن :دارد
  • acivetime محدودیت سنی : ندارد
  • acivetime حضور در سالن : ۳۰ دقیقه قبل از اجرا
  • acivetime وضعیت کنسرت : منقضی شده

نقشه سالن کنسرت هال مریم

معرفی کنسرت ماکان بند در کیش

چند سال است که کنسرت ماکان بند در کیش از محبوب‌ترین کنسرت‌های جزیره است. اغلب علاقمندان این گروه موسیقی محبوب را جوانان تشکیل می‌دهند؛ هرچند در سایر گروه‌های سنی نیز طرفداران زیادی به سبک موسیقی این گروه علاقمند هستند. کنسرت‌های ماکان بند معمولا همراه با شور و هیجان بسیاری اجرا می‌شود؛ و خوانندگان آن فضای احساسی و جذابی را در طول برگزاری کنسرت برای مخاطبان خود ایجاد می‌کنند.
خوش‌بختانه این گروه موسیقی هر ساله اجراهای منظمی در جزیره کیش دارد؛ و مسافران زیادی حضور در اجراهای زنده این گروه را در برنامه سفر تفریحی خود به جزیره کیش جای می‌دهند. شما نیز اگر از طرفداران ماکان بند هستید؛ می‌توانید سفر خود را به کیش با کنسرت‌های این گروه در جزیره هماهنگ کرده و از یک شب خاطره‌انگیز در کنار عزیزان‌تان لذت ببرید. همچنین اگر هنوز در جمعیت علاقمندان این گروه قرار ندارید؛ مطمئن هستیم با یک مرتبه حضور در کنسرت ماکان بند، به کیفیت بالا و سبک جذاب اجرای آنها پی خواهید برد. در ادامه می‌خواهیم شما را با بیوگرافی و تولیدات این گروه بیشتر آشنا کنیم.

بیوگرافی ماکان بند

یکی از روزهای سال 1395 بود که ماکان بند به شکل رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این گروه موسیقی کوچک و دو نفره را امیر مقاره و رهام هادیان تشکیل داده‌اند. البته گروه نوازندگان همراه آنها نیز، از جمله بهترین هنرمندان موسیقی کشور هستند. این گروه طی قراردادی با موسسه فرهنگی هنری آوازی نو همکاری می‌کند؛ و با حمایت این موسسه توانسته از سال 1396 و در طول یک دوره زمانی کوتاه به شهرت بسیار زیادی برسد.
همچنین مدیریت و سرپرستی این گروه با امیر میلاد نیکزاد است؛ و یاشار خسروی نوازنده محبوب ساکسیفون و آهنگساز نیز در شکل‌گیری این گروه نقشی مهم داشته است. از نظر ریشه‌شناسی کلمه ماکان یک واژه دیلمی است. به‌طور دقیق‌تر ماکان فرزند کاکی، یکی از حاکمان مازندران در قرن چهارم هجری بوده است. از نظر لغوی نیز ماکان به معنای شجاعت است. امیر مقاره متولد سوم دی ماه 1374 است. او از نوجوانی به سرودن شعر مشغول بوده و کار خوانندگی را نیز از سال 1393 آغاز کرده است.
شهرت امیر مقاره با انتشار کارهای اولیه او در رادیو جوان بیشتر شد؛ و البته فارغ از صدای گرم و جذاب، چهره زیبا و خاص امیر، در شهرت و محبوبیت هرچه بیشتر او بسیار اثر گذاشته است. جالب است بدانید که امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده و کماکان این عضو محبوب گروه ماکان بند مجرد است. عضو دوم ماکان بند رهام هادیان است. او که چهار سال از هم‌گروهی خود بزرگ‌تر بوده، در هفتم مرداد ماه 1370 در شهر تهران به دنیا آماده است. رهام هم مانند امیر کار خود را از نوجوانی و با سرودن ملودی و شعرهای مختلف آغاز کرده است.
به همین دلیل او را می‌توان ترانه سرایی ماهر و خوش‌ذوق دانست. چراکه اغلب آثار منتشر شده توسط ماکان بند توسط او و امیر به‌طور مشترک سروده شده است. رهام نیز مانند امیر هنوز مجرد است.

آلبوم‌های ماکان بند

اما مهم‌ترین بخش معرفی هر گروه موسیقی، مربوط با کارهای تولید شده توسط آن گروه است. قطعاتی که برای طرفدارانش همیشه طراوت و تازگی داشته و با آن خطرات تلخ و شیرین بسیاری دارند. در ادامه می‌خواهیم شما را با آثار ماکان بند آشنا کنیم. ماکان بند تا امروز دو آلبوم موسیقی منتشر کرده و در کنار آن 34 تک قطعه نیز تولید کرده است. اولین آلبوم ماکان بند در 31 مرداد 1396 با نام دیوونه بازی منتشر شد.
دوازده قطعه این آلبوم با عناوین نرو، شیک، با تو آرومم، چشای تو، پنجره، بازیچه، دیوونه بازی، ای داد، مثل کوه، این خیابونا، بارون و هر بار این درو نام‌گذاری شده‌اند. اغلب طرفداران ماکان بند با این آلبوم به آنها علاقمند شدند؛ و بسیاری از قطعات این آلبوم پای ثابت کنسرت ماکان بند در کیش هستند. میکس قطعات این آلبوم توسط امیر میلاد نیکزاد انجام شده است؛ و مسئولیت مسترینگ این آلبوم نیز بر عهده آرش پاکزاد بوده است.
آلبوم دوم مکان بند در تاریخ 28 اسفند 1400 با نام نقاشی منتشر شد. این آلبوم 16 قطعه جذاب را در خود جای داده است. آسه آسه، بی تقلب، بی چتر، حالا که اومدی، نقاشی، زمستون، دوست دارم، حق بده، خواب بودم، گردنم بنداز، سادگیات، ندیدم، بیا، فیلم، دوره‌گرد و حیف، نام قطعات این آلبوم هستند. مهرشاد خنج، محمد فلاحی، حامد برادران و احسان احمدی مسئولیت میکس و مسترینگ قطعات این آلبوم را برعهده داشته‌اند. همچنین در این آلبوم اغلب ترانه‌ها همچنان توسط امیر مقاره و رهام هادیان سروده شده است.
هرچند شقایق امیر عضدی و دنیا کندری نیز با آنها همکاری داشته‌اند. در پایان باید بگوییم که اگر هنوز کنسرت ماکان بند در کیش را تجربه نکرده‌اید؛ مطمئن باشید که یکی از پر شور و حال‌ترین شب‌های زندگی خود را پیش رو دارید. کافی است در فرصت‌های محدود حضور این گروه موسیقی محبوب، شما نیز در جزیره کیش حضور داشته و بلیط کنسرت آنها را خریداری کنید.

رزرو کنسرت
ردیف صندلی
تعداد
%20 تخفیف مبلغ کل
16000
تومان