اجاره میتسوبیشی در کیش

876mitsubishi-lancer-ico

اجاره لنسر در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه
690mitsubishi_eclipse_01

اجاره اکلیپس در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

یکی از گزینه‌های محبوب اجاره خودرو در کیش ماشین‌های ژاپنی هستند. هرکس که به کیش سفر کرده و اهل کرایه خودرو باشد، بدش نمی‌آید که یک بار هم شده این ژاپنی‌های پرطرفدار را امتحان کند. میتسوبیشی یکی از معروف‌ترین و بهترین خودروهای ژاپنی است. تصور گشت و گذار در مناطق مختلف گردشی کیش با یکی از مدل‌های میتسوبیشی می‌تواند جالب و هیجان‌انگیز باشد. منطقه آزاد کیش با ارائه انواع ماشین‌های لوکس خارجی، از اروپایی و آسیایی و آمریکایی، امکان خیلی خاص و خوشایندی را پیش روی مسافران این جزیره قرار داده است. در ادامه این مطلب قصد داریم درباره اجاره میتسوبیشی در کیش و همه جزئیات مربوط به آن حرف بزنیم.

چرا اجاره میتسوبیشی در کیش؟

خودرو میتسوبیشی تولید یک شرکت خودروسازی چند ملیتی ژاپنی است که از لحاظ تعداد خودروهای تولیدی شانزدهمین خودروساز بزرگ جهان به حساب می‌آید. این شرکت خودروسازی، قسمتی از گروه صنعتی میتسوبیشی است که زمانی بزرگ‌ترین گروه صنعتی ژاپن بود. طراحی زیبا، جوان‌پسند و اسپرت، سواری نرم و روان، ایمنی بالا، و کابین راحت (به خصوص در میتسوبیشی اکلیپس) از ویژگی‌های بارز این خودرو است. بی شک سواری با میتسوبیشی در روزهای اقامت در کیش می‌تواند تجربه خوشایندی برای شما رقم بزند. به علاوه اینکه اجاره این ماشین می‌تواند بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای شما تمام شود.

قوانین اجاره میتسوبیشی در کیش

پیش از اینکه از امکانات میتسوبیشی راحت و با کیفیت بهره ببریم بهتر است کمی درباره قوانین اجاره خودرو در کیش اطلاعات کسب کنیم. در ادامه شما را با شرایط و قوانین رنت میتسوبیشی در کیش آشنا می‌کنیم.

شرایط اجاره میتسوبیشی در کیش

برای اجاره هر یک از مدل‌های میتسوبیشی هم مثل خودروهای دیگر باید با شرکت اجاره خودرو تماس بگیرید و مدارک اولیه را دارا باشید. مدارکی مثل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک یا سفته به میزان قیمت ماشین، و ودیعه نقدی. علاوه بر ارائه مدارک شما نیاز دارید که قوانین و تعهدات لازم درباره اجاره خودرو در کیش را بدانید و به کار ببندید تا پروسه اجاره ماشین برایتان مفید و بی دردسر تمام شود. به مهم‌ترین این قوانین اشاره می‌کنیم:

  • برای اجاره این خودرو هر یک روز برابر با بیست ‌و چهار ساعت محسوب می‌شود.
  • هزینه جریمه یا خلافی در مدت‌ زمان اجاره را اجاره‌ کننده باید پرداخت کند.
  • هزینه تصادف و خسارت دیدن ماشین بر عهده اجاره ‌کننده، و هزینه مشکلاتی مثل پنچری که در اثر فرسودگی و عدم رسیدگی به وجود بیایند، بر عهده شرکت اجاره ‌دهنده است.
  • هزینه سوخت مصرفی خودرو در مدت‌ زمان اجاره بر عهده اجاره ‌کننده است. در جزیره کیش سه پمپ بنزین موجود است.
  • رانندگان خودروهای لوکس مجاز نیستند که خارج از جاده اصلی رفت ‌و آمد کنند و در غیر این صورت تخلف به حساب می‌آید و می‌تواند منجر به لغو قرارداد ‌شود.

قیمت اجاره میتسوبیشی در کیش

قیمت اجاره میتسوبیشی بستگی به مدل انتخابی شما دارد و همچنین مدت زمانی که قصد دارید در جزیره مرجانی کیش با خودروی اجاره‌ای خود بگذرانید. بهتر است پیش از انتخاب مدل، شرایط و تعداد همسفران و بودجه خود را در نظر بگیرید یا از مشورت کارشناسان شرکت اجاره خودرو بهره ببرید.