اجاره مزدا در کیش

54mazda6

اجاره مزدا 6 در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
289mazda-3

اجاره ماشین مزدا 3 در کیش

شروع قیمت از 2,500,000 تومان روزانه

جزیره کیش یکی از جذاب‌ترین مناطق گردشگری ایران است. سالانه تعداد زیادی مسافر به این جزیره سفر کرده و از مناطق تفریحی، بومی و تجاری آن دیدن می‌کند. کیش یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های سفر بین افراد است. یکی از امکاناتی که در این سفر می‌تواند بسیار کارآمد و لذت‌بخش باشد اجاره خودرو است. سفر با ماشین شخصی به کیش به دلیل مسافت طولانی بسیار سخت و طاقت‌فرساست. از این رو اجاره ماشین در کیش بسیار رواج دارد. از طرفی رنت ماشین در کیش فرصتی است که بتوانید رانندگی با ماشین‌های لوکس یا کمیاب که ممکن است جای دیگری پیدا نشوند را تجربه کنید. یکی از خودروهای محبوب بین مسافران مزدا است. اجاره مزدا در کیش در واقع طرفداران زیادی دارد و رانندگی با آن در خیابان‌های شهر بسیار لذت‌بخش است.

چرا اجاره مزدا؟

تولید مزدا توسط یک شرکت خودروسازی چند ملیتی در ژاپن آغاز شد. این خودرو ترکیب بی‌نظیری از زیبایی، راحتی و فضای کافی است. مزدا 3 و مزدا 6 آپشن‌های مختلف و قابل توجهی مثل سیستم تهویه‌ خودکار، ترمز‌های دیسکی جلو و عقب، دنده اتوماتیک، گرم‌کن آینه، دوربین دنده عقب، کامپیوتر سفری و کروز کنترل را دارند. به علاوه اینکه کم‌مصرف هم هستند. این ماشین اسپرت و کلاس بالا، با ظاهر شیک و سواری فوق‌العاده‌ای که دارد می‌تواند لذت شما از سفر و رانندگی در مناطق مختلف کیش را چندبرابر کند.

قوانین اجاره مزدا در کیش

اجاره خودرو با همه جذابیت‌هایش، مثل هر کار دیگری شامل قوانینی هم می‌شود. در اینجا قصد داریم به شرایط و قوانین رنت مزدا در کیش اشاره کنیم. شرایط اجاره مزدا در کیش شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت اجاره خودرو و اعلام تاریخ و مدت زمان اجاره، اقدام به رنت خودرو کنید. برای این کار احتیاج به کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک به مبلغ خودرو و همچنین ودیعه نقدی دارید. اما قوانینی که باید در نظر گرفته شوند شامل موارد زیر هستند: هر روز اجاره معادل بیست و چهار ساعت در نظر گرفته می‌شود. هرگونه جریمه یا خلافی در مدت اجاره را اجاره‌کننده موظف است بپردازد. هزینه هرگونه خسارت به خودرو و آسیب و تصادف بر عهده اجاره‌کننده است. برای مشکلاتی که در اثر فرسودگی یا عدم رسیدگی به خودرو ایجاد شوند، شرکت اجاره‌دهنده باید پاسخگو باشد. هزینه سوخت مصرفی ماشین در مدت اجاره توسط اجاره‌کننده پرداخت می‌شود. در جزیره کیش سه پمپ بنزین وجود دارد. مبلغ ودیعه یا ضمانت، پس از تحویل خودرو به اجاره‌کننده برگردانده خواهد شد. رانندگی در جاده‌های خارج از منطقه، غیر قانونی است. هنگام اجاره خودرو، حتما درباره وضعیت ماشین، میزان سوخت موجود درآن و وضعیت ایربگ و غیره از کارشناسان شرکت اجاره خودرو سوال کنید و با آگاهی کامل اقدام به اجاره ماشین کنید.

قیمت اجاره مزدا در کیش

قیمت اجاره این ماشین بسته به اینکه مدل مزدا 3 یا مزدا 6 را انتخاب کنید، و اینکه قصد اجاره خودرو برای چه بازه زمانی را داشته باشید متفاوت است. با توجه تعداد همسفران خود، نیازهایتان در مدت اقامت و اولویت‌های دیگری که برای شما مهم هستند می‌توانید برای انتخاب خودرو و اجاره آن اقدام کنید. در این زمینه می‌توانید با کارشناسان ما هم مشورت کنید تا در گرفتن تصمیم مناسب به شما کمک کنند.