اجاره لینکلن در کیش

559MKZ

اجاره لینکلن MKZ در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

با شنیدن اسم لینکلن احتمالا خیلی‌ها یاد فیلم «وکیل لینکلن» با بازی متیو مک‌کانهی می‌افتند و آن ابهت و درخشش چشمگیرش پشت فرمان لینکلن عزیزتر از جانش. شاید باورکردنی نباشد اما امکان سواری با لینکلن در ایران فراهم است، آن هم در جزیره زیبای کیش! این ماشین باشکوه و خیره‌کننده مدل‌های مختلفی دارد که هرکدام مزیت‌های هیجان‌انگیز خودشان را دارند. تصور نشستن در لینکلن و حرکت در خیابان‌های کیش حس خوشایند و البته عجیبی به آدم می‌دهد. می‌توانی تصور کنی وسط یک فیلم اکشن و رمزآلود آمریکایی هستی. گذشته از این تصورات، این رویا می‌تواند در منطقه آزاد کیش به واقعیت تبدیل شود. در این نوشته قصد داریم درباره اجاره لینکلن در کیش حرف بزنیم.

چرا اجاره لینکلن در کیش؟

خودرو لینکلن تولید یک شرکت خودروسازی آمریکایی است که انواع خودروهای لوکس را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این شرکت زیرمجموعه‌ای از شرکت فورد محسوب می‌شود. همانطور که اشاره کردیم لینکلن مدل‌های مختلفی دارد مثل لینکلن ام کی اس و لینکلن ام کی زی. ظاهر اسپورت و شیک و باشکوه، موتور قدرتمند، سواری نرم، کابین بزرگ و تهویه مطبوع از ویژگی‌های بارز این ماشین بی‌نظیر است. این خودرو به خاطر کابین جادار و راحتش برای خانواده‌هایی با جمعیت بالاتر هم مناسب است.

قوانین اجاره لینکلن در کیش

نشستن پشت فرمان این زیبای آمریکایی خیلی وسوسه‌کننده است. پس بهتر است بدون معطلی قوانین و شرایط اجاره خودرو در کیش را برایتان توضیح دهیم تا با اطمینان بیشتری بتوانید اقدام به اجاره ماشین در کیش کنید.

شرایط اجاره لینکلن در کیش

برای رنت لینکلن در کیش نیاز به مدارک اصلی مثل کارت شناسایی و گواهینامه رانندگی و همچنین چک و سفته به مبلغ قیمت ماشین و ودیعه نقدی دارید. شما می‌توانید با شرکت اجاره دهنده تماس گرفته و با ارائه مدارک لازم و اطلاع از قوانین و تعهدات، قرارداد ببندید. اما تعهداتی که برای اجاره خودرو در کیش مورد نیاز است شامل این موارد می‌شود:

  • مثل همه ماشین‌های دیگر، در مورد اجاره لینکلن هم، یک روز معادل بیست و چهار ساعت محاسبه می‌شود.
  • هزینه هرگونه خسارت و صدمه ناشی از تصادف در مدت زمان اجاره، بر عهده اجاره ‌کننده است.
  • هزینه هرگونه جریمه و خلافی در مدت زمان اجاره خودرو، بر عهده اجاره ‌کننده است.
  • هزینه سوخت مصرفی در مدت زمان اجاره بر عهده اجاره ‌کننده است.
  • رانندگی در خارج از جاده‌های منطقه اصلی، تخلف به حساب می‌آید و می‌تواند به لغو قرارداد بینجامد.
  • خرابی و مشکلات ناشی از فرسودگی، مثل پنچری و غیره، به عهده شرکت اجاره‌ دهنده است.
  • در صورت گرفتن ودیعه، بعد از تحویل ماشین این ودیعه به اجاره‌ کننده بازگردانده می‌شود.

قیمت اجاره لینکلن

بسته به اینکه چه مدلی از لینکلن را برای اجاره بخواهید قیمت اجاره متفاوت است. در نظر بگیرید که چه مدت زمانی را قصد اقامت در جزیره کیش دارید. طبیعتا این فاکتور در میزان قیمت اجاره تاثیر مستقیم دارد. شما می‌توانید برای اجاره ساعتی، روزانه یا هفتگی لینکلن در کیش اقدام کنید و از گشت و گذار با این ماشین فوق‌العاده در خیابان‌های آرام و دوست‌داشتنی جزیره مرجانی کیش نهایت لذت را ببرید.