اجاره لکسوس در کیش

42800-2

اجاره لکسوس در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

نام لکسوس برای خیلی از افراد یادآور لاکچری و زیبایی است. تعجب آور نیست که این خودرو یکی از پر طرفدارترین خودروها برای اجاره در کیش است. اقامت شما در کیش با برخورداری از یک خودرو لکسوس شیک و با ابهت، به تجربه ای بی همتا تبدیل می شود. خیلی از افرادی که قصد سفر به کیش را دارند از همان ابتدای راه تصور اجاره این خودروی شاسی بلند زیبا را در سر می پرورانند. لکسوس با قابلیت های چشمگیر و طراحی فوق العاده ای که دارد، نیاز خیلی از طرفداران اتوموبیل را برطرف کرده و به عنوان یک ماشین تمام و کمال در چشمشان جلوه میکند.

چرا اجاره لکسوس در کیش؟

خودرو لکسوس تولید یک شرکت خودروسازی ژاپنی است که در طراحی و ساخت ماشین های لوکس فعالیت می کند. برند لکسوس امروزه یکی از بزرگ ترین و معروف ترین برندهایی است که بسیاری از خودروهای سفارشی را در کشور ژاپن تولید می کند. لکسوس مدل های مختلفی دارد مثل لکسوس آر ایکس، لکسوس ال ایکس، لکسوس اس سی و لکسوس ال اف ای. طراحی آیرودینامیک، نرم و روان بودن حرکت، سوخت مناسب و مقرون به صرفه و کابین جادار و راحت از ویژگی های بارز این خودرو است.

قوانین اجاره لکسوس در کیش

برای کرایه این خودرو لوکس ژاپنی باید با قوانین اجاره خودرو در کیش آشنایی داشته باشید. رنت لکسوس در کیش به عنوان یکی از پرطرفدارترین ها نیز شامل این قوانین می شود.

شرایط اجاره لکسوس در کیش

برای کرایه لکسوس در کیش نیاز به مدارک اولیه مثل کارت شناسایی و گواهینامه رانندگی و همچنین چک و سفته به مبلغ قیمت ماشین و ودیعه نقدی دارید. شما می‌ توانید با شرکت اجاره دهنده تماس گرفته و با ارائه مدارک لازم و اطلاع از قوانین و تعهدات، قرارداد ببندید. اما تعهداتی هم برای اجاره خودرو لوکس در کیش مورد نیاز است که شامل این موارد می ‌شود:

  • مثل همه ماشین ‌های دیگر، در مورد اجاره لکسوس هم، یک روز معادل بیست و چهار ساعت محاسبه می‌شود.
  • هزینه هرگونه خسارت و صدمه ناشی از تصادف در مدت زمان اجاره، بر عهده اجاره ‌کننده است.
  • هزینه هرگونه جریمه و خلافی در مدت زمان اجاره خودرو، بر عهده اجاره ‌کننده است.
  • هزینه سوخت مصرفی در مدت زمان اجاره بر عهده اجاره ‌کننده است. جزیره کیش سه پمپ بنزین دارد.
  • رانندگی در خارج از جاده‌ های منطقه اصلی، تخلف به حساب می‌ آید و می ‌تواند به لغو قرارداد بینجامد.
  • خرابی و مشکلات ناشی از فرسودگی، مثل پنچری و غیره، به عهده شرکت اجاره‌ دهنده است.
  • در صورت گرفتن ودیعه، بعد از تحویل ماشین به شرکت این ودیعه به اجاره‌ کننده بازگردانده می ‌شود.

قیمت اجاره لکسوس در کیش

طبیعتا هرچه خودرو لوکس تر باشد شامل تعرفه اجاره بالاتری نیز می شود. هزینه اجاره خودرو به عوامل زیادی مثل برند و مدل خودرو بستگی دارد. مدت زمان اجاره شما می تواند در کاهش یا افزایش هزینه شما موثر باشد. شما می توانید تمامی مشخصات و جزئیات مربوط به رنت خودرو انتخابی خود را در سایت ببینید و برای اقدام به اجاره با شرکت تماس بگیرید.