اجاره لندرور در کیش

47500-1(1)

اجاره رنجرور در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

یک انگلیسی اصیل و با وقار، با ابهت و جذبه خاص بریتانیایی! می‌شود گفت احساس نشستن پشت فرمان یک خودرو انگلیسی اصیل و لوکس را نمی‌توان با حس رانندگی ماشین‌های دیگر مقایسه کرد. پشت فرمان لندرور نشسته‌ای، در خیابان‌های زیبا و آرام می‌رانی و انعکاس نور براق خورشید را روی بدنه ماشین بی‌نظیرت تصور می‌کنی... یک درخشش تمام‌عیار. امکان اجاره خودروهای لوکس و خارجی در جزیره کیش، چنین رویاهایی را به واقعیت تبدیل کرده است. بسیاری از افراد با سفر به کیش و استفاده از فرصت اجاره خودرو، احساس و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را به خود و همسفرانشان هدیه می‌دهند. در ادامه این مطلب قصد داریم درباره اجاره لندرور در کیش حرف بزنیم.

چرا اجاره لندرور در کیش؟

لندرور ساخت یک شرکت خودروسازی بریتانیایی است. به خصوص مدل رنجرور لوکس‌ترین مدل تولید این شرکت است که به بازار عرضه شده. رنجرور در واقع یک سر و گردن از تولیدات دیگر این شرکت بالاتر است و طرفدارن زیادی جلب کرده. طراحی خلاقانه و پیچیده و غیرکلیشه‌ای، فضای داخلی بسیار راحت با تهویه مطبوع، و سرعت و شتاب فوق‌العاده، از بارزترین ویژگی‌های رنجرور ایووک است. از طرفی این ماشین قابلیت آفرود و گردشگری را هم دارد. برای گشت و گذار در کیش چه گزینه‌ای لوکس‌تر، جذاب‌تر و بهتر از لندرور؟ لذت وصف‌ناشدنی رانندگی با این ماشین خیلی از افراد را ترغیب به اجاره این خودرو در جزیره زیبای کیش کرده است.

قوانین اجاره لندرور در کیش

نشستن پشت فرمان زیبا و صیقلی این بریتانیایی کبیر، آداب و اصول خودش را هم می‌طلبد. پس پیش از اینکه رویایتان را به واقعیت تبدیل کنید، بهتر است کمی درباره قوانین اجاره ماشین در کیش اطلاعات کسب کنید. با آگاهی و اطلاع از این شرایط و قوانین، می‌توانید بدون دغدغه و نگرانی، از رانندگی با ماشین مورد علاقه‌تان اوج لذت را ببرید.

شرایط اجاره لندرور در کیش

برای رنت لندرور در کیش می‌توانید با شرکت اجاره‌دهنده خودرو تماس بگیرید و قراردادی ببندید. مدارک و اسناد لازم برای این قرارداد طبیعتا شامل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک یا سفته به میزان قیمت خودرو و ودیعه نقدی می‌شود. اما قوانین خاصی برای اجاره ماشین در کیش وجود دارند که بهتر است اجاره‌دهنده و اجاره‌کننده بر سر آنها به توافق برسند و تجربه خوبی از تعامل با هم داشته باشند. قوانین اجاره از این قرارند:

  • هزینه سوخت خودرو در مدت اجاره بر عهده فرد اجاره‌کننده است.
  • هزینه خلافی در مدت زمان اجاره بر عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه هرگونه تصادف و خسارت به ماشین در مدت زمان اجاره بر عهده اجاره‌کننده است.
  • برای هرگونه خرابی ماشین بر اثر فرسودگی و غیره، باید شرکت اجاره‌دهنده پاسخگو باشد.
  • رانندگی در مسیرهای خارج از منطقه تعریف‌شده اصلی، مجاز نیست و شرکت می‌تواند قرارداد را فسخ کند.
  • ودیعه نقدی پس از تحویل ماشین، به اجاره‌کننده برگردانده می‌شود.

قیمت اجاره لندرور

قیمت اجاره این ماشین لوکس و اصیل، طبیعتا کمی بالاتر از ماشین‌های دیگر است، اما این هزینه به تجربه سواری لندرور می‌ارزد. شما می‌توانید برای اجاره ساعتی یا روزانه این ماشین فوق‌العاده اقدام کنید. لندروو یکی از بهترین گزینه‌ها برای گشت و گذار در جزیره مرجانی کیش است.