اجاره لامبورگینی در کیش

یکی از خاص‌ترین و جذاب‌ترین خودروهایی که شاید هرکس رویای رانندگی با آن را داشته باشد لامبورگینی است. ظاهر فوق‌العاده زیبای این خودرو و امکانات و مزایای بی‌نظیرش می‌تواند هر کسی را وسوسه کند و آرزوی سواری با آن را در دلش بیندازد. منطقه آزاد کیش ویژگی‌های مثبت زیادی دارد اما یکی از پررنگ‌ترین و شاخص‌ترین این ویژگی‌ها امکان اجاره خودرو لوکس است. انواع ماشین‌های لوکس خارجی در این منطقه برای اجاره موجود می‌باشند. شاید نتوانید تا آخر عمر یک لامبورگینی بخرید اما می‌توانید آن را اجاره کنید! گشت و گذار در مناطق دیدنی کیش با لامبورگینی لذت دیگری دارد. لذتی وصف‌ناشدنی که شاید با هیچ ماشین دیگری تجربه نکنید. در این نوشته می‌خواهیم درباره اجاره لامبورگینی در کیش و جزئیات مربوط به آن حرف بزنیم.

چرا اجاره لامبورگینی در کیش؟

خودرو لامبورگینی ساخت یک شرکت خودروسازی ایتالیایی است که در طراحی خودروهای سوپراسپرت سرآمد است. طراحی زیبا و چشمگیر بدنه با پیچ و قوس‌های جذاب، سرعت و شتاب بالا، موتور توربو و امکانات ایمنی و فضای داخلی لوکس و راحت از ویژگی‌های بارز این خودرو هستند. لامبورگینی مدل‌های مختلفی دارد که از میان آنها می‌توان به لامبورگینی هوراکان، لامبورگینی وننو، لامبورگینی اونتادور و لامبورگینی گالاردو اشاره کرد. هرکدام از این مدل‌ها ویژگی‌ها و آپشن‌های جذاب مخصوص خود را دارند. رانندگی با این خودروی بی‌نظیر بدون شک می‌تواند خاطره‌ای فراموش‌نشدنی از اقامت در کیش برای شما و همسفرانتان به جای بگذارد.

قوانین اجاره لامبورگینی در کیش

برای اجاره این زیبای ایتالیایی باید ابتدا با قوانین و شرایط اجاره ماشین در کیش آشنا باشید. هرچه خودرو لوکس‌تر و گران‌قیمت‌تر باشد طبیعتا تعهدات و ضمانت‌‌های بیشتری می‌طلبد. در اینجا شما را با مراحل و قانون‌های رنت لامبورگینی در کیش آشنا می‌کنیم.

شرایط اجاره لامبورگینی در کیش

برای رنت این ماشین فوق‌العاده در کیش نیاز به مدارک اولیه دارید. این مدارک شامل موارد زیر می‌شوند:

  • کارت شناسایی
  • گواهینامه رانندگی
  • چک یا سفته به مبلغ قیمت ماشین
  • ودیعه نقدی
برای اجاره لزوما به مراجعه حضوری نیاز نیست. شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت اجاره‌دهنده خودرو و ارائه مدارک و مشخص کردن تاریخ و مدت زمان اجاره، نسبت به رنت خودرو اقدام کنید. قوانین دیگری هم وجود دارند که باید در مدت زمان اجاره ماشین به آنها توجه کنید. این قوانین از این قرارند:
  • هر روز معادل بیست و چهار ساعت حساب می‌شود.
  • پرداخت هزینه جریمه یا خلافی در مدت اجاره به عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه بنزین مصرفی باید توسط اجاره‌کننده پرداخت ‌شود. در این جزیره سه پمپ بنزین وجود دارد.
  • هزینه ناشی از تصادف و یا خسارت به خودرو به عهده اجاره‌کننده است.
  • هزینه‌هایی که در اثر فرسودگی خودرو مثل پنچر شدن و غیره به وجود آیند به عهده شرکت رنت‌کار است.
  • رانندگی در جاده‌های خارج از منطقه اصلی ممنوع است و تحلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده تخلف شرکت اجاره‌دهنده می‌تواند قرارداد را لغو کند.

قیمت اجاره لامبورگینی در کیش

قیمت اجاره لامبورگینی به عوامل مختلفی بستگی دارد. هرچه زودتر نسبت به رزرو اقدام کنید می‌توانید ماشین را با قیمت مناسب‌تری کرایه کنید. همچنین زمان و فصل اجاره ماشین هم می‌تواند در قیمت موثر باشد. شما باید با توجه به مدت اقامتتان در کیش با کارشناسان شرکت مشورت کرده و برای اجاره خودرو اقدام کنید.