اجاره جگوار در کیش

58800-4

اجاره جگوار در کیش 2016

شروع قیمت از نامشخص روزانه

جزیره کیش انواع ماشین در مدل‌ها و برندهای مختلف را، از ارزان‌ترین قیمت اجاره تا گرانترین قیمت اجاره، به مسافران عرضه کرده است. این جزیره مرجانی فرصتی بی‌نظیر است برای اینکه رانندگی با برخی ماشین‌های کمیاب در ایران را تجربه کنیم. یکی از این ماشین‌های کمیاب و لوکس، خودرو جگوار است. ماشینی که در تصورات خیلی از ما خودرویی رویایی و دست نیافتنی است. خودرویی که شاید فقط در فیلم‌ها بتوانیم آن را ببینیم. اما منطقه آزاد کیش امکان اجاره این خودرو را فراهم کرده است. عالی نیست؟ اجاره جگوار در کیش علیرغم گران بودنش طرفداران زیادی دارد. سوار شدن بر چنین ماشین لاکچری و خاصی بدون شک کیفیت سفر را دوچندان می‌کند.

چرا اجاره جگوار در کیش؟

خودرو جگوار تولید یک شرکت خودروسازی بریتانیایی است که دفتر آن در شهر وایتلی انگلستان قرار دارد. شرکت جگوار یکی از بزرگ‌ترین و فعال‌ترین شرکت‌ها در زمینه طراحی و ساخت خودروهای لوکس سفارشی بوده که به دفعات برای شخصیت‌های مطرح تولید خودروی سفارشی کرده است. جگوار مدل‌های مختلف، با ظاهر و آپشن‌های گوناگونی دارد. طراحی فوق‌العاده و چشمگیر، ابهت و جذبه، شتاب بالا، کابین جادار و لوکس و مجلل، و امکانات امنیتی گسترده، از بارزترین ویژگی‌های جگوار هستند. رانندگی با جگوار شما را وارد دنیای دیگری می‌کند. دنیایی مملو از هیجان و لذت.

قوانین اجاره جگوار در کیش

برای اجاره این ماشین مجلل و پر ابهت انگلیسی نیاز است که قوانین اجاره خودرو در کیش را بدانید. شما می‌توانید از طریق تماس با شرکت اجاره خودرو و اعلام تاریخ و مدت زمان اجاره، اقدام به رنت ماشین کنید.

شرایط اجاره جگوار در کیش

برای رنت جگوار در کیش احتیاج به مدارکی مثل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک به میزان مبلغ خودرو و همچنین ودیعه نقدی دارید. اما قوانینی که باید برای این کار در نظر گرفته شوند شامل موارد زیر هستند:

  • هر روز اجاره معادل بیست و چهار ساعت در نظر گرفته می‌شود.
  • هرگونه جریمه یا خلافی در مدت اجاره را اجاره ‌کننده موظف است بپردازد.
  • هزینه هرگونه خسارت به خودرو و آسیب و تصادف بر عهده اجاره ‌کننده است.
  • برای مشکلاتی که در اثر فرسودگی یا عدم رسیدگی به خودرو ایجاد شوند، شرکت اجاره‌ دهنده باید پاسخگو باشد.
  • هزینه سوخت مصرفی ماشین در مدت اجاره توسط اجاره‌کننده پرداخت می‌شود. در جزیره کیش سه پمپ بنزین وجود دارد.
  • مبلغ ودیعه یا ضمانت، پس از تحویل خودرو به اجاره‌ کننده برگردانده خواهد شد.
  • رانندگی در جاده‌های خارج از منطقه، غیر قانونی است و ممکن است منجر به لغو قرارداد شود.
  • هنگام اجاره خودرو، حتما درباره وضعیت ماشین، میزان سوخت موجود درآن و وضعیت ایربگ و غیره از کارشناسان شرکت اجاره خودرو سوال کنید و با آگاهی کامل اقدام به اجاره ماشین کنید.

قیمت اجاره جگوار در کیش

طبیعتا هرچه ماشین لوکس‌تر باشد قیمت اجاره‌اش هم بالاتر است. جگوار جزو ماشین‌هایی است که قیمت کرایه آن نسبت به خودروهای دیگر بیشتر است. شما می‌توانید برای اجاره ماشین به صورت ساعتی، روزانه یا هفتگی از شرکت اجاره دهنده اقدام کنید. پس از انتخاب ماشین مورد نظر و مشاهده تمامی مشخصات، جهت بستن قرارداد و تحویل گرفتن ماشین با شرکت تماس بگیرید.