اجاره هیوندا در کیش

341sonota-icon

اجاره سوناتا در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
99200-11

اجاره توسان در کیش – مدل 2018

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
53600

اجاره النترا در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
99200

اجاره هیوندای ولستر در کیش

شروع قیمت از 1,600,000 تومان روزانه
792001-7

اجاره سانتافه در کیش

شروع قیمت از 1,800,000 تومان روزانه
56100-9

اجاره آزرا در کیش

شروع قیمت از نامشخص روزانه

رانندگی با یک ماشین اسپرت و جذاب در خیابان‌های آرام و زیبای کیش لذت فراوانی دارد. گشت و گذار با ماشین در جزیره کیش، با گشت و گذار پیاده و تاکسی گرفتن واقعا قابل مقایسه نیست. به همین دلیل خیلی از مسافران و جوانانی که به کیش سفر می‌کنند تمایل زیادی به اجاره خودرو از خود نشان می‌دهند. چه چیزی بهتر از اینکه این چند روز سفر را با ماشین اسپرت مورد علاقه‌شان در شهر بگردند و هیجان بیشتری را تجربه کنند؟ گشت و گذار با ماشین از راحتی و آرامش بیشتری برخوردار است، به خصوص اگر هوا گرم باشد نشستن در خودرو و بهره بردن از خنکی کولر اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. ماشین‌های اسپرت و معروف زیادی برای اجاره کردن در جزیره کیش وجود دارند. در میان این خودروها اجاره هیوندا از محبوبیت زیادی برخوردار است. یک گزینه عالی و راحت و خوشایند. اگر می‌خواهید حس فوق‌العاده‌ای را حین رانندگی در خیابان‌ها و مناطق تفریحی و تاریخی یا حتی بومی کیش تجربه کنید، ما اجاره خودروی اسپرت هیوندا را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

قوانین اجاره هیوندا در کیش

فارغ از مدل و برند ماشین، برای کرایه ماشین در کیش قوانین و مراحلی وجود دارد. خیلی از کسانی که قصد اجاره خودرو دارند یا به خصوص آنها که برای اولین بار می‌خواهند این کار را انجام دهند ممکن است با این قوانین آشنا نباشند. اما پیش از پرداختن به این قوانین بهتر است آشنایی مختصری با خودروی هیوندا داشته باشیم.

چرا اجاره هیوندا در کیش

هیوندا برای آن دسته از کسانی که به خودروی اسپرت و جوان‌پسند علاقه دارند گزینه مناسبی است. تولید این برند متعلق به یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خودروسازی کره‌ای است. کمپانی خودروی هیوندا زمان و انرژی زیادی را صرف طراحی و تولید انواع مدل‌های این خودرو کرده تا بتواند طیف وسیعی از علاقه‌مندان به ماشین اسپرت، به خصوص جوانان را جذب کند. بدنه شیک و موتور قوی این خودرو رضایت هر راننده‌ای را جلب می‌کند. در ادامه به شرایط و مقررات مربوط به رنت هیوندا در کیش می‌پردازیم.

شرایط اجاره هیوندا در کیش

اجاره‌کننده باید این موارد را دارا باشد:
  • داشتن سن قانونی
  • کارت شناسایی
  • گواهینامه رانندگی
  • چک یا سفته به مبلغ ارزش خودرو
  • ودیعه نقدی
در صورت داشتن این شرایط قادر به اجاره خودرو هیوندا خواهید بود. لازم به ذکر است که هزینه هرگونه تصادف یا صدمه به ماشین در مدت زمان اجاره، و همچنین هزینه سوخت مصرفی ماشین بر عهده اجاره‌کننده خواهد بود. ودیعه دریافتی پس از بازگشت خودرو، به اجاره‌کننده پس داده می‌شود.

قیمت اجاره هیوندا در کیش

قیمت اجاره بستگی به این دارد که شما کدام مدل هیوندا را انتخاب کنید و برای چه مدت زمانی قصد اجاره خودرو را داشته باشید. برای اجاره خودرو هر روز معادل بیست و چهار ساعت در نظر گرفته می‌شود. شما می‌توانید با توجه به بودجه و سلیقه خود، و همچنین مدت زمانی که قصد اقامت و استفاده از ماشین را دارید، گزینه‌ای با قیمت مناسب انتخاب کنید. برای تصمیم‌گیری در انتخاب ماشین و کلیه اطلاعات مربوط به قیمت می‌توانید با کارشناسان شرکت اجاره خودرو مشورت کنید.