اجاره دوج در کیش

5700-7

اجاره دوج چلنجر در کیش

شروع قیمت از 3,000,000 تومان روزانه
883dodge_durango_icon

اجاره دوج دورانگو در کیش

شروع قیمت از 5,000,000 تومان روزانه

تجربه رانندگی با ماشین‌های آمریکایی چیزی نیست که بشود از آن گذشت. نشتن پشت فرمان شورلت یا دوج می‌تواند برای هر کسی وسوسه‌کننده و لذت‌بخش باشد. اما خبر خوب این است که خیلی از این ماشین‌هایی که فقط می‌توانیم در فیلم‌ها و سریال‌های آمریکایی ببینیم، در منطقه آزاد کیش برای اجاره کردن موجود‌اند. این فرصت طلایی، نه تنها مسافران بلکه خیلی از افراد عاشق ماشین و به قول معروف ماشین‌باز را هم به سوی جزیره کیش کشانده است. امکان اجاره خودرو در کیش، فرصتی فوق‌العاده برای استفاده و لذت هرچه بیشتر از روزهای سفر را فراهم کرده. از طرفی قیمت مقرون به صرفه و شرایط آسان اجاره ماشین در کیش هم رغبت مسافران را برای این کار دوچندان کرده است. در ادامه این نوشته قصد داریم درباره اجاره دوج در کیش حرف بزنیم.

چرا اجاره دوج درکیش؟

خودرو دوج یا داج، تولید یک شرکت خودروسازی آمریکایی است و طرفداران زیادی در آمریکا و دیگر نقاط جهان دارد. دوج مدل‌های مختلفی دارد با آپشن‌ها و امکانات گوناگون. از محبوب‌ترین این مدل‌ها می‌شود به دوج چلنجر، دوج چارجر و دوج دورانگو اشاره کرد. طراحی چشمگیر، سرعت و شتاب زیاد، قدرت موتور، و کابین راحت و جادار خیلی از افرد را در سطح جهان عاشق این ماشین باعظمت آمریکایی کرده است. از طرفی دوج برای سفر و گردشگری و رانندگی در جاده‌های سخت گزینه بسیار مناسبی است. شک نکنید که رانندگی با دوج در جزیره کیش برای شما به تجربه‌ای منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی تبدیل خواهد شد.

قوانین اجاره دوج در کیش

رانندگی با این هیولای آمریکایی می‌تواند هر کسی را بی‌تاب و مشتاق کند. اما بهتر است قبل از زنگ زدن به شرکت اجاره خودرو کمی درباره قوانین اجاره خودرو در کیش اطلاعات داشته باشید. این اطلاعات یقینا می‌توانند برای رنت ماشین به شما کمک کرده و تجربه‌ای خوشایند و بی دردسر برایتان رقم بزنند. در ادامه به بررسی قوانین رنت دوج در کیش می‌پردازیم.

شرایط اجاره دوج در کیش

پیش از تماس با شرکت اجاره دهنده خودرو و بستن قرارداد، مدارک لازم را تهیه کنید. مدارکی از قبیل کارت شناسایی، گواهینامه رانندگی، چک یا سفته به میزان قیمت ماشین و همچنین ودیعه نقدی. در صورت دارا بودن مدارک و اسناد لازم می‌توانید برای اجاره ماشین اقدام کنید. اما قوانینی که باید در طول مدت اجاره در نظر داشته باشید از این قرارند:

  • اجاره ماشین به صورت ساعتی یا روزانه است و هر روز معادل بیست و چهار ساعت در نظر گرفته می‌شود.
  • هزینه سوخت مصرفی، خلافی، تصادف یا خسارت زدن به ماشین در مدت اجاره بر دوش فرد اجاره کننده است.
  • هزینه هرگونه خرابی ناشی از فرسودگی یا عدم رسیدگی بر عهده اجاره دهنده است.
  • رانندگی خارج از جاده‌های منطقه اصلی ممنوع است و می‌تواند به لغو قرارداد بینجامد.

قیمت اجاره دوج در کیش

قیمت اجاره دوج بستگی به مدلی که انتخاب می‌کنید دارد. همچنین مدت زمان اجاره هم در بالا و پایین رفتن هزینه شما موثر است. بهتر است با در نظر گرفتن خواست و نیازهای خود و همسفرانتان، و همچنین تعداد روزهایی که قصد اقامت در کیش را دارید، برای انتخاب مدل مود پسندتان از خودرو دوج تصمیم بگیرید.