اجاره کادیلاک در کیش

اگر به خاطر وجود ماشین‌های آمریکایی لقب «سرزمین رویاها» را به کیش بدهیم، خیلی هم بیراه نگفته‌ایم. رانندگی با شورلت و کادیلاک چیزی است که پیر و جوان شاید به خواب و رویا ببیند. اما این فرصت در جزیره مرجانی کیش برای ما مهیاست. فوق‌العاده نیست؟ خیابان‌های زیبای منطقه آزاد کیش جان می‌دهد برای سواری با یک ماشین آمریکایی درجه‌یک. اجاره خودرویی مثل کادیلاک در کیش، هیجان بستن چمدان و گرفتن بلیط سفر به کیش را برای هر کسی چند برابر می‌کند. فقط چند ساعت دیگر باقی مانده تا درِ ماشین رویایی‌ات را باز کنی و فرمان زیبا و صیقلی‌اش را لمس کنی. در ادامه این نوشته درباره اجاره کادیلاک در کیش صحبت خواهیم کرد. صحبت شیرین و جذابی است. اینطور نیست؟

چرا اجاره کادیلاک؟

کادیلاک تولید یک شرکت خودروسازی آمریکایی است و جزو لوکس‌ترین خودروهای جهان به شمار می‌رود. کادیلاک مدل‌های مختلفی دارد مثل کادیلاک اسکالید و کادیلاک CTS که هر کدام آپشن‌ها و قابلیت‌های مخصوص خود را دارند. ظاهر شیک و لوکس، ساختار و بدنه مستحکم، موتور قوی و سرعت و شتاب فوق‌العاده از ویژگی‌های این خودروی منحصربه‌فرد است. دنده اتوماتیک و مصرف سوخت ترکیبی و تجهیزات ایمنی بالا و ظرفیت زیاد، از دیگر خصوصیات این ماشین شیک و زیبا است. نمونه کامل یک ماشین باعظمت و مقتدر و اصیل آمریکایی.

قوانین اجاره کادیلاک در کیش

اجاره ماشین باعظمت و لوکسی مثل کادیلاک قوانین مربوط به خودش را هم دارد. البته شما برای اجاره هر نوع خودرویی در کیش باید به یک سری قوانین و شرایط پایبند باشید. در اینجا با قوانین اجاره کادیلاک در کیش آشنا می‌شویم.

شرایط اجاره کادیلاک در کیش

برای رنت کادیلاک در کیش مثل هر ماشین دیگری نیاز به مدراک اولیه دارید. یعنی:
  • کارت شناسایی
  • گواهینامه رانندگی
  • چک و سفته به مبلغ قیمت ماشین
  • ودیعه نقدی
در کنار ارائه این مدارک، قوانینی وجود دارد که دانستن آنها برای هر اجاره کننده‌ای الزامی است. دانستن این قوانین به فرد اجاره کننده و شرکت اجاره دهنده کمک می‌کند توافق راحت‌تر و با کیفیت‌تری را به انجام برسانند.
  • هزینه سوخت ماشین در مدت زمان اجاره را اجاره کننده باید بپردازد.
  • مسئولیت هرگونه تصادف و خسارت در مدت زمان اجاره، با اجاره کننده است.
  • مسئولیت خرابی ماشین بر اثر کهنگی یا رسیدگی ناکافی، با شرکت اجاره دهنده است.
  • رانندگی در خارج منطقه اصلی تخلف به حساب می‌آید.
  • ودیعه نقدی، پس از تحویل دادن ماشین، به اجاره کننده بازگردانده می‌شود.
  • هر روز اجاره معادل بیست و چهار ساعت در نظر گرفته شده است.

قیمت اجاره کادیلاک

خیلی از افراد تصور می‌کنند رنت ماشین در کیش حرکتی افراطی و گران است. اما واقعیت و تجربه ثابت کرده که این کار نه‌تنها پرخرج نیست بلکه حتی مقرون به صرفه‌تر است! هزینه اجاره خودرو در کیش می‌تواند از هزینه تردد با تاکسی برای شما کمتر درآید و از طرفی لذت گشت و گذار را هم بیشتر کند. قیمت اجاره کادیلاک در کیش، با توجه به مدل و مدت زمان اجاره متفاوت است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن تعداد روزهای اقامت خود، تعداد همسفران، و نیاز و سلیقه خود، برای انتخاب تصمیم‌گیری کنید و از رانندگی با یک ماشین فوق‌العاده در زمان سفر لذت ببرید.