کافی شاپ امیر چاکلت کیش
addressشهرک صدف، رو به روی مسجد امام حسن، مرکز خرید گلستان، غرفه 7
scoreامتیاز :
(0) stars

امتیاز های کافه

کیفیت
قیمت
پاکیزگی
برخورد کارکنان

مشخصات کافه

  • phone تلفن هماهنگی :07644481052
  • locationموقعیت :شهرک صدف، رو به روی مسجد امام حسن، مرکز خرید گلستان، غرفه 7
  • food صبحانه : ندارد

امکانات کافه

  • facilityرزرو تلفنی
  • facilityپارکینگ

معرفی کافی شاپ امیر چاکلت کیش

کافه امیر چاکلت در کیش

نام کافه امیر چاکلت را حتما شنیده‌اید. به خصوص اگر در تهران زندگی می‌کنید حتما یکبار تجربه رفتن به کافی شاپ امیر شکلات را داشتید. در حال حاضر حدود 20 شعبه در سراسر کشور از این کافه از مشتریان قهوه دوست خود پذیرایی می‌کنند.

وجود یک شعبه از این کافه معروف در جزیره کیش لازم بود تا طرفداران پر و پا قرص آن در بین دیگر کافه‌های جزیره احساس غریبی نکنند. منوی این شعبه هم مانند دیگر شعب این کافه است و شما می‌توانید انواع آب میوه طبیعی، کیک و دسر، دسرهای نوتلایی، نوشیدنی گرم و سرد، میلک شیک، گلاسه و بستنی، کریسپی شیک را بنا به ذائقه خودتان سفارش دهید. لحظاتی از سفر خود را در یکی از بهترین کافه های کیش بگذرانید.

اگر بخواهید کمی از تاریخچه آن بدانید برایتان می‌گوییم. این کافه توسط آقای امیر ناهید در سال 83 آغاز به کار کرد. در آن سال‌ها هم تعداد زیادی کافی شاپ در سطح کشور وجود داشتند. اما کافی شاپ امیر چاکلت این کار را به صورت حرفه‌ای‌تری آغاز کرد. آن‌ها با ارائه منوی کاملی از انواع نوشیدنی‌‌هایی که با قهوه آماده می‌شوند را برای شما تدارک می‌بینند.

در کافی شاپ امیر چاکلت کیش هم می‌توانید یک میان وعده ناب داشته باشید. اگر در نزدیکی شهرک صدف هستید، مرکز خرید گلستان فرصت خوبی برای خرید یادگاری از سفر برایتان فراهم می‌کند. بعد از خرید یک فنجان قهوه یا یک بستنی خوشمزه واقعا می‌چسبد! انتخاب از منو به دلیل تنوع زیاد شاید کار را برایتان سخت کند. نزدیک‌ترین طعم را به ذائقه خود انتخاب کنید.

comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این کافه

ارزش قیمت نسبت به کیفیت کالا
تنوع محصولات و فروشگاه ها
کیفیت خدمات
کیفیت کافه و رستوران