آبنمای موزیکال کیش، جایی برای آدم‌های خوش شانس

آبنمای موزیکال کیش
۴.۳/۵ - (۹ امتیاز)
آبنمای موزیکال کیش یکی از آن دیدنی های کیش است که افراد خوش شانس آن را می‌بینند. این که چرا افراد خوش شانس آن را می‌بینند موضوعی است که در این متن شما آن را می‌خوانید. همین طور برنامه‌ها؛ محل دقیق این آبنمای زیبا و ویژگی‌های آن را می‌توانید در این مطلب بخوانید پس لطفا تا انتهای مطلب کیش بوک درباره آبنمای موزیکال کیش با ما همراه باشد.

بزرگترین آبنمای موزیکال دریایی منطقه

این مجموعه بزرگترین آبنمای موزیکال دریایی منطقه است. رقص نور آب در این آبنما آنچنان است که هر کسی را به حیرت می اندازد اما هنوز هم می‌دانم که به دنبال این هستید که چرا باید خوش شانس باشید که نورهای رقصان و فواره‌های زیبای این آبنما نصیب شما شود. این آبنما عملا دکور بزرگ‌ترین سالن کنسرت جزیره کیش است. سالنی با ظرفیت ۳۰۰۰ نفر که در آن زیباترین کنسرت‌های ایران برگزار می‌شود.

آبنمای موزیکال کیش

فکر کنم دریافتید که دیدن این مجموعه چرا شانس می‌خواهد. هر ساله گروه‌های موسیقی فوق العاده خوب ایرانی در تور‌های دور ایرانشان، حتما سری هم به کیش می‌زنند. همچنین اجرایی خاطره ساز هم در مجموعه آوای خلیج فارس مجموعه‌ای که آبنمای موزیکال در آن قرار دارد به علاقه‌مندان هنر موسیقی تقدیم می‌کنند.

شما اگر خوش شانس باشید بلیط یکی از این کنسرت‌ها به دست شما می رسد. می‌توانید علاوه بر دیدن و شنیدن صدای زیبای خواننده محبوبتان، در کنار ساحل زیبای کیش، از جذابیت فوق العاده زیبای آبنمای موزیکال کیش هم بهره ببرید. این اوج خوش شانسی شما است که در کیش همراه با خرید و تفریحات آبی و دوچرخه سواری‌های عاشقانه، کنسرت خواننده محبوبتان را ببینید.

اما آبنمای موزیکال کیش به واسطه کنسرت‌های متعددی که در کیش برگزار می‌شود تقریبا برنامه مستقل ندارد. از این رو بهترین راه دیدن تصاویر زیبا آن به خصوص در فصل های پر بازدید و پر توریست کیش، خریدن بلیط کنسرت یکی از خوانندگان محبوب ایرانی است که در مجموعه آوای خلیج فارس کنسرت دارند.

مکان آبنمای موزیکال کیش

این مجموعه بخشی از مجموعه آوای خلیج فارس است. در نقشه کیش مرکز اصلی تفریحات آبی، بخش شرقی و خلیج‌مانند شرقی جزیره است. دریا در این منطقه چنان آرام است که حتی موجی بزرگ باعث به هم ریخته شدن برنامه‌های کنسرت در مجموعه آوای خلیج فارس نمی‌شود. و کافی است نقشه بخش شرقی جزیره را یک نگاه بیندازید تا معماری بی‌نظیر آبنمای موزیکال را ببینید.

آدرس آبنمای موزیکال کیش
آدرس آبنمای موزیکال کیش

مراکز خرید اطراف اسکله تفریحی کیش

وجود دو مرکز خرید مریم ۲ و بازار ونوس در کنار اسکله بزرگ تفریحی کیش و مجموعه آوای خلیج فارس، شرق جزیره را به قلب گردشگری آن تبدیل کرده است. برای این که بتوانید به راحتی به این مجموعه برسید از سمت بندرگاه و اسکله اصلی در شمال جزیره وارد بلوار ایران شوید و بعد تا لوپ دیدار پیش بروید. سپس از خیابان کاشانی وارد خیابان سنایی شوید در میانه خیابان سنایی ورودی های مجتمع آوای خلیج فارس را می‌بینید.

اگر هم پیاده به سراغ این مجموعه می‌روید از خط ساحلی شرق به سمت شمال بروید بعد از اسکله تفریحی با ده دقیقه پیاده‌روی به محل مورد نظر می‌رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.