مسیر سفر هوایی از تهران به کیش

سفر هوایی از تهران به کیش
۵/۵ - (۲ امتیاز)
سفر هوایی از تهران به کیش پرطرف‌دارترین نوع سفر برای این مقصد گردشگری است. در این سفر به دنبال پمپ بنزین در جاده نیستید، با استهلاک خودرو روبرو نمی‌شوید، خستگی راه را در پیش ندارید و خطرات تصادف جاده هم در امانید. درست است که سفر زمینی هم جذابیت‌های خودش را دارد اما برای همه سنین مناسب نیست. اگر بار اول است به جزیره کیش با هواپیما سفر می‌کنید، حتما می‌پرسید چه مدت در راه هستید؟ از لحظه پرواز هواپیما تا لحظه فرود آن حدود یک ساعت و چهل دقیقه روی ابرها هستید. برای راحتی سفر خود، تور کیش از تهران را از طریق یک آژانس مسافرتی معتبر رزرو کنید.
همچنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از حرکت به سمت کیش یا در طول مسیر، مقاله راهنمای سفر به کیش از تهران را نیز بخوانید. در شرایط نامناسب آب و هوایی ممکن است پرواز با تاخیر انجام شود. در این صورت آرامش خود را حفظ کنید، خلبان باید صلاحیت پرواز را تایید کند. به هرحال همیشه دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. شاید بگویید مثال خوبی نبود، اما من به شما اطمینان می‌دهم هر تاخیر پروازی دلیل قانع کننده‌ای برای مسافران دارد که از آن بی‌خبرند.
مسیر هوایی تهران به کیش

نحوه خرید بلیط سفر هوایی از تهران به کیش

شما می‌توانید بلیط خود را آنلاین و بدون دردسر از طریق سایت‌های خرید بلیط هواپیما خریداری کنید. راه دیگر این است که به آژانس‌های مسافرتی معتبر در سطح شهر مراجعه کنید. روز موردنظر خود را برای سفر به جزیره کیش به کارشناسان آژانس مسافرتی اعلام کنید، آن‌ها شما را راهنمایی می‌کنند. همچنین می‌توانید بلیط برگشت خود را هم خریداری و با خیال راحت نقطه پایانی سفر خود را هم برنامه‌ریزی کنید.

وسایل موردنیاز برای سفر هوایی تهران تا جزیره کیش

همراه داشتن کارت شناسایی و بلیط هواپیما را به عنوان یادآوری می‌گوییم، وگرنه بعید می‌دانم آن را فراموش کنید! شما نهایت دو ساعت راه برای سفر هوایی از تهران به کیش پیش رو دارید. برای این دو ساعت لوازم زیادی لازم نخواهید داشت. به ویژه اگر ساعت پرواز شما با ساعت نهار یا شام مطابقت داشته باشد با غذای سبکی از شما پذیرایی می‌کنند. اگر هم در ساعات دیگری در پرواز باشید با میان وعده به استقبال شما می‌آیند. اگر داروی خاصی مصرف می‌کنید که ساعت آن با ساعت پرواز تداخل دارد حتما آن را درون یک کیف کوچک در هواپیما به همراه داشته باشید. داشتن یک مجله یا کتاب شما را از هراس احتمالی از پرواز دور می‌کند. اگر علاقه به مطاله داشته باشید، یکی از بهترین تجربه‌های کتاب خواندن را در ارتفاع آسمان تجربه خواهید کرد. همراه داشتن یک هدست یا هندزفری، پرواز را برایتان دلچسب‌تر می‌کند. یک سلکشن از آهنگ‌های آرامش‌بخش را پلی کنید و با چشمان بسته به آن گوش دهید. آرامش در سفر همراهتان می‌شود.

اطلاعات عمومی سفر هوایی به کیش

برای پرواز تهران به کیش که سفر داخلی است دوذساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید. به کانتر مربوطه مراجعه و با ارائه کارت شناسایی و بلیط، کارت پرواز خود را تحویل بگیرید. به یاد داشته باشید کانتر ارائه کارت پرواز، ۳۰ دقیقه قبل از ساعت بلیط شما بسته می‌شود. اگر تا قبل از این زمان نسبت به دریافت کارت پرواز خود اقدام نکنید، بلیط شما سوخت می‌شود. حال نوبت به تحویل چمدان‌هایتان رسیده. کمتر کسی پیدا می‌شود که برای سفر هوایی از تهران به کیش چمدان با خود به همراه نداشته باشد، به خصوص که همسفر شما بانویی باشد. حتما می‌دانید که چمدان خود را نمی‌توانید با خود به داخل هواپیما ببرید. باید آن را به قسمت تحویل بار هواپیما ببرید. اما شاید به این فکر کنید پس وسایل ضروری چه می‌شود. برای این وسایل یک کیف دستی کوچک در نظر بگیرید. این کیف را روی پای خود می‌توانید حین پرواز نگهداری کنید و یا از محفظه‌های کوچک در هواپیما استفاده کنید.

تحویل چمدان در فرودگاه
برای پیدا کردن صندلی خود از مهماندار کمک بگیرید. پس از پیدا کردن صندلی و مستقر شدن به صحبت‌ها و راهنمایی‌های مهمانداران دقت کنید. درهای خروج اضطراری و نحوه کار با ماسک اکسیژن را یاد بگیرید. کمربند خود را ببندید و آماده پروازی فوق‌العاده باشید. پس از اوج گرفتن هواپیما، با آبنبات از شما پذیرایی می‌شود. این‌کار دلیل علمی دارد. درواقع جسم شما با تغییر ارتفاع از سطح زمین، واکنش نشان می‌دهد؛ معمولا این واکنش به صورت گرفتگی گوش است. با قورت دادن بزاق دهان توسط یک آبنبات این مسئله به راحتی حل می‌شود. در طول سفر با هواپیما در صورت داشتن سوال و درخواست کمک با یکی از مهمانداران صحبت کنید.
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
نظرات
مشاهده همه نظرات