بهترین کشتی های آکواریوم کیش را بشناسید

بهترین کشتی‌های آکواریوم کیش
۵/۵ - (۱ امتیاز)
سفر دریایی با کشتی آکواریوم کیش مثل یک خواب جادویی در اعماق بی‌کران دریا است. این کشتی‌ها، یکی از انواع کشتی‌های تفریحی کیش را تشکیل می‌دهند. کشتی های آکواریوم کیش، گردشگران تور کیش را به اعماق آب می‌فرستند تا انواع موجودات دریایی را از نزدیک‌ترین فاصله ببینند.
کیش‌بوک در این مقاله قصد دارد شما را با بهترین کشتی‌های دریایی کیش آشنا کند، کشتی‌هایی که منتظر شما هستند تا سفری را برای شما رقم بزنند که بخشی از بهترین خاطرات آبی ذهنتان را تشکیل می‌دهد. در ادامه به معرفی ۶ کشتی آکواریوم کیش می‌پردازیم و در نهایت هم به سوالات متداول درباره کشتی‌های آکواریوم کیش پاسخ می‌دهیم.
کشتی آکواریوم کف شیشه‌ای
کشتی آکواریوم کف شیشه‌ای

۱. کشتی آکواریوم کف شیشه‌ای

کشتی کف شیشه‌ای آنقدر معروف است که مرجان‌ها و ماهی‌های دریا هم آن را می‌شناسند. علت اینکه این اسم را روی این کشتی گذاشته‌اند، کف شفاف و شیشه‌ای آن است که امکان دیدن زیر دریا را به گردشگران می‌دهد.

در کشتی کف شیشه‌ای موسیقی زنده پخش می‌شود تا ما با یک حباب شاداب و سرزنده در وسط دریا طرف باشیم. این کشتی که می‌خواهد تپش زندگی در کیش را به شما منتقل کند، خدمات عکاسی هم ارائه می‌دهد تا بتوانید خاطره‌های خوشی را با خانواده و دوستانتان ثبت کنید. اگر هم بخواهید با نوشیدنی‌های گرم و سرد لبی تر کنید و لذت دیدنی های زیر دریا را دوچندان کنید، کافی‌شاپ کشتی در خدمت شماست.

البته که در این کشتی راهنمای سفر هم همراه شماست و دربارۀ گونه‌های مختلف دریایی که از کنار یا زیر چشم شما می‌گذرند، اطلاعات بسیار جذابی ارائه می‌دهد. سانس‌های کشتی کف شیشه‌ای هشت مورد است؛ سانس اول ساعت ۱۰ صبح و سانس آخر هم ساعت ۱۸ عصر. زمان هر سانس ۱ ساعت است. هزینه بلیط متغیر است و در زمان‌های خلوت و کم مسافر با تخفیف‌های ویژه ارائه می‌شود.

کشتی آکواریوم سیمرغ کیش
کشتی آکواریوم سیمرغ کیش

۲. کشتی تفریحی آکواریوم سیمرغ کیش

کشتی آکواریوم سیمرغ با آن رنگ سرخ و آبی بدنه‌اش از ساحل هم پیداست. در طبقه پایین‌اش دو ردیف نیمکت راحت در دو طرف کشتی کشیده شده و وسط کف کشتی هم با شیشه پوشانده شده است.

شما می‌توانید به کف کشتی خیره شوید و عبور انواع ماهی را از زیر پاهایتان ببینید. کشتی سیمرغ به شما احساس راه رفتن روی آب را می‌دهد. فضای داخلی آن هم با پنجره‌هایی گرد در دو طرف طراحی شده که ضمن عبور نور درخشان دریا، حس پرواز با سیمرغ را به شما می‌دهد؛ سیمرغی که از آسمان فرود آمده تا شما را روی آب شناور کند.

عرشه کشتی سیمرغ هم جای دنجی است. اگر خواستید با نسیم دریا هوایی تازه کنید یا آسمان لاجوردی و موج‌هایی که روی آن می‌لغزید را ببینید، امکان حضور روی عرشه فراهم است. می دانید که سیمرغ آسمان شب را هم می شکافته است. اتفاقا کشتی سیمرغ داستان ما هم در دسته‌بندی تفریحات شبانه جای می‌گیرد و گاهی تا ۲ بامداد برنامه دارد، برنامه‌هایی مثل نمایش‌های سرگرم‌کننده، قرعه‌کشی و اهدای جایزه و در نهایت اجرای موسیقی زنده.

ستاره کیش
کشتی آکواریوم ستاره کیش

۳. کشتی تفریحی ستاره کیش

ستاره ای روی آب که کف شیشه‌ای آن ماهی‌ها، خرچنگ‌ها، مرجان‌ها و گیاهان دریایی را به چشمانتان منعکس می‌کند. کشتی ستاره کیش شما را در عمق ۲.۵ متری سطح دریا قرار می‌دهد و نگاهتان را به مدت یک ساعت به پنجره‌ها و سطوح شیشه‌ای‌اش می‌سپارد.

این کشتی هم در دسته‌بندی تفریحات شبانه قرار گرفته است تا با سرو شام، برنامه‌های شاد و موسیقی زنده در نیمه شب  آسمان  دریا بدرخشد. سانس‌های شبانه کشتی ستاره کیش، دو ساعته است و معمولا از ساعت ۲۱ شروع می‌شود و تا ۲ بامداد ادامه دارد. گذراندن شب‌های کیش در کشتی‌های آکواریومی یکی از بهترین تفریحات جزیره کیش را برای شما رقم می‌زند، پس آن را در برنامه‌تان قرار دهید.

کشتی گردشگر کیش
کشتی آکواریوم گردشگر کیش

۴. کشتی گردشگر در کیش

در کشتی آکواریوم گردشگر، پنجره‌هایی بزرگ در طبقه پایین کشتی هست که به شما امکان دیدن موجودات دریایی را می‌دهد. مقصد این کشتی مکان‌های پرتجمع ماهی‌ها یا زیست‌گاه مرجان‌هاست.

کشتی آکواریوم گردشگر، امکان حضور روی عرشه را برای گردشگران فراهم کرده است و با برنامه‌های متنوع و شاد، لحظات باطراوتی را برای آنها خلق می‌کند.

این کشتی هم خدمات تفریحات شبانه مثل موزیک زنده و برنامه‌های سرگرم‌کننده را از ساعت ۲۱ بامداد شروع می‌کند و تا ساعت ۱ یا ۲ بامداد در سانس‌های دو ساعته ادامه می‌دهد. گوش دادن به موزیک‌های زنده و اغلب جنوبی در کشتی‌های دریایی هم از جمله جاذبه‌های کیش است؛ آن را تجربه کنید!

کشتی طوطیا
کشتی آکواریوم طوطیا

۵. کشتی تفریحی آکواریوم طوطیا

کشتی آکواریومی طوطیا از طریق کف و جداره‌های داخلی خود، درون دریا را به شما نشان می‌دهد. در این کشتی می‌توانید با نزدیک‌ترین فاصله خرچنگ‌های دریایی، ماهی‌ها و مرجان‌ها را ببینید. کشتی طوطیا خدمات عکاسی ارائه می‌دهد و در فضای بزرگ آن موسیقی زنده پخش می‌شود.

سانس‌های تفریحات شبانه آن هم فعال است و با استفاده از نورافکن‌هایی که برای این کشتی تعبیه شده است، می‌توان از نورپردازی در شب این کشتی هم لذت برد.

۶. کشتی تیکا

آخرین کشتی آکواریومی که کیش‌بوک معرفی می‌کند، تیکا است. تیکا شما را به عمق ۲.۵ متری آب می‌فرستد تا آنجا با موجودات دریایی ملاقات کنید و مثل یک ماهی کنار ماهی‌های دیگر در آب غوطه‌ور شوید و یکی از دیدنی‌های کیش را از نزدیک‌ترین فاصله لمس کنید.

در تیکا امکان نشستن در فضای باز عرشه برای شما فراهم خواهد بود و اجرای موسیقی زنده هم پای ثابت این کشتی است. تیکا از شب غافل نشده است و از ساعت ۹ شب تا ۱ بامداد سانس‌های تفریحات شبانه را ارائه می‌دهد.

سوالات متداول درباره کشتی آکواریوم کیش

استفاده از انواع تفریحات جزیره کیش که کشتی تفریحی کیش و کشتی آکواریوم کیش هم دو مورد از آنهاست، همیشه با مجموعه‌ای از سوالات همراه است. در ادامه چند سوال مهم که احتمالا ذهن شما را هم درگیر کرده است را بررسی می‌کنیم:

  • آدرس کشتی‌های آکواریوم کیش کجاست؟

همه این کشتی‌ها از اسکله تفریحی کیش که خودش یکی از زیباترین جاهای دیدنی کیش است حرکت می‌کنند. مکان این اسکله واقع در انتهای بلوار دریا است.

  • چند دقیقه قبل از حرکت کشتی‌ها آنجا باشیم؟

یک ربع! بهتر است ۱۵ دقیقه قبل از حرکت، خودتان را به اسکله تفریحی برسانید. اگر هم زودتر رفتید چیزی را از دست نداده اید چون منظره اسکله تفریحی یکی از دیدنی های کیش است.

  • مدت زمان استفاده از این کشتی ها چقدر است؟

در سانس‌های روزانه، ۱ ساعت و در سانس‌های شبانه هم معمولا ۲ ساعت.

  • قیمت بلیط این کشتی چقدر است؟

قیمت بلیط متغیر است چون توسط سایت های مختلف فروخته می‌شود و از طرفی همواره تخفیف‌هایی برای بلیط این کشتی‌ها در نظر گرفته می‌شود. قیمت بلیط در حال حاضر بین ۴۵ تا ۷۰ هزار تومن برای کشتی‌های مختلف متغیر است.

  • ممنوعیت‌های استفاده از کشتی آکواریوم چیست؟

  1.  کودکان زیر پنج سال نمی‌توانند از این کشتی‌ها استفاده کنند.
  2.  ورود کالسکه، چرخ‌دستی و ویلچر هم به کشتی‌ها امکان‌پذیر نیست.
  3.  در ایام عزاداری، برنامه‌های شاد و موسیقی اجرا نمی‌شود.
  • آیا کشتی آکواریوم امن است؟

بله، حتما! این کشتی‌ها جزو امن‌ترین‌های خلیج فارس هستند و از طرفی تمام مسافران نیز مشمول بیمه حوادث می شوند.

حرف آخر

خلیج فارس، جادوی زیبایی است که در اعماق آن انواع موجودات دریایی از ماهی‌ها و لاک‌پشت‌های دریایی گرفته تا مرجان‌ها و خرچنگ‌ها غوطه‌ورند. ما در کیش‌بوک سعی داشتیم انواع کشتی‌های آکواریوم کیش را به شما معرفی کنیم تا در نهایت خودتان بهترین کشتی آکواریوم را انتخاب کنید و از دیدن موجودات دریایی در اعماق دریای جنوب لذت ببرید.

کیش‌بوک منتظر شماست تا هر سوالی درباره این کشتی‌ها دارید را پاسخ دهد. با شماییم تا بهترین تفریحات و خاطره‌ها در کیش را برایتان رقم بزنیم، شما می توانید از خدمات ما از جمله اجاره ماشین ارزان در کیش بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.