کشتی گوهر کیش

addressکیش
codeکد آگهی : KBE-18
( 0 ) stars

امتیاز های تفریحات

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی

مشخصات تفریح

  • category نوع تفریح :تفریحات آبی کیش
  • activedateروز های سرویس دهی :0
  • acivetime ساعات سرویس دهی : 0

معرفی کشتی گوهر کیش

کشتی گوهر یکی از کشتی های تفریحی کیش است که از نوع کاتاماران است و این کشتی یکی دیگر از تفریحات دریایی است که می توانید در این جزیره تجربه کنید. این کشتی ظرفیت 180 نفری دارد و در عین حال زيبا، ايمن و تنها كشتی مسافربری در جزيره كيش است که پوشش بيمه اي كامل براي مسافران جزیره دارد. كشتي گوهر کیش علاوه بر گشت های منظم روزانه خود، با گشت دريايي به دور جزيره كيش مسافران خود را غرق لذت مي كند.

 

معرفی کشتی گوهر

اگر انتخاب شما برای گشت دریایی کشتی گوهر است با ما همراه باشید تا به معرفی این کشتی محبوب بپردازیم. کشتی گوهر در کیش یکی از کشتی های مفرح در جزیره است که درون آب های خلیج فارس به حرکت در می آید و شما می توانید دور جزیره را با آن گشت بزنید.
می توان گفت کشتی گوهر یک کشتی کاتاماران تقریبا لوکس است که دارای سالن رستوران است که در آن میهمانان به صرف وعده شام و تماشای اجرای موزیک زنده می پردازند. گشت تفریحی با کشتی گوهر حدودا دو ساعت طول می کشد و در این فرصت شما می توانید از لحظات شادی که گروه حرفه ای دیاکو فراهم کرده است، لذت ببرید. در گشت دریایی کشتی گوهر وعده شام به صورت رایگان ارائه می شود و اغلب به صورت چلوجوجه، دورچین و نوشیدنی سرو می شود.
لازم به ذکر است که عرشه کشتی کاتاماران گوهر یکی از بهترین و جذاب ترین مکان ها برای تماشای مناظر زیبای جزیره کیش بر روی آب های خلیج فارس است؛ همانطور که می دانید در این کشتی امکان عکاسی وجود دارد و مهمانان کشتی می توانند این لحظات به یادماندنی را توسط عکاس های روی عرشه کشتی ثبت کنند.

خدمات و امکانات کشتی گوهر

در صورت نامساعد بودن شرایط جوی و کنسلی، کل مبلغ مسترد می شود.

  • برای اینکه سوار کشتی گوهر شوید به بندرگاه کیش بروید و لازم است از نیم ساعت قبل در محل بندرگاه حاضر شوید.
  • مدت زمان گشت با کشتی 2 ساعت است، گشت دریایی به همراه پذیرایی شام هر بلیط ویژه یک نفر می باشد و برای خرید بلیط محدودیت تعداد وجود ندارد.
  • مبلغ پرداختی برای بلیط نهایی است و در کشتی مبلغ دیگری پرداخت نمی کنید؛ این بلیط شامل کافی شاپ نمی شود.
  • بعد از شیوع کرونا، تفریحات جزیره با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و به همراه داشتن ماسک برای هر میهمان الزامیست.

رزرو تفریحات
تعداد بزرگسالان
تعداد خردسالان
%1 تخفیف مبلغ کل
0
تومان
همین حالا رزرو کن
comments

دیدگاه های کاربران

دیدگاه های کاربران (0 دیدگاه)
امتیاز نهایی 0 stars

ثبت دیدگاه

برای ثبت نظر فرم زیر را کامل کنید و امتیاز خود را ثبت کنید

امتیاز های این تفریح

ارزش هزینه به لذت
تفریح و خوشگذرانی
تنوع و کیفیت امکانات
وضعیت بهداشتی