پارک آبشار کیش فضایی مناسب برای پیک نیک

پارک آبشار کیش

صدای آب، آن صدایی است که باید در کیش با تمام وجود گوش داد. می‌دانم که می‌دانید صدای برخورد موج با ساحل اصلی‌ترین صدایی است که در همه جای کیش می‌شنوید اما صدای رودخانه و آبشار چه؟ در تور کیش کجا می توان این زیباترین صدای دنیا را گوش داد. پارک آبشار کیش یکی از این جاهاست که می‌توان در آن صدای آب روان را گوش داد پارکی با چند آبشار زیبا که صدای دلنشین آبشار را را برای شما فراهم آورده‌اند. در این نوشته ما توصیفاتی از این پارک نسبتا کوچک اما بسیار زیبای کیش برای شما داریم. با معرفی یکی از پارک های کیش همراه ما باشید.

پارک آبشار کیش

صدای آب در کنار کباب

کباب درست کردن در کیش خودش معضلی است. در پارک‌های ساحلی منقل‌های کباب نیست و اجازه درست کردن کباب هم با منقل‌های قابل حمل نیز به کسی نمی‌دهند؛ ولی شما با من هم نظرید که از ایرانی‌ها هوا را بگیر کباب را نه. از این رو در برخی از پارک‌های کیش نه تنها اجازه کباب درست کردن وجود دارد، امکانات کباب درست کردن نیز وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از منقل‌هایی که در این پارک‌های قرار داده شده است کباب‌های خوش مزه‌تان را روی زغال بپزید.

پارک آبشار یکی از آن پارک‌هایی است که بوی خوش کباب همیشه از آن بلند است. زیرا تعداد زیادی منقل ثابت در آن وجود دارد. همین طور صندلی‌های پارک آبشار برای صرف غذا بسیار مناسب‌اند زیرا به صورت میز و صندلی نهار خوری طراحی شده‌اند.

پارک آبشار

این پارک نزدیک دو هتل بسیار مجلل و زیبای کیش است. هتل داریوش و دیگری هتل بزرگ ارم و برای قدم زدن در صبح‌های خنک کیش بهترین پارک نزدیک به این دو هتل فوق‌العاده همین پارک آبشار است.

این پارک برای آن که طبیعتی کوهستانی را بازسازی کند سطحی ناهموار دارد. کف آن با سنگ لاشه سنگ فرش شده است و پله زیاد دارد و پارک مناسبی برای افراد مسن نیست. همین طور پارک آبشار کیش وسیله بازی هم چندان ندارد که بچه را در آن سرگرم کرد، پس اگر می‌خواهید شام را در پارک آبشار کیش بگذرانید ابتدا بچه‌ها را برای بازی به بوستان مجاور یعنی بوستان هنگام ببرید تا حسابی بازی کنند و بعد به پارک آبشار کیش بیایید تا کباب درست کنید و شام خوشمزه‌ای را نوش جان کنید.

اما امکانات کباب درست کردن در کیش وقتی مهیا است که شما با ماشین به کیش رفته باشید تا بتوانید سیخ کباب را با خود آورده باشید. اگر این گونه نیست ناراحت نباشید بوستان آبشار برای شما هم جای مناسبی است اطراف پارک آبشار پر از غذا فروشی‌ها متنوع است. شما شامتان را می‌توانید از آنها تهیه کنید و تا سرد نشده کنار یک دیگر در فضای باز به همراه صدای بی‌نظیر آبشار میل کنید.

امیدوارم در پارک آبشار زیباترین لحظات زندگی را بگذرانید.

اگر این مطلب رو دوست داشتید به دوستانتان معرفی کنید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

نظرات و نقد بررسی

اشتراک گذاری
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
وب‌سایت کیش بوک با هدف ارائه تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفر به جزیره کیش راه‌اندازی شده است. از این رو تمام تلاش ما بر این هدف استوار است که اطلاعاتی دقیق، به‌روز و جذاب را بدون نگاه جانب‌دارانه و جهت‌گیری‌های تبلیغاتی و خاص، از نقاط گوناگون جزیره کیش در اختیار شما بگذاریم.

تخفیف تورهای کیش

همین الان از تخفیف 70% تورهای کیش بهره مند شوید

ثبت رزرو هتل

برای رزرو هتل و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید

کد هتل : 2679

ثبت درخواست تور

برای رزرو تور و دریافت تخفیف فرم زیر را پر کنید